3. Київ: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Відгуки про Апартаменты возле метро Кловская (Печерский р-н)

На основі 10 відгуків про апартаменти

7,9

7,8

7,9

• Відгук від 27 жовтня 2023

Приємна та затишна квартира
    • Апартаменти з 1 спальнею

В загалі- все добре, але є незначні дрібниці, яких невистачало. Це Ненаявність хоча б паперових кухонних рушників, мешкало 2 осіб, а капці -1пара))) часом дуже сильно тече вода з бака унітаза.

Розташування, тепла та затишна квартира, наявність потрібного інвентаря(посуда, тощо), приємні та ввічливі господарі.

• Відгук від 2 жовтня 2023

Добре
    • Апартаменти з 1 спальнею

1. Забитий злив у душевій кабінці. Тобто 5 мін, і душова повністю у воді. 2. Подушки. Вони настільки тонкі, що їх як будто нема ) 3. Вже видно добряче покористованний посуд.

1. Місцезнаходження. Вид з балкону на бульвар. 2. Сервіс. Відповіли на всі питання. 3. Гаряча вода. Wifi. Дві пари тапок.

• Відгук від 17 червня 2024

• Апартаменти з 1 спальнею

Квартира затишна, проживання було комфортним. Швидке заселення та виселення. Розташування будинку сподобалося.

Дата проживання: Червень 2024

• Відгук від 23 травня 2024

• Апартаменти з 1 спальнею

Проживання у квартирі сподобалося. Були всі зручності, що вказані в описі: постіль, рушники, телевізор, інтернет. Зона кухні невеличка, проте був чайник, мікрохвильовка, холодильник. Місце розташування - чудове.

• Відгук від 20 травня 2024

• Апартаменти з 1 спальнею

Апартаменти затишні та охайні. Сподобалося зручне ліжко з матрацом, зручності на кухні та в санвузлі. Розташування - чудове.

• Відгук від 29 квітня 2024

• Апартаменти з 1 спальнею

Затишна квартира. Зручні диван та ліжко. У кухонній зоні були чайник, плита, мікрохвильовка, тому можна було спокійно розігріти собі вечерю. Санвузол був чистий, сантехніка справна. Загалом сподобалося тут перебувати.

• Відгук від 25 грудня 2023

4,0
    Незадовільно
    • Апартаменти з 1 спальнею

На два дні заселили не в цю квартиру через ремонт. Інша квартира була значно менша, але більш комфортна. В цій унітаз весь час помітно протікав, в ванній кімнаті завжди був запах сигарет і пліснява, усі чашки і стакани були досить брудні, усі виделки і ложки довелось перемити. Багато де на підлозі було чуже волосся. На кухонній поверхні був засохший розлитий сік або щось схоже. При моєму заїзді білизна від попередніх жильців ще пралась. Меблі в поганому стані.

Дуже зручна локація, поряд АТБ, аптеки, Гулівер. В квартирі є додаткова постіль, пилосос, пральна машина. Телевізор і інтернет працюють.

• Відгук від 30 жовтня 2023

5,0
    Наступного разу не розглянемо це агенство.
    • Апартаменти з 1 спальнею

Персонал, старі полотенця і посуд. Спочатку заселення о 14:00, потім о 12:30.Домовились про виселення о 11:40, людина прийшла о 11.15. Не встигли зайти в квартиру і менеджер(прибиральниця) давайте бістрее, сматріте, у мені многа еще квартір, ви у меня не адні.

Розташування.

• Відгук від 11 травня 2023