3. Comentarii despre case de vacanță în Bihor
  4. Comentarii despre case de vacanță în Oradea
România Oradea Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• LUNA Scor din comentarii: 9,5

„Foarte curat. Am gasit obiecte pt igiena personala mai multe decat la un hotel. Apartamentul este pozitionat in centrul orasului. Foarte accesibil pt a vizita. Este aproape de o parcare subterana (foarte utila vara), care nu este scumpa comparativ cu alte orase. Indicatiile proprietarului ne-au ajutat sa ajungem cu usurinta. Am intrat in posesia cheii fara a ne intalni cu proprietarul.”

• City Residence ApartHotel Scor din comentarii: 10

„A fost un sejur imbecabil foarte frumos, spațios , curat , aproape de mijloace de transport iar proprietarul ne-a stat la dispoziție cu orice informație. Vă mulțumim pentru această ședere!”

• Caraway Apartment Oradea Scor din comentarii: 9,7

„Totul”

• The Blue Lotus Scor din comentarii: 9

„Apartamentul este situat într-o zona liniștită fix la întrare în Oradea cu multe magazine în apropiere. Cartierul este frumos și liniștit. Consider ca a fost o vacanta reușită datorită locației apartamentului și a apartamentului în sine. Sigurat am sa rezerv și pentru alta vacanță”

• Gorgeous Home at Prima Universitatii Scor din comentarii: 9,6

„Apartament utilat, spatios, cu loc de joaca pentru copii langa bloc, aproape de mijloc de transport pentru persoanele care vor sa viziteze orasul, si acces rapid catre statiunea Baile Felix.”

• Sofi Holiday Scor din comentarii: 9,9

„Totul a fost minunat, apartamentul este nou utilat cu cele necesare într-o zonă liniștită, cu magazine foarte aproape la un preț corect.”

• Sunrise View Apartment Scor din comentarii: 10

„Locație primitoare, gazde și mai primitoare.”

• Rebecca Sweet Apartment Scor din comentarii: 9,9

„Totul”