2. Thajsko hodnocení hotelů
  3. Chon Buri Province hodnocení hotelů
  4. Pattaya Central hodnocení hotelů
  5. Hodnocení ubytování Aster Hotel and Residence by At Mind

Hodnocení – Aster Hotel and Residence by At Mind 4 hvězdiček

85/85 Central Pattaya Soi 12, Moo9, Nongprue District, Pattaya, Chonburi, 20150 Pattaya Central, Thajsko

10. z 247 hotelů v destinaci Pattaya Central

Termínem pobytu byl leden 2024

• Hodnocení napsáno: 24. května 2023

krasny hotel

studeny bazen

vse v pohode jako na fotkach hotel se snazi ❤️

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 24. května 2023

uzasna volba, pouze bazen je studeny
    • Grand Deluxe s postelí King

studeny bazen, bazen neni tak hezky jako na fotkach

nadherny pokoj uzasny personal okouzlujici snidane. navstivil jsem 7 hotelu a tento byl nejlepsi. mlady ochotny personal, opravdu bohate snidane v krasne restauraci, super ceny kvalitniho jidla. mohu jen doporucit

Termínem pobytu byl květen 2023

• Hodnocení napsáno: 3. ledna 2023

6,0
    Dostačující
    • Dvoulůžkový pokoj Grand Deluxe s oddělenými postelemi

Servis na pokoji. Stará špína v rozích pokoje i koupelny. Nedostatečné čisté WC. Trysku na mytí análního otvoru jsme desinfikovali a odvapnovali sami. Plesnivé záclony. Podbití balkonu nebezpečne ostavalo a báli jsme se, že nám spadne na hlavu. Uklízečky nemluví anglicky a nedá se s nimi domluvit, co je potřeba v pokoji uklidit. Z dětské postýlky nám každý den vzali peřinu a prostěradlo a již nevrátili ani čisté. Nedali nám dostatečný počet ručníků na osobu. Uklízečka neumí ani s pračkou, která v pokoji je, sype sypký praci prášek do otvoru na aviváž. Dala nám peřinu pro dítě s tím, že je čistá a byla potřísněná od výkalů s tím, že jinou čistou nemá. Při žádosti o přistýlku nechápali, že mají přinést navíc prostěradlo, peřinu a polštář. Polštáře byly příliš vysoké, zablokovala se nám po první noci krční páteř. Propojovací dveře do vedlejšího pokoje netěsní a je slyšet každé slovo od sousedů, extra v noci je to velmi nepříjemné, i světlo proniká. Na balóně chybi nějaký sušák na prádlo, alespoň dvě šňůry by se hodily, extra když pokoj disponuje pračkou. V noci jsme slyšeli zvuk spadnutí nádoby a vyliti obsahu, což se stalo uvnitř přístroje klimatizace a náhle z ní začala Kapat voda na podlahu a stékat po zdi. Nedostatečná výbava nádobím v kuchyňce. Pouze dva talíře, dvě misky, dvě skleničky, a vidlicky se lžícemi, když pokoj má i plotnu, hrnec žádný, nůž, prkénko na krájení, mazací nůž také chyběli. Blbne světlo ve skříni a v noci se stále v různých intervalech samo rozsvěcí, což osvítí celý pokoj, přestože je skříň zavřená. Uvítací obrazovka v tv není personalizovana, přestože se při každém vstupu do pokoje sama zapne. Je tam nastavena azbuka, kterou jsme neuměli přenastavit, takže jsme s tv moc neuměli fungovat.

Výhodná poloha, dobrá dostupnost do potřebných míst. Moderní a designovy dům.

Termínem pobytu byl leden 2023

• Hodnocení napsáno: 28. srpna 2023

• Grand Deluxe s postelí King

V tomto hodnocení není k dispozici žádný komentář.