2. Comentarii despre hoteluri în Turcia
  4. Comentarii despre hoteluri în Antalya
Turcia Antalya Comentarii verificate pentru hoteluri, de la clienţi reali

• Sofa Hotels Kaleiçi Scor din comentarii: 9,1

„Locația, personalul”

• „Totul a fost foarte ok. Personalul foarte comunicativ și amabil gata să răspundă cerințelor clienților. Hotelul este situat aproape de plajă, are piscine în incintă din care două piscine mari exterioare, una în interior, hamam, saună, masaj, și multe altele pe care le veți descoperi în momentul în care sunteți cazați în această locație de vis. Nu în ultimul rand vreau să mulțumesc CONDUCERII HOTELULUI CÂT ȘI PERSONALULUI CE DESERVEȘTE ACEST FRUMOS LOC PENTRU A VACANȚĂ. VREAU SĂ MENȚIONEZ AICI PE DL İBRAHİM DE LA RECEPȚIE, DL INSTRUCTOR DE FITNESS, DL RASİM (ABY) DE LA TERASADE DEASUPRA RESTAURANTULUI DOMNUL DE LA ENTERTAINMENT ȘI MULȚI ALȚII. BU GÜZEL TATİL İÇİN TEŞEKKÜRLER MİRAMOR HOTEL & SPA KIRIŞ HERKESE TAVSİYE EDERİM ÇOK GÜZEL BİR MEKAN PERSONELİ GÜLER YÜZLÜ VE MİSAFİRPERVER. GELİN DA GÖRÜN YA HARİKA BİR YER. RECOMAND CU ÎNCREDERE.”

• „A fost minunat cu toate că am citit multe recenzii negative, noi am avut parte de un sejur peste așteptări !! Tot personalul foarte amabil, mai ales Roma și Iraklion! In fiecare seara am avut parte de muzica buna, spectacole, jocuri ziua la piscina, ne-au schimbat prosoapele zilnic, mâncarea a fost foarte buna, destul de variată, tot felul de cocktailuri ..Revenim cu siguranță!”

• Perge Hotels - Adult Only 18 plus Scor din comentarii: 9,1

„Locația, micul dejun, plaja privata, pontonul”

• Old Town Point Hotel & Spa Antalya Scor din comentarii: 8,2

„Curățenie zilnică , mic de jun copios cu mâncare diversificată , se merge pe jos spre centru și spre plajă, există și autobuz din fața hotelului , are stație . Transportul de la și către aeroport se plătește nu este inclus în preț și serviciile de spa și masaj sunt contracost. Piscina este cu intrare liberă . Ghid turistic Denis Robert Lazăr , este român , cele mai bune servicii și cel mai bun preț !”

• „Rezonabil”

• „Nimic”

• Afflon Hotels Sea Hill Concept Scor din comentarii: 8,6

„Locație excelentă, în centru, aproape de port și bazar, micul dejun delicios și suficient, camera mare, terasa superba”

• Grand Gulluk Hotel & Spa Scor din comentarii: 7,6

„Clădire situată central ajungi foarte ușor către atracțiile turistice”

• Pacco Hotel & SPA Scor din comentarii: 7,9

„Poziția hotelului”