Vysoké Tatry, Nový Smokovec 42, 06201 Slovensko, 06201 Wysokie Tatry, Słowacja
Na podstawie 82 opinii o hotelu
9,3Czystość
9,3
Komfort
9,1
Lokalizacja
9,7
Udogodnienia
9,0
Personel
9,6
Stosunek jakości do ceny
8,9
Bezpłatne WiFi
9,8
Prawdziwi Goście. Prawdziwe wyjazdy. Prawdziwe opinie.
Więcej informacji- otwiera okno dialogoweOceny są podawane w skali od 1 do 10. Aby obliczyć ogólną ocenę, którą można zobaczyć na stronie, dodajemy do siebie wszystkie otrzymane oceny i dzielimy ten wynik przez łączną liczbę otrzymanych ocen. Używamy systemu ocen ważonych, co oznacza, że im nowsza opinia, tym większy ma wpływ na obliczenie całkowitej oceny. Ponadto goście mogą przyznawać osobne „oceny cząstkowe” w takich kategoriach, jak lokalizacja, czystość, personel, komfort, udogodnienia, stosunek jakości do ceny i bezpłatne Wi-Fi. Należy pamiętać, że goście przyznają oceny cząstkowe i oceny ogólne niezależnie od siebie, więc nie ma między nimi żadnego bezpośredniego związku.
Możesz ocenić Obiekt przez siebie zarezerwowany na naszej Platformie, jeśli pobyt tam został zrealizowany lub jeśli przyjechałeś do obiektu, ale mimo wszystko w nim się nie zatrzymałeś. Aby edytować już przesłaną opinię, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta.
Ludzie oraz specjalne systemy automatyczne pracują nad wykrywaniem fałszywych opinii przesyłanych na naszą Platformę. Jeśli znajdziemy taką opinię, usuniemy ją oraz, jeśli zajdzie taka potrzeba, podejmiemy odpowiednie kroki względem osoby odpowiedzialnej za to działanie.
Każdy, kto zauważy coś podejrzanego, zawsze może to zgłosić do naszego zespołu obsługi klienta, dzięki czemu zespół ds. zapobiegania oszustwom będzie mógł zbadać tę sprawę.
Chcielibyśmy publikować wszystkie opinie gości, jakie są nam przekazywane, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Niemniej jednak nie wyświetlamy opinii, które zawierają lub odnoszą się do m.in. następujących kwestii:
Aby dopilnować, że opinie są wiarygodne, akceptujemy jedynie opinie przesłane w ciągu 3 miesięcy od wymeldowania i możemy przestać wyświetlać opinie po upływie 36 miesięcy lub w sytuacji, gdy nastąpi zmiana właściciela Obiektu.
Obiekt ma możliwość odpowiedzi na opinię.
Jeśli wyświetla się wiele opinii, najnowsze będą widoczne u góry z zastrzeżeniem kilku innych czynników (język, w którym opinia jest napisana, tylko ocena lub ocena z komentarzem itp.). Jeśli chcesz, możesz je sortować i/lub filtrować (według daty, oceny itd.).
Czasem pokazujemy dodatkowe oceny z innych uznanych stron podróżniczych. W takiej sytuacji zawsze jest to jasno zaznaczone.
Niniejsze wytyczne i standardy mają na celu zapewnienie, aby treści na stronie Booking.com były rzeczowe i odpowiednie dla użytkowników w każdym wieku, jednak bez ograniczania prawa do wyrażania także mocnych opinii. Wytyczne i standardy są stosowane niezależnie od tego, czy treści mają charakter pozytywny czy negatywny.
Treści powinny dotyczyć pobytu w obiekcie noclegowym. Najcenniejsze opinie to takie, które są szczegółowe i pomagają innym w podjęciu słusznej decyzji. Prosimy nie zamieszczać komentarzy poruszających tematy polityczne, religijne, etyczne i osobiste. Usuwane będą treści promocyjne, a uwagi dotyczące usług Booking.com powinny zostać skierowane do działów zajmujących się obsługą klientów i obiektów.
Treści powinny być odpowiednie dla użytkowników na całym świecie. Prosimy nie używać wulgaryzmów, także zamaskowanych przy użyciu kreatywnego zapisu – w żadnym języku. Opinie i treści zawierające mowę nienawiści, groźby (w tym groźby użycia przemocy), uwagi o charakterze obelżywym lub seksualnym bądź promujące nielegalne działania są niedozwolone.
Wszystkie treści powinny być oryginalne i stworzone przez użytkowników. Opinie są najcenniejsze, gdy są oryginalne i niewypaczone. Twoja opinia powinna pochodzić od Ciebie. Obiekty współpracujące z Booking.com nie powinny publikować opinii w imieniu gości ani przekupywać gości w zamian za wystawienie dobrej opinii. Nie będziemy też tolerować prób obniżenia ocen obiektów konkurencyjnych poprzez wystawianie im negatywnych opinii.
Szanuj prywatność innych. Booking.com będzie usuwać z zamieszczonych treści adresy e-mail, numery telefonów, adresy stron internetowych, nazwy profili w mediach społecznościowych i podobne dane.
Opinie wyrażane w treściach generowanych przez użytkowników są opiniami klientów Booking.com i personelu obiektów noclegowych, a nie opiniami Booking.com. Booking.com nie przyjmuje odpowiedzialności za treść opinii ani odpowiedzi na nie. Booking.com pełni tylko funkcję podmiotu rozpowszechniającego (bez obowiązku prowadzenia weryfikacji), a nie publikującego opinie i odpowiedzi na nie.
Domyślnie opinie posortowane są według daty dodania. Dodatkowym kryterium wyświetlania jest trafność opinii, na którą składają się np. język, w którym została napisana, opinie z komentarzem czy opinie nieanonimowe. Dostępne mogą być dodatkowe opcje sortowania, np. rodzaj podróżującego, ocena itd.
Ta usługa może zawierać tłumaczenia wykonywane przez Google. Google nie daje żadnych bezpośrednich lub domniemanych gwarancji dotyczących tych tłumaczeń, w tym gwarancji wierności, niezawodności lub innych domniemanych gwarancji przydatności handlowej czy nienaruszenia bądź stosowności do konkretnego celu.
Koniec okna dialogowegoOcena dodana: 9 czerwca 2026
Adam
PolskaSerdeczności personelu. Dostępność parkingu. Smaczne śniadania. Basen i sauny.
Pobyt: czerwiec 2026
Ocena dodana: 9 czerwca 2026
Łukasz
PolskaSuper hotel. Animacje dla dzieci i wszystko prócz kręgielni jest w cenie.
Pobyt: czerwiec 2026
Ocena dodana: 8 czerwca 2026
Jakub
Polskaśniadania powinny być bardziej urozmaicone ponieważ odbiegają od świetnej kolacji :)
to już mój 2gi pobytu w tym hotelu. i oprócz słabszych śniadań cała reszta jest znakomita. świetna lokalizacja, super pokoje, super basen, super kolacje, super animacje dla dzieci.
Pobyt: czerwiec 2026
Ocena dodana: 14 lutego 2026
Michał
PolskaPrzydałyby się obiady i kolacje w formie a'la carte. Ceny bufetów były zupełnie nieadekwatne do jakości jedzenia.
Przestronny apartament z osobnym pokojem dla dzieci i rodziców. Masa atrakcji i zajęć dla dzieci. Lokalizacja tuż przy stoku dla początkujących. Dobry układ ze szkołą i wypożyczalnią nart.
Pobyt: luty 2026
Ocena dodana: 8 lutego 2026
Justyna
PolskaBrak lodówki i czajnika w pokoju.Na śniadaniach chłodne potrawy w podgrzewaczach.Śniadania i godzina wymeldowania do 10 to za wcześnie.
Świetny basen,sauny,przestronny pokój z wygodnym łóżkami.Dwie łazienki choć jedna toaleta. Cicho.Obfite śniadania.Powitanie lampką wina i naleśnikami też przyjemne.Obok hotelu łagodny długi stok do nauki jazdy lub dla mniej zaawansowanych.
Pobyt: luty 2026
Ocena dodana: 4 lutego 2026
Dominika
PolskaBrak płynu do dezynfekcji podgrzewanych leżanek w strefie saun. Niestety nie wszyscy ludzie pamiętają, by kłaść się będąc owiniętym płachtą. Niektórzy kładli się nago, spoceni wprost po wyjściu z sauny
Hotel w doskonałej lokalizacji tuż przy stacji Elektriczki. Krótki spacerek do Starego Smokowca, blisko na Hrebienok i do szlaku żółtego do Sleizkiego Domu. Wielkość pokoju idealna dla 2 osób. Smaczne śniadania. Duży wybór dań dla dorosłych i dla dzieci. Fajna strefa basenowa i saunowa.
Pobyt: luty 2026
Ocena dodana: 3 lutego 2026
Katarzyna
PolskaBardzo duzo atrakcji i umilaczy pobytu dla rodzin z dziecmi. Dobre sniadania, świetna strefa wellness. Dostepny dmuchaniec, stoły do pingponga. Wieczorem kino
Pobyt: styczeń 2026
Ocena dodana: 2 lutego 2026
Michal
PolskaCzysto, lokalizacja, miła obsługa.
Pobyt: styczeń 2026
Ocena dodana: 25 stycznia 2026
Marta
PolskaHotel totalnie pod dzieci, na parterze nawet lazienki maja dodatkowe male drzwi jak dla skrzatow - urocze;) Strefa saun na samym dole dla doroslych urozmaicona,woda, reczniki i przescieradla w cenie. Strefa aqua dla wszystkich ok -spory basen, dwie zjezdzalnie , brodzik, jacuzzi, minibar i 3 sauny. Kregielna jest niewielka ma dwa tory i skreca ma lewo;) Sala kinowa z popcornem za darmo to bardzo mile, seanse po czesku ale niektore bajki da sie obejrzec bez znajomosci jezyka. Dwa stoly do ping pinga w sporej sali. Sniadania urozmaicone, podczas 4 dniowego pobytu nie zdazyly sie znudzic. Natomiast kolacji bufetowych nie oceniam wysoko przy cenie 28 euro za osobe dorosla, dziecko 14. Dan z karty tez sprobowalismy ale lepiej wyjsc poza hotel. Bylismy z 9 latkiem, pokoj standard w czesci nieodnowionej. Poduszki ogromne ale nie wysokie - to na plus. On zadowolony, ja tez oceniam hotel d.dobrze. Zgadzam sie z tym co pisze wiekszosc w komentarzach - obsluga bardzo mila i pomocna!
Pobyt: styczeń 2026
Ocena dodana: 25 stycznia 2026
Marcin
PolskaSłabe wyciszenie pokoi. Duży hałas, szczególnie wcześnie rano (bardzo wiele małych dzieci).
Sauny, muzyka, parking, dobre śniadania.
Pobyt: styczeń 2026
Ocena dodana: 26 listopada 2025
Mariusz
PolskaNiestety w długi weekend przy okazji dnia niepodległości w Polsce, w którym to terminie wybraliśmy się do Hotelu w tym czasie kilku dni była konserwacja i czyszczenie basenu, z którego nie można było skorzystać w ramach ceny noclegu. Szkoda, że zarządca nie skoordynował żeby w innym terminie nastąpiła konserwacja aby mogli i Polacy na przedłużonym urlopie będący w hotelu skorzystać z tej atrakcji Hotelu. Informację otrzymaliśmy po bezzwrotnej rezerwacji. Nic wielkiego się nie stało, na pewno wrócimy sprawdzić ten basem ;) Pozdrawiamy serdecznie
Okolica, prywatny parking, świetne śniadanie, bardzo różnorodne smaczne. Strefa saun czysta, relaksacyjna, duża. Personel pomocny, miły. Pokoje czyste w pełni urządzone. Polecam na jedną noc jak i na kilka dni.
Pobyt: listopad 2025
Ocena dodana: 30 września 2025
Paulina
PolskaW szczycie sezonu nie jest łatwo zaparkować, ale jednak zawsze udawało się znaleźć miejsce. Pokoje w starszej części zdecydowanie wymagają odświeżenia
Budynek hotelu być może nie jest najładniejszym budynkiem w okolicy, ale personel, udogodnienia dla rodzin z dziećmi oraz jedzenie zasługują na najwyższe oceny. To wymaga zaangażowanej pracy wielu osób, aby hotel funkcjonował na takim poziomie. Szczególne uznanie należy się obsłudze restauracji oraz animatorom. Jedzenie jest pyszne i niezwykle urozmaicone. Super opcja z możliwością dokupienia lunchu. Animacje są niesamowite (pokaz ognia, zjazd na linie z ostatniego piętra hotelu - wow!). Basen jest bardzo przyjemny i wystarczająco duży. Hotel jest bardzo dobrym miejscem wypadowym do poznawania okolicy. Ogólnie - dziękujemy za super wakacje.
Pobyt: sierpień 2025
Ocena dodana: 22 września 2025
Zenekkieles
Polska👌
Pobyt: wrzesień 2025
Ocena dodana: 10 września 2025
Małgorzata
PolskaMieliśmy pokoje w części starszej, niewyremontowanej, ciut gorszej jakości, o nieco przestarzałym wyposażeniu i aranżacji. Akurat dla nas to nie miało dużego znaczenia, bo całe dnie chodziliśmy po górach.
Świetna lokalizacja, strefa saun dla 18+ genialna, jedzenie przepyszne. Bardzo dużo udogodnień dla rodzin z małymi dziećmi. Bardzo miła i pomocna obsługa. Część restauracyjna miła dla oka. Bezpłatny, wygodny parking. Piękne widoki z balkonu, choć sam balkon niewielki, na dwa krzesełka.
Pobyt: wrzesień 2025
Ocena dodana: 7 września 2025
Mariusz
PolskaBawialnia wymaga dodatkowych nakładów (dużo zepsutych/zdekompletowanych zabawek), brak klimatyzacji, bardzo mały brodzik na basenie (ogólnie basen jest przygotowany pod starsze, pływające dzieci, które nie boją się wejść do metrowej wody).
Bardzo miła i zaangażowana obsługa, duży i przestronny pokój, super widok na góry, oferta śniadaniowa/obiadowa, animacje.
Pobyt: wrzesień 2025
Ocena dodana: 3 sierpnia 2025
Tomasz
PolskaJednego wieczora (00:00) brakowało ciepłej wody.
Jedzenie OK, lokalizacja - OK, dużo małych dzieci na posiłkach i to cieszy, że są rodziny z małymi dziećmi. Bardzo dobrze, że nie ma zgody na zwierzęta.
Pobyt: sierpień 2025
Ocena dodana: 26 lipca 2025
Grzegorz
Polska- nie miało to wielkiego wpływu na pobyt bo w zasadzie pokój służył nam tylko do spania ( było dużo atrakcji w hotelu i poza nim przez bliskość gór) ale łazienka była mała i niezbyt komfortowa do użytkowania oraz wystrój pokoju ma już swoje lata i mógłby zostać odświeżony
- lokalizacja - widok na góry, blisko na szlaki i blisko kolejki - personel, który zawsze służył pomocą i z którym spokojnie da się porozumieć po polsku - różnorodne atrakcje dla dzieci, dmuchańce, animacje, kino, basen raczej dla dzieci itp (syn zachwycony pobytem) - urozmaicone i smaczne posiłki - dostępny parking
Pobyt: lipiec 2025
Ocena dodana: 22 lipca 2025
Mirosław
PolskaMałe pokoje
Super lokalizacja. Blisko do kolejek i centrum miejscowości. Dużo atrakcji i udogodnień dla rodzin z dziećmi
Pobyt: czerwiec 2025
Ocena dodana: 12 lipca 2025
Łukasz
PolskaWidok z balkonu. Wyciszenie pokoju. Basen. Lokalizacja. Restauracja. Śniadania. Atrakcje dla dzieci: figloraj, dmuchaniec, ścianka wspinaczkowa, animatorzy, trampoliny i inne
Pobyt: czerwiec 2025




Ocena dodana: 8 lipca 2025
Paweł
PolskaBrak klimatyzacji w pokoju.
Hotel Atrium to świetne miejsce na rodzinny wypoczynek. Na szczególne wyróżnienie zasługuje strefa gastronomiczna – różnorodne, smaczne posiłki i miła obsługa sprawiają, że każdy posiłek to przyjemność. Strefa aqua oferuje relaks zarówno dla dorosłych, jak i dzieci – baseny są czyste i dobrze utrzymane. Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji, a animatorzy wykazują się ogromnym zaangażowaniem i kreatywnością, dzięki czemu dzieci są zadowolone i dobrze się bawią. Zdecydowanie polecam ten hotel rodzinom z dziećmi.
Pobyt: lipiec 2025

Ocena dodana: 26 czerwca 2025
Jakub
PolskaWszystko na plus
Pobyt: czerwiec 2025
Ocena dodana: 21 lutego 2025
Magdalena
PolskaJedynym minusem jest brak czajnika w pokoju, ale poprosiliśmy i Pani z recepcji nam przyniosła.
Świetne miejsce do wypoczynku. Dużo atrakcji dla dzieci. Basen z ciepłą wodą czynny do 22.00 to super sprawa. Bardzo uprzejmy i pomocny personel. Dodatkowym atutem jest mocno urozmaicone jedzenie, codziennie inne bogate menu. 👏
Pobyt: luty 2025
Ocena dodana: 21 lutego 2025
Jerzy
PolskaTrochę klaustrofobiczne pokoje
Świetna obsługa, obiekt przyjazny dla rodzin z dziećmi.
Pobyt: luty 2025
Ocena dodana: 7 lutego 2025
Marta
PolskaWszystko:)
Pobyt: luty 2025
Andora, Andora
Opatija, Chorwacja
Komárom, Węgry
Lyon, Francja
Tel Awiw, Izrael
Oszczadnica, Słowacja
Novi Vinodolski, Chorwacja
Tbilisi, Gruzja
Dostarczamy spersonalizowane propozycje na podstawie Twojej aktywności na naszej platformie. Jeśli chcesz, możesz zrezygnować z tej funkcji. Pamiętaj, że rezygnacja ma wpływ tylko na Twoje obecne urządzenie. Dlatego musisz dostosować to ustawienie na każdym urządzeniu według swoich potrzeb i preferencji.
Booking.com jest częścią Booking Holdings Inc. – światowego lidera w internetowej branży turystycznej.
Na naszej stronie dostępnych jest ponad 70 milionów opinii o obiektach – wszystkie pochodzą od prawdziwych i sprawdzonych gości.
1
Aby otrzymać możliwość dodania opinii, konieczne jest dokonanie rezerwacji na naszej stronie. Dzięki temu mamy pewność, że opinie pochodzą od Gości, którzy naprawdę odwiedzili dany obiekt.
2
Podczas pobytu w obiekcie Goście weryfikują standard pokoi, jakość posiłków, życzliwość personelu itp.
3
Po powrocie Goście opisują swój pobyt. Następnie sprawdzamy, czy opinia nie zawiera przekleństw, i publikujemy ją na stronie Booking.com.
Jeśli dokonałeś rezerwacji przez naszą stronę i chcesz napisać opinię, musisz się zalogować.
Koniec okna dialogowego