2. Словакия отзиви за хотели
  3. Bratislavský kraj отзиви за ваканционни имоти
  4. Братислава отзиви за ваканционни имоти
Словакия Братислава Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• Bratislava -apartment near the City center with a balcony Оценка от отзивите: 9.3

„Всичко беше много хубаво“

• City Center Best Place Apartments Оценка от отзивите: 8.6

„Разположението е много добро - близо до центъра на стария град.До входа на хотела се намира супермаркет, в който има кафе, закуски и обедно меню. В близост е и Лидл. Стаите са чисти, леглата са удобни, а възглавниците чудесни! Хигиената в банята е на ниво. Стаите разполагат с парно отопление, а също и с климатик. Стаята има и кухненски кът с хладилник, котлон и кана за вода. На третия етаж има кът за почивка, кафе машина с безплатно кафе и микровълнова фурна. Хотелчето е много близо и до ресторант Флагшип, където храната е приготвена чудесно. Наоколо има спирки за градския транспорт и придвижването е много удобно, но повечето забележителности са на пешеходно разтояние.“

• Nice apartment in Old Town Оценка от отзивите: 6.2

„Апартаментът се намира в центъра, близо до всичко. Уютен е, с удобни легла за спане и достатъчен простор за 4 човека. Домакинът е отзивчив и коректен. Цената също е много добра. Вече втори път отсядаме в този апартамент и със сигурност ще дойдем пак тук при следващото си посещение в Братислава.“

• Frida Apartman Оценка от отзивите: 8.1

„Местоположение и отопление“

• Apollo Apartment - Key-Box - Free Parking Оценка от отзивите: 8.5

„Като изключим неволите всичко друго беше отлично. Добра локация.“

• Palace Apartments Оценка от отзивите: 9.1

„Просторни стаи, стилно обзавеждане, топ местоположение, любезен персонал.“

• Old Town Luxury Apartment in heart of Bratislava Оценка от отзивите: 8.9

„Просторен апартамен. Местоположението е топ.“

• Lion Apartments in historical center, Bratislava Old Town Оценка от отзивите: 8.8

„Страхотно местоположение на апартамента, на пешеходно разстояние от централната част на града и реката. Бяхме само за една нощувка и останахме удовлетворени от условията за настаняване, ивмаше всички необходимо за престоя ни. Изключително любезен и съдействащ домакин, помогна ни с подробна информация относно удобното и бюджетно паркиране на автомобила ни.“