2. Танзанія: відгуки про готелі
Танзанія Нунгві Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Babalao Bungalows Оцінка за відгуками: 9,7

“Все сподобалося!!!“

• Riu Palace Zanzibar - All Inclusive - Adults Only Оцінка за відгуками: 8,9

“великий вас вибір морепродуктів і фруктів! просторі номери. привітній персонал. якщо ви проживаєте в riu palace, то можете відвідувати безкоштовно готель riu jambo. на території готелю є ресторани, басейни, бари, лаунж зони, магазин. ввечері є цікаві розважальні програми. вдень працюють аніматори, є розважальні і спортивні програми. в цьому готель не має дітей, що дає змогу відпочити і насолодитись тишею і релаксом. вихід до моря по сходам. на пляжі є шезлонги і парасольки.“

• Papaya Guest House Nungwi Оцінка за відгуками: 8,1

“Чудове місце , з гарним внутрішнім садом, прекрасним ввічливим персоналом і чудовою атмосферою. Локація в декількох кроках від моря (2-3 хв) Власник Дмитро дуже приємний, і завжди допоможе в любих питаннях як і в готелі так і поза його межами , що є супер класно . Сніданки чудові , дуже чисті номери . В нас залишились супер враження від цього місця (що не скажеш про сусідній guest house трошки нижче)“

• Max Hotel Nungwi Оцінка за відгуками: 8,4

“Класний готель на Нунгві за середній діапазон вартості! Маю можливість порівняти, бо був в багатьох готелях Занзібару - на пляжах Нунгві, Паже, Джамбіані, Ківенгва. Чисті комфортні номери з кондиціонером. Ліжка комфортні, гаряча вода є постійно, і не треба чекати по 15 хвилин, поки вона нагріється. Багато номерів мають власну зону відпочинку з диванчиками. Територія доглянута, є можливість запаркувати авто близько від готелю. Сніданки нормальні, є яєшниця/варені яйця, сосиски, фрукти, чізкейки з джемом, кава/чай. До речі, яєшниця на сніданок є далеко не в усіх готелях Занзібару. Персонал ввічливий, оперативно вирішує додаткові питання. До пляжу - реальних 5 хвилин ходьби. Водночас це і недалеко, і немає надто сильного шуму від пляжних кафешок.“

• Badolina Bungalows Оцінка за відгуками: 8,4

“Все було надзвичайно чудово. Це був найкращий відпочинок за останні роки в моєму житті. Я навіть не знаю до чого можна причепитися) Працівники були ввічливими та весь час намагалися задовільнити будь які забаганки. Відчувається що персонал готелю полюбляє свою роботу та виконує її їх душею. Готель дуже чудовий, тихий і спокійний. Справжній рай на землі. Особливо хочу відмітити ресторан “Badolina Tokyo Express”, їхнє сашимі з тунця просто таж в роті, надзвичайно свіжі та якісні продукти. Такої уважної та ввічливої роботи офіціантів я давно не бачив ніде, не зважаючи на те, що подорожую я багато“

• Smiles Beach Hotel Оцінка за відгуками: 8,1

“розташування , персонал, атмосфера.“