3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Tulcea
  4. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Jurilovca
România Jurilovca Comentarii verificate pentru B&B și hanuri, de la clienţi reali

• Pensiunea Palaghia Scor din comentarii: 9,7

„Bunul gust se imbina armonios cu utilul; curatenie si liniste; bucatarie complet utilata, spatii pentru servit masa; foarte accesibil; spatii de parcare suficiente; terase largi, primitoare, de unde se poate admira rasaritul/apusul soarelui”

• Portita spre Delta Scor din comentarii: 10

„O locație foarte frumoasă, unică aș spune! Gazdă foarte primitoare și comunicativă! Foarte curat! Curtea ne-a plăcut cel mai mult cu vedere spre lacul Golovița, vis!😄 foarte frumos per total, 100% o să revenim!”

• Pensiunea Cuplu Călător Scor din comentarii: 9,9

„Pensiunea construita cu gust, in stil tradițional. Bine îngrijită atât in interior cât și curtea. Personal amabil, cu zâmbetul pe buze și cu povesti despre bucatele tradiționale servite. Gazdele pline de căldură și bucurie ne-au făcut să ne simțim ca în familie. Intru-un cuvânt, bucurie!”

• Pensiunea Cuplu Călător Scor din comentarii: 9,9

„Totul a fost peste asteptari. Confortul din camera, liniștea, curățenia, proprietarii și personalul foarte amabili, atenți la nevoile noastre. Micul dejun și cina, mai ales cina, foarte bogate cu specific local. Am primit indicațiile necesare vizitării locurilor minunate din împrejurimi. Am fost îndrumați catre port de unde am luat o salupa până la Gura Portiței. Ne-a placut foarte mult. Recomand cu încredere, iar noi sigur vom reveni. Mulțumim!”

Cele mai bune 5 B&B-uri și hanuri din Jurilovca

pe baza a 1.278 comentarii pentru B&B-uri și hanuri pe Booking.com