3. Comentarii despre hoteluri în Harghita

10,0

• Comentariu trimis pe 1 august 2024

Minunat!
    • Cabană cu 2 dormitoare

Cabana este amplasata într-o zona liniștită, înconjurată de brazi. Este amenajata cu multa atenție la detalii și asigura toate facilitățile necesare unei familii. Nu ne-a lipsit nimic. Cafeaua fierbinte în diminețile racoroase, cu veverițele jucându-se pe lângă noi, ne-a adus multă voie bună și bucurie. Am descoperit ca Harghita e un județ minunat, cu oameni minunați. Mulțumim proprietarului pentru ospitalitate!

Sejur în iulie 2024

• Comentariu trimis pe 27 iulie 2024

• Chalet cu 1 dormitor

Locație superbă! Gazde foarte amabile, curat, liniște, relaxare! Recomand cu toată încrederea și cu siguranță vom reveni!

Sejur în iulie 2024

• Comentariu trimis pe 24 iunie 2024

• Cabană cu 2 dormitoare

Totul a fost perfect. As da 10 de 10 dacă s-ar putea. Un loc minunat, curat, dotat cu tot ce ai nevoie. O curte mare și foarte frumoasa. Ne-am simtit foarte bine. Vom reveni cu plăcere.

Sejur în iunie 2024

• Comentariu trimis pe 4 iunie 2024

Placut

Foarte multa liniste

Sejur în iunie 2024

• Comentariu trimis pe 30 mai 2024

O cazare de vis
    • Cu un animal de companie

Nu este cazul

Casuta este absolut minunata - de fapt sunt 2 cabane intr-o curte foarte spatioasa. Fiecare cabana are propria bucatarie si gratar afara, si in curte este loc suficient pentru a parca masinile si pentru a mai ramane si loc pentru relaxare. Bucataria este foarte moderna si bine echipata. Zona este extrem de linistita, chiar in mijlocul padurii, nu se aude zgomot de masini, doar sunetele naturii. Ultima parte a drumului este neasfaltata insa este practicabila cu orice masina. La aproximativ 20-30 minute de mers pe jos (si 2-3 cu masina) se gasesc si un magazin alimentar si un restaurant.

Sejur în mai 2024

• Comentariu trimis pe 6 martie 2024

• Cabană cu 2 dormitoare

Totul a fost minunat,curățenie, amabilitate ,confort

Sejur în martie 2024

• Comentariu trimis pe 30 octombrie 2023

Locație superbă!

• Comentariu trimis pe 7 octombrie 2023

Unirea cu natura si aerul curat nea impresionat.
    • Chalet cu 1 dormitor

nea placut totul . nimic modificari. e perfect

natura si cabana e foarte frumoasa . Atmosfera in sinul naturii. Linistea si aerul nemaipomenit de curat. Curatenia in casa , decorul frumos amenajat. Posibilitatea de a face mincarea la foc afara . Zilele petrecute in cabana nu le vom uita.

• Comentariu trimis pe 2 octombrie 2023

• Chalet cu 1 dormitor

Zona superbă,cabana mica dotată cu absolut tot ce ai nevoie,perfecta pt 3 persoane ,curățenia a fost impecabila ,gazdele amabile și discrete.o liniște mult așteptată și minunata . multumim!

• Comentariu trimis pe 2 octombrie 2023

Un sejur extrem de relaxant!

Nu exista

Am stat doua zile intr-o cabanuta foarte cocheta, cu semineu, inconjurati de natura. Liniste, comfort, spatiu mare unde copiii se pot juca in voie. Am avut o experienta extraordinar de placuta, iar proprietarul a fost foarte amabil. Multumim!

• Comentariu trimis pe 11 septembrie 2023

Cabana excelentă pentru cei cu patrupezi.
    • Chalet cu 1 dormitor

Totul la superlativ! Am fost un grup de 8 persoane, împreuna cu 3 căței. Doua cabane echipate cu tot ce ai nevoie, curățenie și un proprietar înțelegător și super ok! Pentru cei ce vin cu patrupezii vor avea un sejur foarte liniștit, întrucât animăluțele nu au pe unde evada, cabanele fiind împrejmuite cu gard și au suficient spațiu de alergat și jucat. Este a doua oară când venim și plecam cu aceeași mulțumire. Un loc extrem de liniștitor, între copaci, umbrit, unde poți face grătare, ceaun, poți privi o mulțime de veverițe și poți avea un concediu cum trebuie. Recomandam cu drag și cu siguranță vom mai reveni!

Sejur în septembrie 2023

• Comentariu trimis pe 30 august 2023

• Cabană cu 2 dormitoare

Este foarte liniște, totul curat și nu ne-a lipsit nimic, cabana este echipata ca o casa personala.

• Comentariu trimis pe 21 august 2023

• Chalet cu 1 dormitor

Locatia a fost de vis, zona linistita, relaxant. Gazda primitoare. Am avut parte de mici facilitati pe care intr-o camera de hotel obisnuita nu le intalnesti (posibilitatea de a face gratar si toate cele necesare intr-o bucatarie). Posibilitatea de a sta pe terasa sau efectiv pe iarba pt noi a fost un mare plus, ca sa nu mai vorbim de faptul ca si animalutele noastre s-au bucurat de aceasta facilitate alaturi de noi. Fara indoiala este una din locatiile de suflet.

• Comentariu trimis pe 5 iulie 2023

Sejur de poveste
    • Chalet cu 1 dormitor

Cabana a fost foarte curata, proprietarul foarte amabil, Curtea mare cu brazi mulți, aerul f curat, liniște, este locul unde te poți relaxa pe deplin .

• Comentariu trimis pe 1 mai 2023

O cabană tradițională unică

Totul a fost impecabil.

Totul a fost perfect, timp sa fie sa va puteti bucura integral de tot ce va pune cabana la dispozitie. Un proprietar cum rar mai gasesti, foarte permisiv, va lasa sa veniti cu orice animal de companie aveti, sa faceti foc de tabara (a amenjat un loc special), leaganul copilariei (2 persoane fata in fata), gratar, va pune la dispozitie jocuri diverse chiar si badminton. Nici nu am fi vrut sa vizitam atractii turistice ci doar sa ne bucuram de aceasta cazare, superb!

Sejur în mai 2023

• Comentariu trimis pe 20 aprilie 2023

• Cabană cu 2 dormitoare

Ambianta, locatia, curatenia, dotarea, comfortul.

• Comentariu trimis pe 19 aprilie 2023

• Chalet cu 1 dormitor

O cabana care ne-a surprins foarte placut din toate punctele de vedere si unde cu siguranta vom mai reveni. Locatie excelenta, gazde primitoare, dotari peste asteptari.

• Comentariu trimis pe 16 aprilie 2023

Ne vom întoarce!
    • Chalet cu 1 dormitor

Liniște cât cuprinde! Cel mai odihnitor somn! Curtea este excelentă pentru copii! Pot fi lăsați în siguranță să se joace. Am venit și cu pisoiul nostru. Comunicare excelentă cu proprietarul.

• Comentariu trimis pe 13 februarie 2023

• Cabană cu 2 dormitoare

foarte faina cabana. excelent de curat și tot ce ai nevoie. In special și pentru copii.

Sejur în ianuarie 2023

• Comentariu trimis pe 5 februarie 2023

totul conform, chiar peste asteptari; ideal pt 4 adulti eventual 1-2copii. cabana renivata si utilitata complet. felicit

n/a

intimitatea, configuratia cabanei si pozitionarea

Sejur în februarie 2023

• Comentariu trimis pe 29 octombrie 2022

o oaza de liniste in inima padurii
    • Cabană cu 2 dormitoare

O cabana superba intr-o zona extrem de linistita si frumoasa , intr-un peisaj de poveste. Am fost cazati in cabana mai mare , care este mai mult decat suficienta pentru o familie cu doi copii. este complet utilata cu absolut tot ce ai putea avea nevoie , inclusiv jucarii :-) . Bucataria la fel complet utilata inclusiv cu aparat de facut cafea. Gazdele foarte primitoare si care s-au dat peste cap sa rezolve din secunda unu o problema aparuta la un calorifer. Curtea e mare si sigura , are gratar, leagan , copiii au petrecut mult timp pe afara. Masina a stat parcata in curte ceea ce e alt avantaj. Desi incalzirea e pe lemne nu constituie o problema , este foarte bine izolata si a tinut caldura chiar peste noapte fara probleme, nu am simtit frig in niciun moment . Este aproape de restaurante si de obiective turistice. Recomand cu drag

• Comentariu trimis pe 22 octombrie 2022

• Călătorie de afaceri
    • Chalet cu 1 dormitor

Sistemul de încălzire cu calorifere electrice nu este adecvat pentru perioadele reci.

Curățenia, dotările, locația au fost la înălțimea așteptărilor.

• Comentariu trimis pe 7 octombrie 2022

Recomand!!!
    • Cabană cu 2 dormitoare

Liniste, aer curat, cabana dotata cu toate utilitatile, inclusiv espressor de cafea. Gazda foarte amabila, ne.a raspuns promt solicitarilor. Cu siguranta vom reveni!

• Comentariu trimis pe 27 august 2022

Multă liniste și aer curat!
    • Cabană cu 2 dormitoare

Locul unde este poziționat Wc-ul este foarte stâmt și incomod, în rest este totul ok, o să mai revenim cu mare drag!

Totul

Sejur în iulie 2022