Direct la pagina principală

9,4

• WiFi gratuit

10,0

Evaluări verificate 100%

Clienți reali. Sejururi reale. Opinii reale.

Citiți mai multe- deschide o căsuță de dialog
Scrieți un comentariu

Rezultate 1 – 25

• Comentariu trimis pe 18 iulie 2022

Un loc de relaxare și voie buna
    • Trimis de pe mobil

Liniște & verdeață, personal zâmbitor și tot timpul dornic sa ajute. Vilele au spațiu generos, cu zona de familie la parter și dormitoare la etaj. Bucataria este utilata cu tot ce este necesar ( fierbător apa, cafetiera, plită, cuptor microunde).

Sejur în iulie 2022

• Comentariu trimis pe 13 mai 2022

• Trimis de pe mobil

Ar fi utila o hota, dacă se gateste.

Zona liniștită, aproape de punctele de interes. Curat și spațios. Din bucătărie se poate ieși direct pe terasa/curte. Zona de grătar. Loc de parcare. Pentru copii loc de joaca spatios.

Sejur în mai 2022

• Comentariu trimis pe 9 martie 2022

ideal din toate punctele de vedere
    • Trimis de pe mobil

locatia frumoasa si linistita, foarte usor accesibila cu masina. restaurante/magazine - foarte aproape. casutele spatioase, frumoase si comfortabile.

Sejur în martie 2022

• Comentariu trimis pe 22 decembrie 2021

Totul perfect ! Ne-au oferit si sanie in ziua cand a nins sa il plimbam pe cel mic.
    • Călătorie de afaceri
    • A stat 5 nopți

Camere curate, caldura, pentru cel mic au pregatit patut, covoras de joaca si cuburi ! Totul a fost perfect, am folosit si filtrul de cafea, frigiderul, plita si prajitorul de paine. Am facut gratar afara, bucataria este utilata cu tot ce este necesar, ne-au lasat pe masa cand am ajuns, cafea, suc, turta dulce si o cutie de bomboane de ciocolata iar cand am plecat ne-au oferit cateva produse locale. Pentru cei cu copii mici cum am fost noi cred ca e mai convenabil asa, sa ai o mica bucatarie sa poti pregati micul dejun si cafeaua !

Sejur în decembrie 2021

• Comentariu trimis pe 21 noiembrie 2021

9,0
    Gazda exceptionala, spatiu mult, dotari deosebite
    • Trimis de pe mobil

Toaletele wc pot fi mai performante

preferam un Pic mai la munte

Sejur în octombrie 2021

• Comentariu trimis pe 15 noiembrie 2021

Un concediu frumos
    • Trimis de pe mobil

Lucruri care pot fi imbunatatite: -PERNELE din dormitoare, mai multe sau mai mari, ne-au fost incomode, ce e drept nu am adus asta la cunostinta gazdei pe perioada sederii pt a fi schimbate; -Bucataria are dotari relativ modeste, plita electrica cu doua ochiuri este prea slaba pentru a face cartofi prajiti; lipseste un cuptor electric; -Nu e un minus dar o masina de spalat vase ar fi un plus; -Prajitorul de paine de la noi era nefunctional.

Lucruri care mi-au placut: -Personalul extrem de amabil; -Locatie buna; -Curatenie; -Gratar cu tot ce trebuie; -Living minunat; -Small Treats -Spatiu pt copiii -Ceaun; -Boardgames din partea casei; -Gradina ideala pt zilele de vara. ❤

Sejur în noiembrie 2021

• Comentariu trimis pe 26 octombrie 2021

9,0
    Perfect pentru o vacanta relaxata in familie sau cu prietenii.
    • Trimis de pe mobil

Camerele au doar paturi duble, iar patul suplimentar este pliabil, putand fi folosit doar de catre copii. Asa ca pentru familii mai numeroase (2 adulti, 2 copii), este nevoie sa se foloseasca 2 camere pentru confort. Ar fi utila si o masina de spalat vase.

Gazda a fost foarte amabila si a raspuns foarte prompt solicitarilor noastre. Micilev atentii (1 sticla de vin si turta dulce, la sosirie si cand s-a facut curat, dulceata de zmeura la plecare) au fost foarte placute.Complexul de vile are o curte foarte mare, perfecta pentru relaxare si joaca copiilor. Am putut folosi locul pentru foc/ceaun, in fiecare seara. Vila este noua si curata.

Sejur în octombrie 2021

• Comentariu trimis pe 12 august 2021

Excelent!
    • Trimis de pe mobil

Locația, curățenia, personalul, locul de joaca, totul a fost perfect! Recomandam !!!

Sejur în august 2021

• Comentariu trimis pe 31 iulie 2021

• Trimis de pe mobil

Putin mai multe dulapuri si spatii de depozitare ar fi de ajutor familiilor cu copii.

Locatia este superba, iti poti bea cafeaua dimineata privind la munte. Locul de joaca si hamacele au fost foarte apreciate de copii. Pe total, ne-am simtit minunat si sigur ne vom intoarce si altadata. Gazdele au fost foarte atente si ne-au pus la dispozitie tot ce am avut nevoie, plus cateva cadouri. Multumim pentru concediul relaxant!

Sejur în iulie 2021

• Comentariu trimis pe 28 iulie 2021

• Trimis de pe mobil

Totul superb. Relaxare maximă!

Sejur în iulie 2021

• Comentariu trimis pe 28 iunie 2021

O vacanta reușită!
    • Trimis de pe mobil

Se poate lucra puțin mai mult la facilități, grătarul scoate fum spre tine, coșul nu trage. Pentru cei care vor sa stea mai mult de 4-5 zile, nu exista mașina de spalat. Un aer condiționat pe timp de vară ar fi ok. Sunt ceva furnici în casă, nu ca ne ar fi deranjat exclusiv, însă unele persoane pot fi reticente.

Vila relativ noua, zona foarte bună, aproape de principalele atracții ale zonei. Pentru copii exista un mic parculet super ok, copilul meu de 1 an jumătate s-a distrat destul de bine. Gazdele și personalul sunt de o amabilitate ieșită din comun, chiar ne-au făcut gogoși (care au fost f f f bune)

Sejur în iunie 2021

• Comentariu trimis pe 28 mai 2021

• Cuplu
    • Trimis de pe mobil

Totul foarte bine organizat și administrat, locație excelenta!

Sejur în mai 2021

• Comentariu trimis pe 3 martie 2021

• Trimis de pe mobil

Locația este excelenta. Check-in-ul a fost foarte ușor, am primit instrucțiunile prin sms, am primit chiar si martisor pe 1Martie din partea gazdelor. Casuta a fost curata si ingrijita.

Sejur în martie 2021

• Comentariu trimis pe 25 octombrie 2020

• Trimis de pe mobil

Locația a fost superba !!

• Comentariu trimis pe 18 octombrie 2020

Vacanta in octombrie
    • Trimis de pe mobil

Ne-ar mai fi placut: -o carpeta in living, pe jos este gresie iar bebele este in perioada primilor pasi; -un leagan cu protectie pentru bebelusi, ne ar fi oferit un ragaz de cel putin 20 de minute. 😃

Resortul are tot ceea ce este necesar pentru o vacanta de 3 nopti, cu un bebelus de 1 an, absolut perfecta. Casuta ce gazduieste doua persoane este spatioasa, curtea exteriora privata, gratarul cu acoperis care poate fi folosit indiferent de vreme, accesul la ceaun in cazul in care doresti sa experimentezi culinar, accesul la un parc de joaca (destul de bine dotat), toate aceste detalii ne au facut sa ne simtit ca acasa. Curtea mare a resortului vine si cu prieteni patrupezi, doua pisicute vesele si un catel super prietenos! Multumim frumos pentru dulceata de zmeura!

• Comentariu trimis pe 5 octombrie 2020

Minunat in ciuda vremii mohorâte de afară!
    • Trimis de pe mobil

Totul a fost extrem de bine pus la punct, curățenie impecabila, locația frumoasă, gazda extrem de amabilă. Intelegere și servicii de calitate superioara!

• Comentariu trimis pe 24 august 2020

Perfect pentru cateva zile de relaxare si liniste.
    • A stat 4 nopți

Sunt cateva trepte intre living si bucatarie la care trebuie mai multa atentie daca sunt copii mici.

Locatia e super, curat, mult spatiu exterior. A fost liniste si am gasit tot ce am avut nevoie in vila. Chiar si niste surprize in plus care au fost foarte apreciate.

Sejur în august 2020

• Comentariu trimis pe 21 februarie 2020

Cu siguranta am sa revin
    • Trimis de pe mobil

Un spatiu aerisit,curat , cu cate o baie in fiecare dormitor! Gazdele au fost foarte deschise si ne au pus la dispozitie absolut orice!

Sejur în februarie 2020

• Comentariu trimis pe 15 februarie 2020

• Trimis de pe mobil

Foarte buna comunicare, gazda foarte primitoare, toate facilitatile nu ne-a lipsit nimica. Un sejur excelent.

Sejur în februarie 2020

• Comentariu trimis pe 9 ianuarie 2020

9,2
    Un colt de Rai
    • Trimis de pe mobil

Singurele obiectii: paturile un pic cam dure pentru gustul nostru, de imbunatatit insonorizarea cu casuta aflata perete in perete. In rest totul perfect!

Locatia e de vis, casutele sunt de poveste amenajate cu foarte mult bun gust, excelenta ospitalitate a gazdei (d-na Alexandra) care te face sa te simti ca acasa. Pe scurt, o descoperire deosebit de placuta. Vom reveni cu prima ocazie, multumim pentru tot!

Sejur în ianuarie 2020

• Comentariu trimis pe 1 ianuarie 2020

Nopti de iarna calduroase in Vila DIN Green Resort Bran😍

Totul a fost minunat!!

Am avut parte de 4 nopti in din Green Resort. Ne-a placut ospitalitatea gazdei, curatenia Si linistea de Care am avut parte pe tot parcursul celor 4 zile. Multumim Pt tot!!!

Sejur în decembrie 2019

• Comentariu trimis pe 30 iunie 2022

8,0
    cu siguranta vom reveni atat de mult ne-a placut❤️
    • Trimis de pe mobil

ar fi foarte utile plase de tantari, deoarece a fost cald si nu puteam tine usa de la balcon deschisa.

totul

Sejur în iunie 2022

• Comentariu trimis pe 25 iunie 2021

8,0
    Foarte bine
    • A stat 3 nopți

Gradina parea mai spatioasa din poze. Gratarul ar fi putut fi acoperit, pentru ca noi am prins doar zile ploioase din pacate. Cainii vagabonzi ne-au creat disconfort, desi proprietarul a incercat sa ii alunge, tot ne trezeam cu ei in curte, la masa, sub masa.... Un pic cam scump pentru ce ofera, dar per total in regula.

Casa spatioasa si foarte curata. Totul la indemana si gazda extrem de primitoare.

Sejur în iunie 2021

• Comentariu trimis pe 1 noiembrie 2022

Perfect
    • A stat 6 nopți
    • Trimis de pe mobil

Nu există text aferent acestui comentariu

Sejur în octombrie 2022

Rezultate 1 – 25

Echivalăm prețurile
Echivalăm prețurile
Preţuri mici • Fără comisioane de rezervare • Găsiţi mai ieftin? Vom rambursa diferenţa!