Str. Ioan Slavici Nr. 9A, Sector 1, 544440 Bukareszt, Rumunia
Nr 62 z 87 obiektów B&B i zajazdów w mieście Bukareszt
Wybór GościNa podstawie 34 opinii o hotelu
7,7Czystość
8,2
Komfort
8,0
Lokalizacja
8,7
Udogodnienia
7,6
Personel
8,2
Stosunek jakości do ceny
8,5
Bezpłatne WiFi
8,9
Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.
Więcej informacji- otwiera okno dialogoweOceny są podawane w skali od 1 do 10. Aby obliczyć ogólną ocenę, którą można zobaczyć na stronie, dodajemy do siebie wszystkie otrzymane oceny i dzielimy ten wynik przez łączną liczbę otrzymanych ocen. Używamy systemu ocen ważonych, co oznacza, że im nowsza opinia, tym większy ma wpływ na obliczenie całkowitej oceny. Ponadto goście mogą przyznawać osobne „oceny cząstkowe” w takich kategoriach, jak lokalizacja, czystość, personel, komfort, udogodnienia, stosunek jakości do ceny i bezpłatne Wi-Fi. Należy pamiętać, że goście przyznają oceny cząstkowe i oceny ogólne niezależnie od siebie, więc nie ma między nimi żadnego bezpośredniego związku.
Możesz ocenić Obiekt przez siebie zarezerwowany na naszej Platformie, jeśli pobyt tam został zrealizowany lub jeśli przyjechałeś do obiektu, ale mimo wszystko w nim się nie zatrzymałeś. Aby edytować już przesłaną opinię, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta.
Ludzie oraz specjalne systemy automatyczne pracują nad wykrywaniem fałszywych opinii przesyłanych na naszą Platformę. Jeśli znajdziemy taką opinię, usuniemy ją oraz, jeśli zajdzie taka potrzeba, podejmiemy odpowiednie kroki względem osoby odpowiedzialnej za to działanie.
Każdy, kto zauważy coś podejrzanego, zawsze może to zgłosić do naszego zespołu obsługi klienta, dzięki czemu zespół ds. zapobiegania oszustwom będzie mógł zbadać tę sprawę.
Chcielibyśmy publikować wszystkie opinie gości, jakie są nam przekazywane, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Niemniej jednak nie wyświetlamy opinii, które zawierają lub odnoszą się do m.in. następujących kwestii:
Aby dopilnować, że opinie są wiarygodne, akceptujemy jedynie opinie przesłane w ciągu 3 miesięcy od wymeldowania i możemy przestać wyświetlać opinie po upływie 36 miesięcy lub w sytuacji, gdy nastąpi zmiana właściciela Obiektu.
Obiekt ma możliwość odpowiedzi na opinię.
Jeśli wyświetla się wiele opinii, najnowsze będą widoczne u góry z zastrzeżeniem kilku innych czynników (język, w którym opinia jest napisana, tylko ocena lub ocena z komentarzem itp.). Jeśli chcesz, możesz je sortować i/lub filtrować (według daty, oceny itd.).
Czasem pokazujemy dodatkowe oceny z innych uznanych stron podróżniczych. W takiej sytuacji zawsze jest to jasno zaznaczone.
Niniejsze wytyczne i standardy mają na celu zapewnienie, aby treści na stronie Booking.com były rzeczowe i odpowiednie dla użytkowników w każdym wieku, jednak bez ograniczania prawa do wyrażania także mocnych opinii. Wytyczne i standardy są stosowane niezależnie od tego, czy treści mają charakter pozytywny czy negatywny.
Treści powinny dotyczyć pobytu w obiekcie noclegowym. Najcenniejsze opinie to takie, które są szczegółowe i pomagają innym w podjęciu słusznej decyzji. Prosimy nie zamieszczać komentarzy poruszających tematy polityczne, religijne, etyczne i osobiste. Usuwane będą treści promocyjne, a uwagi dotyczące usług Booking.com powinny zostać skierowane do działów zajmujących się obsługą klientów i obiektów.
Treści powinny być odpowiednie dla użytkowników na całym świecie. Prosimy nie używać wulgaryzmów, także zamaskowanych przy użyciu kreatywnego zapisu – w żadnym języku. Opinie i treści zawierające mowę nienawiści, groźby (w tym groźby użycia przemocy), uwagi o charakterze obelżywym lub seksualnym bądź promujące nielegalne działania są niedozwolone.
Wszystkie treści powinny być oryginalne i stworzone przez użytkowników. Opinie są najcenniejsze, gdy są oryginalne i niewypaczone. Twoja opinia powinna pochodzić od Ciebie. Obiekty współpracujące z Booking.com nie powinny publikować opinii w imieniu gości ani przekupywać gości w zamian za wystawienie dobrej opinii. Nie będziemy też tolerować prób obniżenia ocen obiektów konkurencyjnych poprzez wystawianie im negatywnych opinii.
Szanuj prywatność innych. Booking.com będzie usuwać z zamieszczonych treści adresy e-mail, numery telefonów, adresy stron internetowych, nazwy profili w mediach społecznościowych i podobne dane.
Opinie wyrażane w treściach generowanych przez użytkowników są opiniami klientów Booking.com i personelu obiektów noclegowych, a nie opiniami Booking.com. Booking.com nie przyjmuje odpowiedzialności za treść opinii ani odpowiedzi na nie. Booking.com pełni tylko funkcję podmiotu rozpowszechniającego (bez obowiązku prowadzenia weryfikacji), a nie publikującego opinie i odpowiedzi na nie.
Domyślnie opinie posortowane są według daty dodania. Dodatkowym kryterium wyświetlania jest trafność opinii, na którą składają się np. język, w którym została napisana, opinie z komentarzem czy opinie nieanonimowe. Dostępne mogą być dodatkowe opcje sortowania, np. rodzaj podróżującego, ocena itd.
Ta usługa może zawierać tłumaczenia wykonywane przez Google. Google nie daje żadnych bezpośrednich lub domniemanych gwarancji dotyczących tych tłumaczeń, w tym gwarancji wierności, niezawodności lub innych domniemanych gwarancji przydatności handlowej czy nienaruszenia bądź stosowności do konkretnego celu.
Koniec okna dialogowego
wyświetlono 1 – 25
Ocena dodana: 20 maja 2026
Dagmara
PolskaBardzo cienkie ściany, wszystko było słychać.
Dobra lokalizacja w przystępnej cenie, ok 20 minut spacerkiem od starego miasta.
Pobyt: maj 2026
Ocena dodana: 9 maja 2026
Karol
PolskaDużo współzależy od sąsiadów w pokojach, na których się trafi. Wspólna łazienka może być koszmarem, jeśli chcecie się wszyscy na raz umyć. Podobnym mankamentem może być grubość ścian między pokojami (np. jeśli ktoś chrapie to słychać). Kuchnia (zgodnie z sugestią) tylko do zrobienia sobie kawy, herbaty i ew. zjedzenia śniadania przy barowym blacie. Nic, czego nie można by wywnioskować po zdjęciach i opisie obiektu - widzą gały co biorą ;)
Dom otoczony blokami, ale raczej spokojna okolica. Kilka minut do sklepu spożywczego oraz do najbliższego parku miejskiego. Wygodne łóżko.
Pobyt: kwiecień 2026
Ocena dodana: 12 marca 2026
Grzegorz
PolskaMalutkie okno i brak mozliwosci zakrecenia grzejnika bo bylo za cieplo
Łatwość zakwaterowania, lokalizacja w miare blisko centrum
Pobyt: marzec 2026
Ocena dodana: 30 lipca 2024
Maziarz
PolskaNie wygłuszone ściany. 2 łazienki, ale tylko w jednej działający prysznic. Brak klimy w pokojach.
Klimatyczny hostel w dobrej lokalizacji! Plusem jest to, ze jest miejsce na tarasie gdzie można spędzać czas będąc na zewnątrz. Dobra okazja do poznania ciekawych osób.
Pobyt: lipiec 2024
Ocena dodana: 14 kwietnia 2024
Agnieszka
PolskaCienkie ściany, bo słyszałam wyraźnie rozmowy moich włoskich sąsiadów. Niestety pokój z małym okienkiem, które wpuszczało mało światła dziennego. Na jedną noc to nie problem, lecz przy dłuższym pobycie mogłoby to przeszkadzać.
Sprawne i szybkie zameldowanie. Łóżko bardzo wygodne oraz czysta pościel, jak i ręcznik. Łazienki dwie współdzielone, ale to nie problem. Obie czyste, w jednej niestety prysznic, z którego bym nie skorzystała (brak węża i możliwości polewania się wodą z góry, brak firanki, więc cała łazienka zachlapana), ale w drugiej prysznic bez zarzutów. Do pokojów wchodzi się po drewnianych schodach, przez co czułam się trochę jak w domku na drzewie, co potęgował fakt, że dookoła było bardzo zielono. Okolica spokojna i piękna.
Pobyt: kwiecień 2024
Ocena dodana: 23 lipca 2023
Julia
PolskaWnętrzom przydałoby się odświeżenie, cienkie ściany sprawiały, że dokładnie było słychać co dzieje się w pokoju obok. Maleńkie okno i słabe oświetlenie.
Bardzo dobry kontakt z gospodarzem, świetna lokalizacja i klimat. Bardzo wygodne łóżka <3 Dużo kosmetyków w łazience, kapcie dla gości.
Pobyt: lipiec 2023
Ocena dodana: 20 lipca 2023
Anna
PolskaWszystko było ok
Swoboda, super miejsce, miły gospodarz. Byliśmy tu drugi raz.
Pobyt: lipiec 2023




Ocena dodana: 14 czerwca 2026
Kamil
PolskaNie posprzątany do końca, pod łóżkiem walały się jakieś papierki, ściany posiadały wgniecenia. Właściciel, pracownik czy jak go tam zwał, męczy każdego o podatek miejski, jakby rozumiem, że trzeba to zapłacić, ale można więcej wyczucia i zrozumienia mieć, jak przyjeżdżam z lotniska koło 21 to chyba normalne, że mogę nie mieć jeszcze lokalnej gotówki.
Niedrogi, dobra lokalizacja
Pobyt: czerwiec 2026
Ocena dodana: 13 czerwca 2026
Eliza
PolskaNic
Wspaniały Hostel - Jestem przeszczęsliwa ,że znalazłam ten obiekt , ponieważ jakość przewyższyla moje oczekiwania.Cena jest tak mała w porównaniu do tego co Hostel oferuje. LOKALIZACJA super od przystanków autobusowych do 400 m / Łatwy dojazd z lotniska Baneasa bezpośrednio autobus 196 w kierunku autogara filaret OKOLICA Bezpieczna / słychać było tylko ptaszki SKLEPY : Bardzo blisko 5 min od Hotelu duzy MEGA image supermarket HOSTEL znajduje się zaledwie parę przystanków od kluczowych miejsc w stolicy w tym ogrodu Cismigu ZAMELDOWANIE bezproblemowe: czekala na mnie kartka z imieniem i klucze HOSTEL bardzo przytulny ( jak w domu) / bardzo czysto / piękny wystrój/ na werandzie można wypić kawę i herbatę/ POKÓJ Przytulny / wygodne łóżka / bardzo czysto / pachnącą pościel / ręczniki / nawet kapcie byly do chodzenia po domu / W łazienkach czysto - 2 ubikacje/ prysznic / dużo kosmetykow : żele / szampony do włosów WŁAŚCICIEL Bardzo miły i uprzejmy Polecam bardzo i chętnie przyjechałabym na dłużej - Niewiarygodne że za tak niska cenę taki komfort.
Pobyt: czerwiec 2026






Ocena dodana: 22 lutego 2026
Anna
Polska1) W obiekcie było zimno, część wspólna była nieogrzewana, w łazience ciągle było otwarte okno i nie można było go zamknąć. W pokoju w porządku. Łazienki ogólnie w dosyć kiepskim stanie. 2)Gospodarz był miły, ale nie mówił prawie w ogóle po angielsku, bardzo ciężko było się z nim dogadać. Ogólna ocena byłaby wyższa, ale: 3) W pokoju, w którym spaliśmy, prawdopodobnie pogryzły mnie pluskwy - na miejscu niczego nie widzieliśmy, ale już w trakcie pobytu zauważyłam ugryzienia na nogach, które właśnie tak charakterystycznie wyglądają. Skontaktowałam się z właścicielem, aby to sprawdził.
Bardzo dobra lokalizacja i niska cena.
Pobyt: luty 2026
Ocena dodana: 8 sierpnia 2025
Michal
PolskaNiestety klimatyzacja jest tylko w przepokoju. Najczęściej nie jest włączona, goście nie mają dostępu do pilota. W najgorętsze dni w pokojach jest po prostu ukrop.
Na plus lokalizacja i cena. Pobyt mieliśmy w gorące dni więc fajnie, że jest opcja "mgiełki" w prysznicu
Pobyt: sierpień 2025
Ocena dodana: 24 lutego 2025
Natalia
PolskaŁazienki nieogrzewane, zaniedbane. Prysznic tylko w jednej. Wszystko w fatalnym stanie. Ścianki działowe między pokojami służą tylko temu żeby sinie widzieć bo słychać było każdy drobny dźwięk. Miejsce z niewykorzystany potencjałem.
Bardzo dobral okalizacha w spokojnej uliczce blisko parku w centrum. Środek mroźnej zimy a w pokoju było ciepło.
Pobyt: luty 2025
Ocena dodana: 9 września 2023
Dariusz
PolskaCena zdecydowanie zawyżona.
Pobyt: wrzesień 2023



Ocena dodana: 29 kwietnia 2026
Julia
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: kwiecień 2026
Ocena dodana: 2 kwietnia 2026
Konrad
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: kwiecień 2026
Ocena dodana: 16 lutego 2026
Filip
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: styczeń 2026
Ocena dodana: 17 października 2025
Paulina
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: wrzesień 2025
Ocena dodana: 1 sierpnia 2025
Damian
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: lipiec 2025
Ocena dodana: 12 kwietnia 2025
Wojciech
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: kwiecień 2025
Ocena dodana: 1 lutego 2025
Sebastian
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: luty 2025
Ocena dodana: 6 stycznia 2025
Rafal
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: styczeń 2025
Ocena dodana: 24 listopada 2024
Para1959
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: listopad 2024
Ocena dodana: 21 października 2024
Old
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: wrzesień 2024
Ocena dodana: 15 października 2024
Wojciech
PolskaW przypadku tej oceny nie pozostawiono żadnego komentarza
Pobyt: wrzesień 2024
wyświetlono 1 – 25
Hajdúszoboszló, Węgry
Pattaya North, Tajlandia
Paryż, Francja
Katowice, Polska
Ubud, Indonezja
Pfunds, Austria
Schladming, Austria
Przełomka, Polska
Dostarczamy spersonalizowane propozycje na podstawie Twojej aktywności na naszej platformie. Jeśli chcesz, możesz zrezygnować z tej funkcji. Pamiętaj, że rezygnacja ma wpływ tylko na Twoje obecne urządzenie. Dlatego musisz dostosować to ustawienie na każdym urządzeniu według swoich potrzeb i preferencji.
Booking.com jest częścią Booking Holdings Inc. – światowego lidera w internetowej branży turystycznej.
Na naszej stronie dostępnych jest ponad 70 milionów opinii o obiektach – wszystkie pochodzą od prawdziwych i sprawdzonych gości.
1
Aby otrzymać możliwość dodania opinii, konieczne jest dokonanie rezerwacji na naszej stronie. Dzięki temu mamy pewność, że opinie pochodzą od Gości, którzy naprawdę odwiedzili dany obiekt.
2
Podczas pobytu w obiekcie Goście weryfikują standard pokoi, jakość posiłków, życzliwość personelu itp.
3
Po powrocie Goście opisują swój pobyt. Następnie sprawdzamy, czy opinia nie zawiera przekleństw, i publikujemy ją na stronie Booking.com.
Jeśli dokonałeś rezerwacji przez naszą stronę i chcesz napisać opinię, musisz się zalogować.
Koniec okna dialogowego