2. Thajsko hodnocení hotelů

8,3

7,5

• Hodnocení napsáno: 1. dubna 2023

• Studio u pláže

Hotel je obklopen krásnou tropickou zahradou. Nachazí se u pláže, která se nám na jihu nejvíce líbila. Pokud někdo hledá klid pro relax můžeme jen doporučit. Pokoje jsou prostorné, pohodlně zařízené. Houpací síť na terase je příjemným místem pro odpočinek.

Termínem pobytu byl duben 2023

• Hodnocení napsáno: 26. ledna 2023

Vše bylo fajn
    • Studio u pláže

Ubytovani opravdu 10 metru od pláže. Plaz čistá, dlouhá, fajn na večerní procházky. Postele byly opravdu pohodlné, pevné a veliké. Tichá klimatizace. Prostorný apartmán, veranda s houpací sítí a terasou. Lehátka byla u bazénu a osušky byly k tomu. Snídaně formou bufetu, možnost výběru omelety, míchaných vajec, volskych ok.. toasty, jogurt, ovoce například meloun, někdy parky, každý den ale byly u snídaně i nějaké dvě směsi, někdy pad Thai, ryze, brambory. Máme dvou a půl leté dítě a vše bylo báječné. Personál milý a ochotný, na hlavní cestu, kde jsou stánky s občerstvením, půjčovny skútrů a 7/11 je to asi 200 metru. Kousek od národního parku. Byli jsme ubytování čtyři noci a bez skútru nebo nějakých výletu by už to bylo na více nocí moc dlouhé.

Termínem pobytu byl leden 2023