2. Thajsko hodnocení hotelů
  3. Krabi Province hodnocení hotelů
  4. pláž hodnocení hotelů
Thajsko pláž Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Pakasai Resort - SHA Extra plus Průměrné hodnocení: 8,3

„Skvěle zařízené, čisté ubytování s velice příjemným personálem. Ubytování je ve skvělé lokalitě jak k procházkám po městě, tak i jako výchozí bod k různým výletům po okolí. Snídaně perfektní s bohatým výběrem. Nachází se v centru ale ne úplně, takže je zde klid a žádný hluk. Koupelna prostorná a čistá, hezký velký bazén.“

• „Krásné ubytování, kousek od centra. Vše čisté a upravené“

• Palm Paradise Resort Průměrné hodnocení: 6,3

„Umístění vilek v zahradě. Snídaně byly opravdu chutné a bohaté.“

• Anda Sea Tales Resort-SHA Plus Průměrné hodnocení: 8,5

„Bazén přímo na pokoji“

• Areetara Aonang Krabi Průměrné hodnocení: 8,1

„Bazén a ochotny personal“

• „Klidné místo, velký pokoj, ochotná a akční majitelka, dobrá snídaně, chladnička“

• Cocco House Průměrné hodnocení: 9,1

„Snídaně naprosto luxusní, s donáškou k bungalovu. Recepční maximálně ochotný, dal mi k dispozici na dobu pobytu své vlastní jízdní kolo.“

• Aonang Fiore Resort - SHA Extra Plus Průměrné hodnocení: 8,4

„Skvělý servis, krásné čisté, udržované, dostatek soukromí. Pick up servis z pokojů atd. fungoval skvěle. 3x za den máte možnost free transferu do centra města/k pláži. Při brzkém check outu možnost snídaňového balíčku. Všichni zaměstnanci moc milí a nápomocní, děkujeme.“

• Anda Sea Tales Resort-SHA Plus Průměrné hodnocení: 8,5

„Pokoje s úžasným výhledem, vlastním bazénem. Všude bylo čisto, snídaně skvělé, s možnosti objednat si kávu z cafe baru. Rozmanitý výběr, velmi chutné. Přátelsky a milý personál, se vším poradili, nechali nám tu schované 3 dny kufry, když jsme byli v národním parku. Jidlo z restaurace jsme si mohli před telefon objednat na pokoj - také vynikající, jako snídaně.“

• Krabi Heritage Hotel Průměrné hodnocení: 8,4

„Hezky bazén“