2. Seychely - hodnotenia hotelov
  3. Seychely - hodnotenia hotelov
  4. Praslin - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Seychely Praslin Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Roche Kerlan Apartments Priemerné hodnotenie: 9,3

„Ciste ubytovanie, prijemny pan domaci, potraviny aj take away su blizko. K moru sa da ist skratkou - cestickou z apartmanu. ale vstup do mora pri prilive a vlnach je tam obtiazny. Chodili sme preto po hlavnej ceste trosku dalej na plazicku, kde sme boli takmer sami. Vacsinou sme mali vlny, co vsak nikto nedokaze ovplyvnit. Velkym plusom boli domace korytnacky, ktore chodili deti kazdy den krmit ovocim a zeleninou z kuchyne. Dalej velmi ocenujeme, ze hned pri vytvoreni rezervacie nam pani domaca poslala vsetky potrebne informacie o organizacnych zalezitostiach, ako su vymena penazi, prenajom auta, pristup na Anse Georgette a zaroven nam zabookovali aj taxi do ubytovania, zajednali auto na pozicanie a so vsetkym pomohli. To sa len tak nevidi! Hodila sa mam aj pracka a maly mixer. Kazdy 2.-3.den sme mali upratane. Pripravili nam ako bonus aj vybornu kreolsku veceru :)“

• La Residence D'Almée Apartment and Studio Priemerné hodnotenie: 9,4

„Milá ochotná majiteľka, dobra lokalita neďaleko prístavu, blízko dobre vybavený obchod. Pri odchode nám bolo umožnené do večera si ponechať batožinu a osprchovať sa. Vrelá vďaka.“

• Exotic Guest House Priemerné hodnotenie: 9,6

„Čistota ubytovania, výhlad na more, komunikácia a ochota majiteľov, dostupnosť k pláži, dostupnosť k mhd a k obchodom“

• Maison Du Soleil Self Catering Priemerné hodnotenie: 9,4

„Krásne výhľady z terasy a pozemku. Veľké izby aj kúpeľne, možnosť grilovania. S autom výborná dostupnosť na pláž Anse Lazio. Dobré parkovanie a ústretovosť domácich.“

• Passage du Soleil Priemerné hodnotenie: 9,3

„Výhľad. Milý a ústretový hostiteľ Viktor, ďakujeme aj touto cestou a majordóm Stella. Úžasná. Zohnali aj nemožné, poradili. Vďaka nim má miesto neopakovateľné čaro. Ticho a pokoj. Čisto.“

10 najlepších dovolenkových prenájmov v destinácii Praslin

podľa 1 912 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com