2. Comentarii despre hoteluri în Serbia
  3. Comentarii despre hoteluri în Centrul Serbiei
  4. Comentarii despre hoteluri în Mokra Gora
Serbia Mokra Gora Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Neva sobe sa pogledom na planine Scor din comentarii: 9,7

„Totul a fost perfect! Priveliștea senzațională, proprietarul și fiica acestuia sunt super de treabă, te ajută cu orice informație! Ne-a ajutat să comandăm de mâncare la cazare. De menționat ca locația este aproape de punctele de atracție!”

• Rooms Violeta Scor din comentarii: 9,3

„Gazdele ne-au primit frumos; am fost serviti cu rachiu,sirop natural si prajiturele. Multumim!”

• Apartmani Petar Scor din comentarii: 9,7

„Excelent”

• Konačište Osmica Scor din comentarii: 8,7

„Hotelul e intr-o fosta gara de tren și are un peisaj foarte frumos!”

• Apartments Milev Scor din comentarii: 9,2

„Așezarea, priveliștea, conceptul”

„Extraordinar !”

• Stara kuća Scor din comentarii: 9,7

„Totul”

• Holiday Home Ella - Apartman Ella Scor din comentarii: 9,8

„Foarte curat si complet utilata casuta se într-o zona foarte frumoasa foarte aproape de toate obiectivele din zona . Noi am gasit-o dupa 3 ore de cautari unde am fost la 3 cazari si nu era nici pe departe ceea ce apareau in zone si descrieri. Aceasta cazare a fost o surpriza plăcută unde am dori sa ne mai întoarcem.”

• Konačište Osmica Scor din comentarii: 8,7

„Totul a fost minunat,de la cabana până la plimbarea cu mocănița și vizitarea satului lui Emir. Camerele spațioase, aerisite, dotate cu mini frigider, tv, fierbător, căni,pahare, uscător pentru par. Aveau 2 băi,ceea ce este un mare plus. Vederea de pe terasa, excepțională!”

• Apartments Bogdanović Scor din comentarii: 9,7

„Aproape de Mocănița și de satul Drvengrad. Curat,dotat cu tot ce era nevoie.”

Cele mai bune 25 hoteluri din Mokra Gora