3. Comentarii despre hoteluri în Braşov

Interiorul

Sejur în ianuarie 2023

• Comentariu trimis pe 4 decembrie 2022

• Cabană cu 3 dormitoare

Un mic detaliu ar fi terasa, nu este foarte stabilă, doar trebuie să fii atent când pășești, însă nu a fost un detaliu atât de neplăcut. Cu siguranță încă se mai lucrează la casă.

Un loc de poveste în care găsești tot ce e nevoie pentru liniștea sufletului - confort, siguranță, căldură, relaxare, peisaj extraordinar. Ne-am simțit foarte bine în această locație, am avut toate cele necesare la dispoziție - veselă, tigăi, prosoape, grătar, lemnele pregătite pentru grătar. Iar cățeii gazdei completează perfect acest cadru, ne-au păzit toată noaptea și ne-au însoțit în plimbări. Vom reveni!

Sejur în decembrie 2022

• Comentariu trimis pe 31 octombrie 2022

- linistea - dotarea cabanei - comunicarea cu gazda

• Comentariu trimis pe 31 octombrie 2022

Superb!
    • Cabană cu 3 dormitoare

Sa zicem ca singurele minusuri au fost gratarul, care e pe ducă. N.as spune ca pe noi ne.a deranjat cine stie ce, dar ptr pretențioși posibil sa fie o problema( am inteles ca urmeaza sa fie schimb) si terasa din fata casei, care e neterminata(mare grija cu copii ca pot cadea cu usurinta) N as putea spune ca sunt impedimente ptr un concediu reusit. Mergeti cu incredere!

Foarte frumoasa zona, multa liniste. Văcuțe in jur, foarte multi cai, e o ferma in apropiere ( se poate calari in zona) .Curatenie, prosoape curate, utilata casa cu tot ce trebuie. Au si disc cu care poti gati la foc, ustentile de gratar, tot ce trebuie ptr un concediu relaxant. Magazin( La doi pasi) exista la 5 min cu masina si la cam 15 20 min pe jos( poate si mai mult daca te opresti sa admiri si sa mangai caii de la ferma, care sunt in drum 😃) .Proprietarii sunt de treaba, tineri, ne.au lasat in voie, n am simtit niciun stres din partea lor. Cainele e mascotă si e f iubitor si f cuminte. Am lasat gratarul nesupravegheat, carnea langa si n.a indraznit sa fure. E f iubitor cu copii. E perfect ptr locatie 😁 Noi ne am simțit super bine. O sa mai revenim cu siguranta.

Sejur în octombrie 2022

• Comentariu trimis pe 2 septembrie 2022

expect the unexpected ;)
    • Cabană cu 3 dormitoare

Terasa chiar si asa neterminata, putea fi mai aranjata si mai sigura, iar curtea cu un minim de facilitati, gen lumina, apa, chestii simple pana cand probabil va fi si un foisor facut. Iar in casa, putina ventilatie/ac n-ar fi stricat. Dar noi nici nu am cautat altceva mai mult decat liniste si pustiu.

Toate bune, ne-am simtit foarte bine.

• Comentariu trimis pe 1 septembrie 2022

Excelent, recomand!
    • Cabană cu 3 dormitoare

Este locatia ideala pentru oricine. Am mers cu cativa prieteni, insa cu siguranta voi reveni aici si cu familia. Este liniste, atmosfera din cabana este relaxanta si peisajul de vis. Cabana este dotata cu absolut orice este nevoie, iar gazdele stau la dispozitie cu orice este necesar.

• Comentariu trimis pe 24 octombrie 2022

Potential mare, dar neimplinit
    • Cabană cu 3 dormitoare

Desi are un mare potential, cabana necesita imbunatatiri. Lemnul de pe terasa nu este batut in cuie, nu sunt scaune/sezlonguri pentru exterior (cand am intrebat de acest aspect ni s-a zis ca din pacate sunt doar 2 bancute de lemn care nu au fost foarte stabile), curtea putea fi mai bine ingrijita, nu exista umbrar/adapost (deci daca ploua nu poti sta afara), in interior se strang foarte multe muste din cauza lipsei unei site. De asemenea, din pacate, nici nu am simtit deschidere din partea proprietarei de a ne rezolva anumite probleme: de exemplu, aveam doar o tigaie foarte mica si nu aveam in ce sa gatim si cand am sunat sa cerem o alta tigaie ni s-a spus ca din pacate nu este. Am primit o alta tigaie din bucataria proprietarei dupa ce am insistat si ne-am dus noi sa o luam de la casa unde locuieste, din sat.

Cabana arata foarte bine, curtea este generoasa, privelistea este super, sufragerie generoasa, paturi confortabile.

Sejur în octombrie 2022

• Comentariu trimis pe 25 februarie 2024

Sejur în februarie 2024

• Comentariu trimis pe 4 ianuarie 2024

Am petrecut un sejur fantastic la cabana voastră! Ospitalitatea personalului a fost remarcabilă, iar atmosfera și facili

Sejur în ianuarie 2024

• Comentariu trimis pe 27 noiembrie 2023

Experiența noastră a fost de neuitat, cu 5 prieteni apropiați, într-o seară cu o zăpadă de poveste. Ambianța cabanei și

Sejur în noiembrie 2023

• Comentariu trimis pe 18 octombrie 2023

Sejur în octombrie 2023

• Comentariu trimis pe 8 ianuarie 2023

Sejur în decembrie 2022

• Comentariu trimis pe 13 septembrie 2022

Recomand acest loc minunat pentru toti cei care doresc si simt sa fie in mijlocul naturii.
    • Călător singur

Sejur în septembrie 2022