2. Slovinsko hodnocení hotelů

8,6

7,6

• Hodnocení napsáno: 14. května 2024

• Třílůžkový pokoj Superior

Výborné snídaně, velmi ochotný personál. Krásná lokalita a v okolí udržovaná zeleň. Pro děti ideální místo.

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 18. února 2024

• Rodinný pokoj Superior

Snídaně byly na můj vkus příliž mastné s menším výběrem zeleniny. Vybrat se ale dalo.

Lokalita výborná,ačkoliv jsme se trefili do mořské mlhy,moře bylo vidět z ubytování až při odjezdu,libilo se mi,jak je vše blízko. Portorož,Piran pár minut autem. Bazén s mořskou vodou - čistý ,130cm hluboký,ideální i pro děti. Milý personál na recepci .

Termínem pobytu byl únor 2024

• Hodnocení napsáno: 5. listopadu 2023

• Rodinný pokoj Superior

Uvádějí, že pokoj je s balkonem, ale balkon, kde se dá sednout mají jen krajní pokoje, náš balkon bylo spíše velké okno a 10cm parapet.

Lokalita je blízko asi 10min od krásného malého městečka s přístavem Izola. Snídaně byla velmi dobrá, byl široký výběr.

• Hodnocení napsáno: 7. října 2023

Rozbitý ovladač klimatizace

Dobrý poměr ceny a ubytování, kvalita, čistota, příjemný a ochotný personál. Kvalita Sava Hotels.

• Hodnocení napsáno: 31. srpna 2023

Bez problemu

Trezor

Standartni kvalita

• Hodnocení napsáno: 14. srpna 2023

Klidné ubytování, moderně zařízené. Snídaně by mohla být o něco lepší.
    • Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí

Hotelová pláž byla přelidněná a poměrně malá, za nás ideální popojet 10 minut autem na Strunjan, to je nádherná pláž. U snídaně mi dost vadila hodně mastná vajíčka, jinak výběr byl slušný. Káva byla z automatu instantní, nebyla dobrá. Ocenil bych alespoň filtrovanou.

Moderní pokoj, minimalisticky vybavený, veliká terasa/balkon, klimatizace, lednička na pokoji. Klidná lokalita, blízko k restauracím, obchodům. Historické centrum cca 20 minut pěšky. Pláž 5 min chůze

• Hodnocení napsáno: 7. srpna 2023

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí

Snídaně i večeře byly pestré a bohaté, všeho dostatek. Personál milý, ochotný a usměvavý. Moře čisté a teplé, všude blízko. Pobyt doporučuji.

• Hodnocení napsáno: 31. července 2023

Trochu zanedbana mistni plaz

Pokeje krasne, ciste a vybavene

• Hodnocení napsáno: 15. července 2023

• Rodinný pokoj Superior

Rodinný pokoj by měl být o nějaký m2 větší, voda zdarma k večeři by měla být samozřejmostí.

Perfektní umístění v parku nedaleko pláže. Pokoj by mohl být větší, cestovali jsme 2+2 a bylo to na hraně..., čistota perfektní, uklízečky skutečně makaly a byly příjemné. Snídaně a večeře výborné, vždy jsme si vybrali, co nás však nemile překvapilo, byly placené nápoje při večeři. Myslím, že např. džbán vody na stole by měl být samozřejmostí. Parkování zdarma, jen místo je třeba pohledat. Pláž čistá, ideálně ležet na trávě ve stínu stromů. Voda čistá, plavčíci k dispozici, bary, zmrzlina, wc, na místě. Doporučuji.

• Hodnocení napsáno: 14. července 2023

• Rodinný pokoj Superior

nebylo moc kde sušit oblečení, osušky, občas šly špatně zavřít dveře od pokoje, museli jsme s nimi hodně bouchnout, ale jinak vše v pořádku.

K oblasti - menší pláž kousek od hotelu, po dovolené v horách na 2 dny na odpočinek a hlavně na vydovádění pro děti u moře pohoda, pro nenáročné, ubytování bylo nad očekávání, snídaně ve formě bufetu - klasika, velký výběr, spokojenost. Denní úklid, když jsme dali na zem ručníky, vyměnili, bez problémů. Na hotelu klid, ovládání klimatizace na pokoji, vše funkční.

• Hodnocení napsáno: 11. července 2023

• Třílůžkový pokoj Superior

Špinavější moře u hotelové pláže

Milý personál, skvělé snídaně, blízko k moři, skvěle odhlučněné pokoje

• Hodnocení napsáno: 11. července 2023

• Třílůžkový pokoj Superior

Dobrá snídaně i chutné večeře. Milý personál.

• Hodnocení napsáno: 10. července 2023

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí

Klidná lokalita, vhodná destinace na výlety. Blízký nájezd na dálnici.

• Hodnocení napsáno: 2. října 2022

Celkově jsme byli s resortem velmi spokojení a určitě můžeme doporučit.
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí a přistýlkou (2 dospělí a 1 dítě)

Na pokoji bych uvítal alespoň malý balkónek s posezením a co mi na pokoji vyloženě chybělo byla chladnička.

Velmi pěkný resort s vlastním přístupem k moři. Pokoje v depandentu byly pohodlné a prostorné. Personál byl vstřícný a ochotný. Velice chválím snídaně, které byli výborné s velkým výběrem.

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 4. září 2022

Průměrný hotel. Podprůměrný servis.
    • Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí

Neprofesionální a nepříjemné chování personálu obzvláště v restauraci. Nízká kvalita jídla. Klimatizaci vypínají na večer, bez upozornění.

Hotel je blízko u pláže a v docházkové vzdálenosti od historického centra. Vybavení v našem pokoji bylo nové a vše bylo čisté.

Termínem pobytu byl září 2022

• Hodnocení napsáno: 1. září 2022

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

skvělá kuchyně

• Hodnocení napsáno: 30. srpna 2022

Hezké místo a hotel
    • Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí

Stravování v restauraci bylo na "směny", směnu vám přidělí při check in. Na 1. směnu bylo potřeba chodit na snídani kolem 8:00 a večeři kolem 18:00 jinak byly velké fronty. Přitom restaurace je velká, ale chybělo více výdejních míst a asi i personál, tak to řešili rozdělením na 2 směny. Hlavním problémem kazícím jinak dobrý dojem byla nefunkčnost klimatizace, která pravidelně vypadávala, každý den většinou v noci přestala fungovat. Opakovaně jsem telefonicky hlásil nefunkčnost na recepci. Náhodně jsem zjistil, že vždy vypadla klima v celém domě a opravu řešili restartem systému.

Moc hezký poměrně rozsáhlý areál se samostanými ubytovacími domy. Bydleli jsme v domě Sirena. Hezký pokoj s balkónem, dojem pokazily problémy s klimatizací Parkování zdarma v areálu, po registraci SPZ na recepci můžete libovolně vyjíždět přes závory areálu. Pláž a moře cca 50 metrů od ubytování Lze být na travnaté nebo oblázkové pláži nebo si půjčit slunečník a 2 lehátka, která stojí se započtení 5 Eur slevy pro hotelové hosty 17 EUR/den. Centrum města je cca 15 minut procházkou po pobřeží

• Hodnocení napsáno: 24. srpna 2022

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí

Předčilo naše očekávání. Bydleli jsme v depandenci Siréna, v druhém patře a s výhledem na moře. Vlastně nejblíž moři, jak to jen bylo možné. Naproti restaurace, jelikož jsme využili polopenzi. Přestože nejsme milovníci plážových resortů, bylo možné popojít po pláží podél útesu a najít užít si klidu a báječného koupání, či jestě dál pod Bílou skálu...a večer třeba do staré Izoly a kochat se zapadajícím sluncem...Báječné ctyři dny po třech dnech v Piranu, kde jsme s ubytováním neměli takové štěstí. I když i tam bylo nádherně. Město a okolí...Strunjan...Měsíční záliv...

• Hodnocení napsáno: 1. srpna 2022

• Rodinný pokoj (2 dospělí a 2 děti)

Klimatizace na pokoji sice hučela, ale výkon chlazení byl velmi slabý. Na noc jsme museli otevřít okno.

Celý den jsme trávili u moře, takže na přespání pokoj naprosto dostačující. Personál příijemný a ochotný. Parkování zajištěno podle SPZ kterou snímá kamera, takže neřešíte žádné listky, žetony apod. Skvělé!

Termínem pobytu byl červenec 2022

• Hodnocení napsáno: 14. září 2021

• Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi

Méně místa k parkování.

Kousek od moře.

Termínem pobytu byl srpen 2021

• Hodnocení napsáno: 23. srpna 2021

• Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí

Strava vynikající. Každý si může vybrat. Od sladké snídaně po slanou snídani. Večeře bohaté, různé zákusky, ovoce. Ubytování čisté, klidné. Nebyl slyšet hluk z venku.

Termínem pobytu byl srpen 2021

• Hodnocení napsáno: 6. května 2024

• Třílůžkový pokoj Superior

lokalita krásná, snídaně bohaté, vynikající

Termínem pobytu byl květen 2024

• Hodnocení napsáno: 14. srpna 2023

6,0
    Dostačující
    • Dvoulůžkový pokoj Superior s manželskou postelí

Úklidová služba byla hodně chabá, ve srovnání s hotely které jsme po jiné roky vyzkoušeli v okolí. Pokud si i na dovolené budete udržovat na pokoji pořádek tak to jde ale pokud jste typ člověka, který se nechá rad hýčkat pokojovou službou tak budete trpět, mladé uklízečky - docela líné a pokud jste chtěli uklidit tak jste si o to museli říct.

Prostředí bylo velice příjemné, klidnější lokalita jak pro lidi co si potřebuji dobře odpočinout tak i pro rodiny s dětmi, podle toho co jsem pozorovala u jiných lidi. Budovy hotelu jsou v parčíku, vzrostlé stromy vytváří příjemný stín. Pláž byla kombinovaná, kamínky kde si hráli děti, pozvolný vstup do vody - hlava na hlavě, betonová a travnatá plocha kde byli schody a nebo řebříky. Personál restaurace příjemný a ochotný.

• Hodnocení napsáno: 3. srpna 2023

6,0
    Dostačující
    • Rodinný pokoj Superior

Celkově organizace a služby mají rezervy. Parkování před hotelem zdarma nedostatečné, když nemáte štěstí a někdo neodjede, všude okolo placené. Přistýlka pro dítě je tvrdé rozkládací křeslo. Málo místa v pokoji, měli jsme pokoj bez balkonu, tudíž nebylo kam dát věci na pláž a není kde sušit ručníky a mokré plavky. Zhodnotila bych to jako lepší kemp.

Snídaně formou bufetu velmi dobrá.