3. Comentarii despre B&B-uri și hanuri în Mureş

9,5

9,8

9,4

• Comentariu trimis pe 23 mai 2024

Liniste si relaxare intr-o oaza de verdeata!
    • Cameră dublă

Nu as putea spune ca m-a nemultumit ceva.

Amplasarea, serviabilitatea gazdelor, micul dejun, preparatele specifice cu produse din propria gradina, imprejurimile.

Sejur în mai 2024

• Comentariu trimis pe 8 mai 2024

• Cameră triplă cu vedere la grădină

Un loc foarte frumos, linistit

Sejur în mai 2024

• Comentariu trimis pe 5 mai 2024

Salteaua un pic tare.

Totul

Sejur în aprilie 2024

• Comentariu trimis pe 1 mai 2024

Relaxare
    • Cameră triplă cu vedere la grădină

Amplasarea este de vis, curatenie si confort pe deplin. Un mare este plus este bucataria. Gazde prietenoase si atente cu clienții.

Sejur în aprilie 2024

• Comentariu trimis pe 3 decembrie 2023

• Cameră de familie cu vedere la grădină

Pensiunea este administrata de o familie si se afla la 3 km de Sighisoara.Gazdele sunt foarte prietenoase și primitoare. Camere spațioase și confortabile. La parter este restaurantul unde puteți sta la povesti/ jocuri etc dacă sunteți grup mai mare, asa cum am fost noi. Se pot servi și câteva feluri de mâncare foarte gustoase, unele preparate cu produse din gospodăria proprie a pensiunii. Exista și o plantație de lavanda, care cred ca este minunata când este inflorita. Am văzut ca sunt mai multe facilități care vara cred ca au mare succes: grătar, gradina, terasa, loc de joaca.

Sejur în decembrie 2023

• Comentariu trimis pe 13 noiembrie 2023

Nu e cazul.

Absolut tot.

• Comentariu trimis pe 11 noiembrie 2023

• Cameră dublă cu vedere la grădină.

Totul a fost la superlativ: de la frumusetea locatiei, la curatenia din camere, amablitatea personalului si gustul mancarii.

• Comentariu trimis pe 3 noiembrie 2023

Genul de locație la care te-ai mai întoarce cu drag
    • Cameră dublă

Lipsa șamponului / gelului de duș. Eu cred că a fost doar o greșeală faptul că a lipsit, la cât de curate și confortabile au fost camera și baia. Eu mereu am la mine tot ce-mi trebuie, dar la felul în care se prezintă pensiunea și oamenii de acolo, mă îndoiesc că s-ar zgârci la 2 plicuri de gel de duș. Tocmai de aceea, nu aș vrea sa perceapă asta ca pe un reproș.

Atmosfera de familie, la crama dintre vii. Personal amabil, primitor, mâncare foarte buna gătită chiar de proprietar cu produsele lor proprii. Mi-a plăcut foarte mult modestia cuplului de proprietari, care efectiv au pregătit masa pentru oaspeți împreună și ne-au oferit o mâncare delicioasă puțin spus... Și nici măcar nu au insistat sa mâncăm la ei, cum procedează majoritatea. Jos pălăria!

• Comentariu trimis pe 1 noiembrie 2023

• Cameră dublă

Totul a fost foarte bine.

Pensiunea foarte frumos amenajata cu atentie la detalii, aflata in mijlocul naturii, camera spatioasa, gazdele foarte calde si amabile. Foarte aproape de Cetatea Sighisoara si multe alte obiective turistice. Recomandam cu caldura!

• Comentariu trimis pe 17 octombrie 2023

Micul de jun. Ospitalitatea

• Comentariu trimis pe 16 octombrie 2023

Mirobolant
    • Cameră dublă cu vedere la grădină.

Ca nu am putut sta mai mult

Personal super amabil, curatenie ,mic dejun ok,locatie superba liniste ,la dispozitia ta oricand cineva , intr-un cuvant superb.

• Comentariu trimis pe 24 septembrie 2023

• Cameră dublă

Pensiunea, terasa, restaurantul și imprejurimile sunt mult mai frumoase decât in fotografiile de pe booking. Rog sa le modificați cu unele reale!💕

Locație superba, liniște, peisaj frumos, terasa minunata, însorită, personal cald, foarte ospitalier, mâncare preparata majoritar din resurse proprii, vinul făcut din producția proprie, legumele din gradina de zarzavat de lângă pensiune.

Sejur în septembrie 2023

• Comentariu trimis pe 13 septembrie 2023

• Cameră dublă

Șederea a fost una de vis. Curat, spațios, cu peisaj drăguț în jur, mâncarea foarte bună, iar gazdele foarte ospitaliere.

Sejur în septembrie 2023

• Comentariu trimis pe 7 septembrie 2023

O locație de suflet

Nu exista.

O locație extraordinara, aer curat, priveliște frumoasa, personal atent și cu zâmbet pe buze, atenție la detalii, transmit calmitate și stare de bine. Micul dejun foarte bun cu produse locale, legume proaspete din gradina și un ceai de menta savuros cu menta proaspătă.🙂. Va puteți relaxa pe terasa, exista și hamace. O liniște deplina, un loc care îți rămâne în suflet. Mulțumim pentru tot!

• Comentariu trimis pe 31 august 2023

Un colt de rai
    • Cameră triplă

Nu este cazul.

Locația este deosebita, chiar mai frumoasă decât în fotografiile de prezentare, plina de natura, culori și sunete ce sunt balsam pentru suflet. Este o încântare și pentru copii care au loc de joaca și spatiu generos la dispoziție. Dotarile sunt de foarte buna calitate si rafinate. Mâncarea foarte gustoasa este preparată cu produse din gradina proprie și servita cu mult drag. Gazdele sunt persoane pline de eleganta, ospitalitate, frumusețe interioara și exterioară. A fost o adevărată încântare pentru noi, recomandam locația și serviciile oferite și vom reveni cu multă plăcere!

• Comentariu trimis pe 22 august 2023

• Cameră dublă

Locație minunata, personalul a fost foarte amabil, camerele curate și aerisite. Un loc unde te poți relaxa.

• Comentariu trimis pe 20 august 2023

• Cameră dublă

Totul a fost perfect, camerele spațioase, curate si cu o priveliște superba. Curtea este foarte mare si este liniște in jur, astfel permițându-ne sa ne relaxam. Iar mâncarea a fost Senzaționala, am luat si cina si micul de jun aici si nu am avut nimic de reproșat. Vom reveni cu drag !

• Comentariu trimis pe 15 august 2023

O vacanta perfecta dacă sunteți in căutarea unui loc liniștit

Gazda primitoare Pensiune f curata Mic dejun diversificat

• Comentariu trimis pe 10 august 2023

Exceptional.

Nu este cazul.

Ne-am simtit extraordinar in aceasta locatie. Micul dejun foarte bun, cu legume din gradina pensiunii. Si mancarea de la pranz a fost extrem de buna. Am savurat o ciorba cu tarhon , pe care oricand as mai comanda-o. De asemenea vinul casei a fost minunat. Gazdele sunt niste persoane de exceptie, absolut minunate, foarte atente cu clientii. Ne-a placut cum este amenajata pensiunea atat in interior, cat si in exterior, pana la cele mai mici detalii. Un spatiu atat de frumos in mijlocul naturii, care ne-a facut sa ne relaxam cu adevarat . In gradina, printre copaci exista hamace , pe care te poti relaxa . Ne-am plimbat pe iarba moale din fata pensiunii, care este taiata permanent de un minirobotel simpatic. Floarea soarelui de pe aleea de la intrarea in pensiune si de la delimitarea gradinii cu legume a fost o adevarata incantare. In gradina proprie aveau niste rosii foarte mari. Exista si o zona cu lavanda, una cu vita de vie. Am apreciat de asemenea lenjeria de pat si prosoapele de un alb imaculat , cat si faptul ca pensiunea are balcon , ceea ce de obicei gasesti rar. Multumim mult familiei care administreaza aceasta locatie pentru tot ceea ce ne-a oferit pentru a ne simti bine si cu siguranta vom reveni.

• Comentariu trimis pe 9 august 2023

Totul la superlativ

• Comentariu trimis pe 9 august 2023

Super

Super

• Comentariu trimis pe 7 august 2023

Foarte reusit
    • Cameră triplă

Totul. Locatia foarte frumoasa, zona linistita si relaxanta, terasa, camera. Totul la superlativ. Mancarea foarte buna. Micul dejun bogat. In meniu au 2-3 feluri de ciorbe/supe si la fel pentru felul principal. Pentru 2 nopti cant am stat noi am gustat din fiecare. Mancarea foarte buna si gustoasa. Cu siguranta recomand.

• Comentariu trimis pe 25 iulie 2023

Am plecat cu dorința de a mai sta
    • Cameră dublă

Camere curate, paturi confortabile, curte mare pentru cei ce au copii, micul dejun foarte bun și se vede ca e compus și din produse locale, făcute la pensiune. De asemenea încercați vinul casei, eu am plecat cu 5Litri la pachet. Gazdele sunt foarte primitoare, te ajuta cu orice ai nevoie, de la locuri de vizitat și pana la vin, in cazul meu.

• Comentariu trimis pe 24 iulie 2023

• Cameră de familie cu vedere la grădină