Direct la pagina principală
  1. Pagina principală comentarii hoteluri
  2. Comentarii despre hoteluri în România
  3. Comentarii despre hoteluri în Oradea
  4. Comentarii despre Sky Hotel

Comentarii pentru Sky Hotel 3 stele

Nufarului 128, 410576 Oradea, România

Nr.22 din 41 hoteluri în Oradea

Preferinţa clienţilor

Scorul comentariilor

Pe baza a 192 comentarii pentru acest hotel

8,8

Repartiţia scorului

  • Curățenie

    9,1

  • Confort

    9,0

  • Locaţie

    8,6

  • Facilităţi

    8,7

  • Personal

    9,3

  • Raport calitate/preţ

    8,6

  • WiFi gratuit

    8,6

Evaluări verificate 100%

Clienți reali. Sejururi reale. Opinii reale.

Citiți mai multe- deschide o căsuță de dialog
Scrieți un comentariu

Rezultate 1 – 25

  • Comentariu trimis pe 20 iunie 2026

    10
    Hotetul curat
    • Călătorie de plăcere
    • Călător singur
    • Apartament cu 1 dormitor (4 adulţi)
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Hotelul e aproape de centuravorasuluo Oradea, pentru o noapte , in tranzit licatie e foarte buna. Camera e mare si foarte curata, dna de la receptie foarte amabila, parcare in față hotelui.

    Sejur în iunie 2026

  • Comentariu trimis pe 17 mai 2026

    10
    Curat, personal empatic
    • Călătorie de afaceri
    • Călător singur
    • Cameră dublă superioară
    • A stat 5 nopți
    • Trimis de pe mobil

    -

    Tot

    Sejur în mai 2026

  • Comentariu trimis pe 4 mai 2026

    9,0
    Superb
    • Călătorie de plăcere
    • Călător singur
    • Apartament cu 1 dormitor (4 adulţi)
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Covorul din camere necesita spalare

    Camerele sunt frumoase si mari

    Sejur în mai 2026

  • Comentariu trimis pe 2 decembrie 2025

    10
    Excepţional
    • Călătorie de plăcere
    • Grup
    • Cameră dublă superioară
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Personal foarte prietenos si foarte curat tot

    Sejur în noiembrie 2025

  • Comentariu trimis pe 4 octombrie 2025

    9,0
    Superb
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Cameră twin
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Totul a fost ok

    Sejur în octombrie 2025

  • Comentariu trimis pe 22 august 2025

    10
    Excepţional
    • Călătorie de plăcere
    • Cuplu
    • Cameră dublă superioară
    • A stat 1 noapte

    Locația foarte bună,am plecat înainte de micul dejun dar doamna de la recepție foarte amabila ne-a oferit cafea!

    Sejur în august 2025

  • Comentariu trimis pe 19 august 2025

    10
    Excepţional
    • Familie cu copii mici
    • Apartament cu 1 dormitor (4 adulţi)
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Gradina e superbă

    Sejur în august 2025

  • Comentariu trimis pe 10 august 2025

    10
    Un sejur de noua zile de vis
    • Călătorie de plăcere
    • Călător singur
    • Cameră dublă superioară
    • A stat 9 nopți

    Nu a existat ceva sa nu imi placa

    Totul a fost la superlativ,cazarea,micul dejun,atmosfera,amabilitatea personalului,calitatea mancarii si serviciilor,totul la superlativ....FELICITARI la toata lumea

    Sejur în august 2025

  • Comentariu trimis pe 18 iulie 2025

    10
    Excepţional
    • Familie cu copii mici
    • Apartament cu 1 dormitor (4 adulţi)
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Apartament mare, paturi mari și confortabile, baie spațioasă, cadă cu jacuzzi. Mic dejun bun, dar nu pentru pretențioși.

    Sejur în iulie 2025

  • Comentariu trimis pe 5 iulie 2025

    8,0
    Foarte bine
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Apartament cu 1 dormitor (4 adulţi)
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Nimic e ok, pt acest preț

    Prețul

    Sejur în iunie 2025

  • Comentariu trimis pe 8 iunie 2025

    10
    Excelent
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Cameră dublă superioară
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Totul este OK

    Sejur în iunie 2025

  • Comentariu trimis pe 8 iunie 2025

    10
    Locație excelentă
    • Călătorie de plăcere
    • Cuplu
    • Cameră dublă superioară
    • A stat 2 nopți
    • Trimis de pe mobil

    Personalul atent, discret, foarte ok. Curățenie foarte bună, camera mare, spațioasă, curată, confortabilă. Un plus este spatiul de pe acoperiș unde am luat masa dar am si făcut piscină. Per ansamblu, mai revin!

    Sejur în iunie 2025

  • Comentariu trimis pe 14 mai 2025

    8,0
    Foarte bine
    • Călătorie de afaceri
    • Familie cu copii mici
    • Cameră dublă superioară
    • A stat 2 nopți
    • Trimis de pe mobil

    Departe de centru

    Liniște, parcare proprie, aproape de Kaufland,

    Sejur în mai 2025

  • Comentariu trimis pe 30 martie 2025

    10
    Recomand.
    • Cuplu
    • Cameră dublă superioară
    • A stat 2 nopți
    • Trimis de pe mobil

    Super frumos, curat, camera mare, vederea frumoasă.

    Sejur în martie 2025

  • Comentariu trimis pe 5 decembrie 2024

    8,0
    Hotel relativ ok
    • Călătorie de afaceri
    • Grup
    • Cameră dublă superioară
    • A stat 3 nopți

    Caldura din camera care s-a dat celor 2 angajati care s-au cazat a lasat de dorit. Primele 2 nopti nu au avut caldura in camera si li s-a dat aeroterma. Fiind si luna Decembrie a fost foarte neplacut.

    Hotel care ofera servicii relativ bune.

    Sejur în decembrie 2024

  • Comentariu trimis pe 9 noiembrie 2024

    9,0
    Superb
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Cameră dublă superioară
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Cabina de duș

    Sejur în noiembrie 2024

  • Comentariu trimis pe 30 septembrie 2024

    10
    Excepţional
    • Călătorie de plăcere
    • Cuplu
    • Cameră dublă superioară
    • A stat 1 noapte

    Totul a fost in regula, camera curata, personalul amabil, micul dejun de buna calitate.

    Sejur în septembrie 2024

  • Comentariu trimis pe 26 august 2024

    8,0
    Foarte bine
    • Călătorie de plăcere
    • Călător singur
    • Cameră dublă superioară
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Micul dejun foarte slab si pernele extrem de soft , mai bine dormi cu capul direct pe saltea

    Camera foarte moderna si curată, cu tot ce-ți trebuie. Parcare foarte mare gratuita , locația este fix la intrarea în Oradea si imediat langa se află Kaufland.

    Sejur în august 2024

  • Comentariu trimis pe 7 august 2024

    10
    Excelent
    • Călătorie de plăcere
    • Cuplu
    • Cameră dublă superioară
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Gălăgia făcută de unii clienți pe holuri până după ora 23.

    Personalul foarte amabil, camera spațioasă și curată, poziționat foarte bine pentru cei aflați în tranzit.

    Sejur în august 2024

  • Comentariu trimis pe 29 iulie 2024

    9,0
    Superb
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Cameră dublă superioară
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Totul a fost superb

    Sejur în iulie 2024

  • Comentariu trimis pe 1 iulie 2024

    8,0
    -
    • Cuplu
    • Cameră dublă superioară
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Micul dejun slăbit

    Cameră a fost curată, personalul amabil

    Sejur în iulie 2024

  • Comentariu trimis pe 6 iunie 2024

    10
    Excepţional
    • Călătorie de plăcere
    • Cuplu
    • Cameră dublă superioară
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Nu am comentarii.

    Liniște și relaxare.

    Sejur în iunie 2024

  • Comentariu trimis pe 30 aprilie 2024

    10
    Excepţional
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Cameră dublă superioară
    • A stat 2 nopți
    • Trimis de pe mobil

    Locatia,parcarea, personalul amabil,camera mare si comfortabila, totul a fost placut

    Sejur în aprilie 2024

  • Comentariu trimis pe 28 aprilie 2024

    10
    Foarte Multumit
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Cameră dublă superioară
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Hotelul este foarte curat . Camerele destul de izolate. Nu am auzit galagie din celelalte camere . Chiar daca sunt unele reviewri negative , probabil oameni mai fitosi , care pentru 250 lei vor camere Prezidentială , eu am fost foarte multumit . Recomand.

    Sejur în aprilie 2024

Rezultate 1 – 25

Echivalăm prețurile
Echivalăm prețurile
Preţuri mici • Fără comisioane de rezervare • Găsiţi mai ieftin? Vom rambursa diferenţa!

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: