2. Comentarii despre hoteluri în Turcia

7,7

8,3

• Comentariu trimis pe 15 iulie 2023

• Suită Deluxe cu vedere la mare

Nu au functionat internetul si nici toboganele de la piscina.

Locatie frumoasa, pe faleza, se ajunge foarte usor cu masina. Hotelul asigura parcare gratuita. Camere ok, curate. Pentru cei care aleg sa stea aici mai mult de 1-2 nopti, recomand sa alegeti Suita deluxe cu vedere la mare: este mult spatiu in interior si are o terasa imensa superba. Mancarea este foarte buna si mult mai ieftina decat la terasele de pe faleza. Noi am mancat la terasa hotelului - cea de la piscina. Personalul hotelului este foartamabil si vorbeste limba engleza. Hotelul nu are sezlonguri la mare dar poti sa alegi sa face baie in mare si apoi sa revii la piscina. Plaja este publica dar sezlongurile sunt cu plata.

Sejur în iunie 2023

• Comentariu trimis pe 11 iulie 2023

O experiență extraordinară în oraşul Fethiye ( in tinutul tinutul Lycian )
    • Cameră triplă

micul dejun necesita o mai mare diversificare ( fructe , apa plata )

Hotel amplasat pe faleaza (plaja Çalış Plajı ) , camera curata , balcon foarte mic ( 1.5 m2 ) wi-fi ok , mic dejun limitat , piscina este ok , parcare la hotel

• Comentariu trimis pe 10 iulie 2022

• Călătorie de afaceri
    • Cameră triplă

Balcon destul de mic, cam de doua persoane (nu prea bine hranite). Ar fi putut fi pus un dus la intrarea dinspre plaja

Hotel curat, situat chiar pe malul marii. Personal foarte amabil, cu o mentiune speciala domnului de la restaurant cu care am stat de povesti pana a fost gata mancarea. E vorba de restaurantul amplasat pe terasa piscinei, unde se serveste si micul dejun. Preturile sunt MULT mai mici ca la tersele de pe faleza. Terasa din fata hotelului, spre mare nu tine de hotel (cum gresit am crezut) si este ceva mai scumpa.

Sejur în iulie 2022

• Comentariu trimis pe 29 iunie 2023

5,0
    Nu mai revin !
    • Cameră triplă

wifi nu a mers decat daca mergeam tot timpul la receptie sa il introduca cu parola de receptie pentru telefonul meu, dar mai aveam alte telefoane care nu au beneficiat de wifi . sunt suparat pe acest lucru deoarece am ales acest hotel si pentru wifi. - receptionera este mincinoasa deoarece mi-a spus ca nu exista camere triple cu vedere la mare , ori eu am stat la acest hotel acum 4 ani in camere triple. Deceptie totala !!!

- locatie excelenta; curat in camere - parcare proprie

Sejur în iunie 2023

• Comentariu trimis pe 9 octombrie 2021

• Cameră triplă

Nu există text aferent acestui comentariu

Sejur în octombrie 2021