3. Comentarii despre case de vacanță în Braşov
  4. Comentarii despre case de vacanță în Zărneşti
  5. Comentarii despre Apartament Natalie&Helen

Comentarii pentru Apartament Natalie&Helen

Strada Florilor, bl.25,sc.A,ap.16.Oraș Zărnești, jud. Brașov, 505800 Zărneşti, România

Nr.7 din 33 case de vacanță în Zărneşti

Pe baza a 36 comentarii pentru acest apartament

9,9

10,0

• Comentariu trimis pe 19 aprilie 2024

• Apartament cu 1 dormitor

Locatia si apartamentul au fost excelente

• Comentariu trimis pe 10 aprilie 2024

• Apartament cu 1 dormitor

Un apartament dragut, foarte curat și o priveliște minunata! Pentru noi a fost superb, ne-am simțit foarte bine.😍😍😍

• Comentariu trimis pe 8 octombrie 2023

Super!
    • Apartament cu 1 dormitor

Locație excelentă.Cu toate că trebuie să urci pe scări până la etajul patru priveliștea merita!!! Bucătărie utilată cu tot ce îți trebuie! Mulțumim gazdei care ne-a ajutat sa cărăm bagajele!

Sejur în octombrie 2023

• Comentariu trimis pe 24 septembrie 2023

Cazarea ideală pentru familii cu copii

Totul a fost perfect!

Super curat, gazda extraordinar de draguță, ultra-dotat. În bucătărie sunt toate ustensilele și oalele de care ai nevoie. Am avut tot ce aveam nevoie în general, până și jucării pentru copii. Peisajul de la balcon este absolut impresionant. Paturile super comode (chiar și canapeaua din sufragerie- care avea un topper deasupra). Gazda a fost amabila si ne-a ajutat chiar sa caram bagajele. Locație excelentă mai ales pentru familie cu copii. Există pătuț și scaun de masă. Cea mai faină cazare în regim hotelier la care am fost până acum.

• Comentariu trimis pe 23 februarie 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Totul a fost conform asteptarilor.

Apartamentul corespunde intru-totul descrierii. Desi este intr-un bloc vechi la etajul patru, este complet renovat si utiliat modern. Locuri de parcare gratuita (desi nu rezervate) disponibile in imediata apropiere. Bucatarie complet utilata. Priveliste superba de la toate ferestrele. cateva minute de mers pana la Prapastiile Zarnestiului. Zona foarte linistita.Magazine pe strada in apropiere, un restaurant bun (Casa Rustica) la mai putin de 10 minute de mers pe jos

Sejur în februarie 2023

• Comentariu trimis pe 19 februarie 2023

Nimic de reproșat

Un apartament curat și bine utilat

Sejur în februarie 2023

• Comentariu trimis pe 5 decembrie 2022

Nice
    • Apartament cu 1 dormitor

Presiunea apei in baie era slabă.

Apartamente amenajat cu totul necesar.

Sejur în decembrie 2022

• Comentariu trimis pe 27 octombrie 2022

• Apartament cu 1 dormitor

Totul a fost f bine. Apartament spațios și f curat, bucătăria utilata cu tot Ce este nevoie pt a pregăti ceva rapid. F aproape de centru si de obiectivele turistice din zona: 20 min de mers cu masina pana la Rezervația de urși, 10 min de mers cu masina pana la Prăpăstiile Zarnestiului de unde se pot face trasee montane usoare chiar si pt familii cu doi copii cum am fost noi. Bloc situat in zona liniștită de unde nu se aude zgomot de mașini și parcare la scara.

Sejur în octombrie 2022

• Comentariu trimis pe 13 octombrie 2022

• Apartament cu 1 dormitor

Nu au existat lucruri care sa nu ne placă. Este nemaipomenit.

Ne.a placut extraordinar de tare view.ul de pe balconul apartamentului. Apartamentul este spatios, cu camere mari si extrem extrem de curat, situat aproape de obiectivele turistice, restaurante, supermarketuri (lidl, penny la maxim 5 minute cu mașina) si alte mici magazine cu tot ce e necesar. . A fost căldură si apa calda la orice ora, datorita centralei. Comunicarea cu gazdele a fost foarte buna, aceștia ținând cont de toate cerințele noastre si mult peste acestea. Ca exemplu :ora târzie la care am ajuns si faptul ca am fost cu un bebe de 1 an jumate si am avut patut, prosop de baie, halatel de baie, paturica, pilota, cearceaf, scaunel de hranit si multe jucarii (mult peste așteptările noastre). Bucătăria este dotata cu tot ceea ce este necesar. Locuri de parcare exista destule, fara nici un fel de probleme. Ne.am simtit excelent si ne.a părut rau ca am stat doar 3 zile, dar vom reveni cu siguranță in viitorul apropiat. Recomandam cu mare încredere.

Sejur în octombrie 2022

• Comentariu trimis pe 29 septembrie 2022

cazare curata, utilata, cu priveliste frumoasa si proprietari foarte amabili
    • Apartament cu 1 dormitor

😕Apartamentul se află la etajul 4 într-un bloc fără lift ( și după ce bați un munte întreg, apartamentul e la altitudine prea mare).

😊Ne-a plăcut cazarea, priveliștea e de nota 10, totul foarte curat, bucătăria utilată cu toate cele necesare, centrală proprie cu apă caldă și căldură, atât de necesare într-un weekend în care temperaturile au scăzut aproape de 0 grade. Proprietarul a fost peste măsură de amabil întâlnindu-se cu noi aproape de miezul nopții când am ajuns din motive obiective (se lucrează la șosea în Sinaia). Sâmbătă noi am menționat că nu ne-am odihnit bine pe canapeaua extensibilă care era prea tare pentru noi și dumnealui a acționat imediat cumpărând un topper pe care l-a adus când am revenit de pe traseu.

Sejur în septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 28 august 2022

Super

...

Totul

Sejur în august 2022

• Comentariu trimis pe 17 iulie 2022

• Apartament cu 1 dormitor

Locatia perfecta pt cazare deoarece toate obiectivele turistice sunt in apropiere. Magazin alimentar la parter, camerele spatioase, curate, bucataria utilata cu tot ce este necesar. Gazdele foarte amabile. O sa revenim cu drag. Am fost cu socrii si doi copii mici si pt noi a fost perfect.

Sejur în iulie 2022

• Comentariu trimis pe 12 iunie 2022

O experiență foarte plăcută
    • Apartament cu 1 dormitor

O priză era defectă, ceea ce nu era o problemă în sine, doar că avea un sticker roz pe care era scris faptul că era defectă, lucru care atrăgea copiii ceva de speriat 🤦🏻‍♀️. Pătuțul de bebe nu putea fi ușor lăsat pe cea mai joasă poziție, astfel că ne-a fost puțin dificil să îl culcam pe cel mic, deoarece tot dădea să sară din el. Am rezolvat asta stând lângă el sa adoarmă. Din păcate n-am avut pătuțul pliabil cu noi. O recomandare: scaun de masă. Noi l-am avut pe al nostru cu noi, însă ar fi fost util unul la locație.

Apartament dotat cu tot ce îți trebuie pentru o vacanță cu familia. Noi am fost cu 2 copii și ne-am simțit foarte bine. Peisaj superb pe ambele părți ale apartamentului, balcon mare, camere aerisite, dar cu suficientă mobila pentru bagaje. Un mare plus frigiderul, al cărui congelator făcea gheață super rapid (suntem mari consumatori de gheață). Per total, foarte mulțumiți, cred că vom reveni aici.

Sejur în iunie 2022

• Comentariu trimis pe 13 martie 2022

Exceptional
    • Apartament cu 1 dormitor

Totul a fost de nota 10. Recomand cu incredere Regret ca nu am putut sta mai mult.

Sejur în martie 2022

• Comentariu trimis pe 20 februarie 2022

Totul a fost perfect.

Totul a fost perfect.

Sejur în februarie 2022

• Comentariu trimis pe 13 februarie 2022

• Apartament cu 1 dormitor

Gazda foarte amabila. Bucataria dotata cu tot ce ai nevoie.

Sejur în februarie 2022

• Comentariu trimis pe 31 decembrie 2021

• Apartament cu 1 dormitor

Este la etajul 4 si blocul nu are lift.

Apartament calduros si bine utilat.

Sejur în decembrie 2021

• Comentariu trimis pe 2 decembrie 2021

Mi-am băut cafeaua pe balcon admirând un peisaj superb de dimineață la munte…tot ce îmi doream
    • Apartament cu 1 dormitor

televizorul din sufragerie funcționează foarte greu ca smart tv, nu am putut să îl conectez la wifi și e pus într-un loc destul de incomod

priveliștea, curățenia, prețul

Sejur în noiembrie 2021

• Comentariu trimis pe 29 noiembrie 2021

• Apartament cu 1 dormitor

Ne-a placut cazarea deoarece a fost foarte curat, privelistea superba si gazda primitoare. Cu siguranta vom reveni!

Sejur în noiembrie 2021

• Comentariu trimis pe 2 septembrie 2021

Raport preț/oferta corect.
    • Apartament cu 1 dormitor

Apartament foarte curat, într-un bloc liniștit, complet utilat, inclusiv bucătăria. Poziționat foarte aproape de intrarea în Parcul National Piatra Craiului, care apropo are multe trasee excepționale. Gazda a fost foarte amabilă. Vom reveni.

Sejur în septembrie 2021

• Comentariu trimis pe 21 august 2021

• Apartament cu 1 dormitor

Apartamentul este amenajat minutios si cu bun gust. Dotarile permit si famiilor cu copii mici sa aiba un sejur placut. In apropiere sunt magazine.

Sejur în august 2021

• Comentariu trimis pe 6 iunie 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Un usor miros de la canalizare.

Locatia a fost foarte buna. Apartamentul a fost curat.

Sejur în iunie 2023

• Comentariu trimis pe 13 aprilie 2024