3. Comentarii despre hoteluri în Gorj
  4. Comentarii despre hoteluri în Novaci-Străini
România Novaci-Străini Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• L’INVIDIA Scor din comentarii: 9,6

„Condiții excelente. Gazde tinere și surprinzător de serviabile și dedicate. Am fost cazați in locații de 4 stele care nu arătau asa bine , de tratament nu mai vorbesc. Felicitări!”

• Pensiunea Mihaela-TRANSALPINA Scor din comentarii: 9,9

„Zona linistita, frumoasa. Camerele curate, bucatarie utilata pentru pregatirea micului dejun, curte interioara mare amenajata cu un mic loc de joaca, foisoare, leagane si hamace. Gazde foarte amabile. Ne-am intoarce cu placere.”

• Căsuța din Stejari-Transalpina Scor din comentarii: 10

„Totul 🤗”

• Texas House Scor din comentarii: 9,4

„Gazda foarte prietenoasa, cazare foarte curata. Recomand”

• CONACUL DE SUB MUNTE Scor din comentarii: 9,9

„Totul a fost la superlativ. Gazda ne-a acceptat late check-in la ora 23:30, ne-a intampinat si ne-a facut un tur rapid al locației. Camerele foarte spațioase, lenjerie si prosoape impecabile, baie excelenta, apa calda instant. Exista un balcon la etaj unde se putea fuma care ne-a ajutat mult. Curtea, minunata. Luna mai nu este cea mai calduroasa si nu era pregătită inca piscina, insa oebtimpul verii cu hamace, leagan, piscina, iarba verde intretinuta, gratar. Ceva de vis. Ba mai mult, un alt spațiu inchis unde era o masa de ping-pong, fotbal de masa, activity si inca cateva jocuri si mult spatiu la mese pentru a putea oetrece câteva ore de jocuri de societate. Gazdele? Au fost prea amabile si serviabile. Cu ocazia asta le multumesc inca odată pentru tot si sa ii asigur ca vom reveni. Per total, 10/10 la tot serviciul”

• Glamping -Texas Glamping Scor din comentarii: 8,2

„Am revenit cu mare drag, iar proprietarul a fost la fel de amiabil și ne-a ajutat cu tot ce am avut nevoie. Locația s-a îmbunătățit din punct de vedere al facilităților. ♥️ Este superb, pot spune că ne-am încărcat bateriile😁😅💪✅️”

• Texas House Scor din comentarii: 9,4

„Gazda a fost sociabila, prietenoasa, ne-a oferit pana si recomandari de restaurante si de locuri frumoase de vizitat de prin zona. Cand am avut nevoie de ceva, a fost extrem de prompt pentru a ne pune la dispozitie lucrurile solicitate. O experiență foarte placuta si chill, iar locul lor de glamping situat la 5 minute de mers pe jos de la cazare (am dat o fuga si pana acolo ca sa tragem cu ochiul putin) este foarte bine amenajat iar locul este foarte cozy si liniștitor, doar cantecul pasarelelor se aude😍🤗 Recomand cu drag!”

• CONACUL DE SUB MUNTE Scor din comentarii: 9,9

„Personal primitor 🤗 Curățenie impecabila, aer curat, gradina superba”

• Căsuța din Stejari-Transalpina Scor din comentarii: 10

„Absolut totul a fost minunat. Merita din plin o vizita.”

• Casa Radu Scor din comentarii: 9,3

„Locație minunată, gazde de nota 10”

Cele mai bune 15 hoteluri din Novaci-Străini