3. Comentarii despre case de vacanță în Constanţa

9,9

9,6

• Comentariu trimis pe 4 august 2024

• Apartament cu 1 dormitor

Oameni foarte calzi si primitori,serviabili si cu foarte mult bun simț ! Curatenie maxima,garsoniera dotata cu tot ce este necesar si multa liniste. Domnul Fane ,impreuna cu familia, s-au dovedit a fi oameni exceptionali,asigurandu-se in permanenta ca nu ne lipseste nimic . Cafeluța servita in linistea foisorului si șprițul de Jidvei al lui Fane au completat un miniconcediu perfect ! Va multumim pentru ospitalitate si speram sa ne revedem curand !

Sejur în august 2024

• Comentariu trimis pe 22 iulie 2024

Ne-am simtit foarte bine. Locatie aproape de plaja. Gazde primitoare.
    • Apartament cu 1 dormitor

In aproapierea plajei exista un singur restaurant /terasa unui hotel. Pentru doritorii de oferte variate de mancaruri si bauturi cu restaurante si autoservire sa-r putea ca Eforie Sud sa nu fie locul potrivit. Deasemenea se pot intalni doar cateva magazine mici de cartier. Lipseste zona de promenada precum cea din Eforie Nord. Dar cu masina personala se poate ajunge usor la magazine mari alimentare din Tuzla sau Eforie Nord.

Locatia foarte curata si nu se permite fumatul in interior.. Acces la zona foisor in curte cu televizor, masa sub umbrar, gratar de gradina, balansoar si loc de intins rufele. Bucatarie utilata cu aragaz, masina de spalat rufe, fierbator apa, frigider mare cu congelator si spatiu de luat masa suficient pt 3-4-5 persoane. Am gasit apa si cutie cu bomboane in frigider precum si plicuri de cafea si ceaiuri. Aer conditionat. Liniste la orele de noapte.

Sejur în iulie 2024

• Comentariu trimis pe 25 iunie 2024

• Apartament cu 1 dormitor

Raport calitate pret foarte bun Amabilitatea gazdelor

Sejur în iunie 2024

• Comentariu trimis pe 7 septembrie 2023

Nu este cazul!!

Este mult mai mult decât ce îți poate oferi un hotel!!De la ospitalitate pina la cele mai mici amănunte de decor,totul a fost perfect!!M-am simțit că și cum am fost in vizita la rude!!!Tot așa!!Recomandai ales celor cu copii cărora le place să se joace în apa!!Cafeaua,servita in peisaj natural,șprițul oferit de gazda împreună cu bună dispoziție,la superlativ!!

Sejur în septembrie 2023

• Comentariu trimis pe 18 august 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Plaja murdară.neamenajata.scoici aduse din larg,alge, bețe etc.

Gazde primitoare,amabile.garsoniera frumoasă, curată.👍👍

• Comentariu trimis pe 31 iulie 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Oameni foarte prietenosi,amabili,deschisi si super amuzanti! Conditiile au fost super,absolut nimic de reprosat. Cazarea a fost chiar mai frumoasa decat ne-am asteptat cu toate dotarile de care ai nevoie!! Ne-am simtit extraordinar de bine si va recomand tuturor cu drag si incredere! Chiar merita! P.S. Vinul lui nea' Fane trebuie neaparat incercat,este delicios!!!

• Comentariu trimis pe 21 iulie 2023

• Apartament cu 1 dormitor

Gazde excelente Curățenie Vin și cafea din partea casei Bucătărie utilată Recomand cu placere

• Comentariu trimis pe 29 septembrie 2022

Desi am fost ultimii care am incheiat sezonul 2022, noi ne-am simtit foarte bine!
    • Apartament cu 1 dormitor

Desi am fost ultimii care am incheiat sezonul 2022, noi ne-am simtit foarte bine. Cafeaua si vinul care au fost din partea casei, alaturi de ospitalitatea lui Fane si a Alexandrei au fost un bonus pe langa cazarea rezervata!

Sejur în septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 27 septembrie 2022

Totul

Sejur în august 2022

• Comentariu trimis pe 22 august 2022

De revenit.
    • Apartament cu 1 dormitor

Nu a fost ceva ce nu ne-a plăcut. Am simțit lipsa mai multor umerașe în dulap dar din experiența proprie ne așteptam și am avut ale noastre. Și ceva ce nu are nimic de-a face cu gazda ci îi dăunează și ei sunt lucrările la canalizarea din tot orașul și cele de lărgire a plajelor.

A trecut destul timp de la săptămâna la mare și cum euforia unui concediu a trecut e timpul unei impresii. Am fost mulțumit de starea garsonierei care este de fapt un apartament cu o cameră , nu este un open space pe care îl urăsc ci este compus dintr-un hol micuț de intrare separat prin uși de celelalte încăperi: o camera mare cam 7x4, bucătărie medie și baie. In cameră sunt un pat dublu și unul single; are diverse noptiere, o comodă, un dulap încastrat și unul aparent, o etajeră suspendată deci destul spațiu pentru bagajele unei familii pentru un sejur; am căutat o cazare cu self catering și bucătăria răspunde bine la acest aspect, poate un microunde ar lipsi și ar fi fost ca și acasă dar nu i-am simțit lipsa. In baie am simțit lipsa unei separări a dușului dar căldura perioadei făcea să se usuce destul de repede gresia. Nu știu de cât timp e închiriată garsoniera dar este destul de bine întreținută și pare abia amenajată cu produse funcționale. Mai precis nu scârție nici patul nici parchetul ;) . Garsoniera face parte dintr-o înșiruire de apartamente și e cea mai departe de stradă deci nu se auzea nimic din zgomotul străzii , mai departe fiind doar casa gazdei. Că veni vorba despre gazdă și soțul și soția au lucrat toată săptămâna făcându-mă să apreciez mai mult relaxarea concediului meu de odihnă și seara își rupeau din timpul lor să stea la taclale cu noi și cealaltă familie de chiriași. Sunt persoane foarte vorbărețe și primitoare și sunt atenți la chestii simple dar de efect: am primit de bun venit o cutie cu bomboane in formă de scoici și băiețelul meu de 4 ani este și acum convins că acele ciocolățele se pescuiesc din mare.

Sejur în iulie 2022

• Comentariu trimis pe 27 septembrie 2021

• Apartament cu 1 dormitor

toul a fost bine, nimic de reprosat

liniste, curat, gazde primitoare

Sejur în august 2021

• Comentariu trimis pe 24 iulie 2022

• Apartament cu 1 dormitor

Nu există text aferent acestui comentariu

Sejur în iulie 2022