3. Закарпаття: відгуки про готелі

Сучасно, комфортно, затишно.

Не було такого

Чистота. Все нове. Супер класно

• Відгук від 29 вересня 2023

Прекрасний готель з видом на гори
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками та додатковим ліжком

Вода з кранів має дивний запах

Дуже гарний вид з вікна, класна територія загалом. Під будинком є альтанки, гойдалки і поруч ресторан

• Відгук від 28 вересня 2023

Чудовий готель, рекомендую відвідати і повернемось туди ще і ще!

Мінусів не знайшли

+дуже чисті номери, кожного дня прибирання, зміна рушників +ввічливий і привітний персонал, допоможуть у будь-якому питанні, організовують чудові екскурсії і забезпечать позитивний настрій на весь час відпочинку +нові номери, обладнані всім потрібним (включаючи всі косметичні засоби у ванній) +прекрасні види з балкону, ліс поряд, гойдалки, зона барбекю, альтанки, де можна провести час + поряд ресторан з смачними стравами і адекватними цінами

• Відгук від 28 вересня 2023

• Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Плиточник забив на совість та забув зробити уклон до трапу в санвузлі, тому вода розтікається по всій підлозі під час приймання душу.

Гарний готель та краєвиди.

• Відгук від 26 вересня 2023

Кращого місця для відпочинку у Пилипці ви точно не знайдете)
    • Двомісний номер з видом на гори

Найкраще місце для відпочинку у Пилипці. Готель розташований в оточенні лісів і гір, та максимально близько до бугельного підйомника (рекомендація для тих, хто любить лижний відпочинок). У мене був номер "стандарт з видом на гори" і це просто неймовірно гарний краєвид) В готелі ідеальна чистота, прибирали і змінювали рушники кожного дня. Дружня атмосфера як серед гостей, так і серед персоналу. Управляючий Роман піклується особисто про комфорт кожного гостя. Враження від відпочинку неймовірні. Скоро повернусь сюди знову)))

• Відгук від 24 вересня 2023

• Двомісний номер з видом на гори

Прекрасні види, тихо, чудові господарі

• Відгук від 23 вересня 2023

Чудовий готель з гарним краєвидом, привітним персоналом та чудовою кухнею поруч.
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

За рахунок конструкції готелю, матеріалів, які використовувались при будівництві, людей, які ходять як слони та сміються/плачуть на всі Карпати та інших 1000+ причин, враховуйте, що чути ви це будете дуже яскраво, як в кінотеатрі. Це стосується як дорослих, так і дітей. В положеннях/політиках готелю є пункт про тихі години з 23:00 до 7:00, але діти на регламент чхати хотіли🙂 Також в інших коментарях люди вказували, що вода погано стікає в душі, так як така специфіка конструкції. При ремонті не вгадали з кутом та пропускною спроможністю даного отвору. Підтверджую, так і є. Але... щодня дівчата з клінінгу мінусують даний нюанс.

Дуже гарне та краєвидне місце (якщо немає туману). Номер світлий та чистий, є холодильник, смарт-тв, чайник. На ресепшн є настільні ігри, книги, чай, кава та цукор у вільному доступі. На території є 2 альтанки, мангал. В 50 метрах одна з найкращих в Пилипці колиб (повірте на слово, особисто перевірив на собі). Також окрема подяка персоналу, особливо менеджеру🫡

• Відгук від 22 вересня 2023

Чудова відпустка та перезавантаження
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Сподобалось все! Номери, готель, чистота, увага, щоденне прибирання, навіть увага до домашніх улюбленців. Наявність різних ігор та книги. Кава на рецепції та чай. Альтанки та чудовий пес Крем😁 Єдиний момент запах води в душі з сірководнем, для шанувальників нафтусі це також буде топ!

• Відгук від 22 вересня 2023

• Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Всім залишились задоволеним. Оцінка 10 із 10. Дякую господарям за теплий прийом, затишну оселю та окремо дякуємо за чистоту номеру. Приїдемо ще ❤️

• Відгук від 21 вересня 2023

Готель - топ❤️

Готель дуже затишний і чистий, місцерозташування вау, вид з балкону на гори і ліс 😍 Хочеться рекомендувати друзям і повернутися ще🫶🏼

• Відгук від 20 вересня 2023

Дуже задоволені
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Будьте готові до поганої дороги, десь 2 км треба їхати вгору по щебню, і ще один мінус - непродуманий злив у душі, не зробили нахил і треба дуже обережно купатися, щоб вода не заповнила всю ванну кімнату, але це такі дрібниці у порівнянні з усіма плюсами

Дуже чисто, неймовірна локація, тихо і немає великої кількості туристів

• Відгук від 20 вересня 2023

• Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Це найкраще помешкання, яке тільки можна бажати для відпочинку в горах! Краєвид з висоти 840м над рівнем моря зачаровує! Неймовірно затишно, чисто та привітно, ніби приїхав до якихось старих друзів в гості. Одразу поряд на тому ж пагорбі ресторан із смачною та свіжою кухнею та цінами просто мінімальними, які тільки можуть бути. Рекомендую від щирого серця! Особлива подяка пану Роману за гостинність та привітність!

• Відгук від 19 вересня 2023

Краса неймовірна!
    • Двомісний номер з видом на гори

Штори не закриваються повністю і прокидались зі світанком. Хотілось би мати опцію виспатись. Вода. Вона сірководнева і жахливо тхне. Звичайно ти розумієш що ти в горах і це специфіка місцини. Але я думаю що треба якось організувати воду щоб хочаб чистити зуби. Ми купували воду.

Супер локація. Дуже привітний персонал. Чисто і затишно. Ресторан поряд. Вид з номеру був шикарний. Обовʼязково ще повернемось.

• Відгук від 19 вересня 2023

• Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Зручне розташування, чисто і охайно, гарний краєвид, зручна точка для старту прогулянок горами, поряд є ресторан і парковка.

• Відгук від 18 вересня 2023

Прекрасний видовий готель на Магурі
    • Двомісний номер з видом на гори

Номер зручний, має все необхідне (чайник, холодильник, смарт тв), зручне ліжко з білосніжною постілью. Гарний краєвид з номера. В номері є балкон зі стільцем. Паркування біля готелю або ресторану поруч. Ресторан з гарними цінами на їжу. В номерах прибирають.

• Відгук від 16 вересня 2023

Є незначні мінуси, але вцілому ми задоволені
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

У воді багато сірководню, тому вона смердить. В номері на 1 поверсі дуже шумно (з рецепції), а також світло цілу ніч, оскільки на дверях є скляні вставки, а в коридорі цілу ніч горить світло

Місце розташування - супер! Хороший стильний номер.

• Відгук від 16 вересня 2023

Однозначно рекомендую!
    • Двомісний номер з видом на гори

Вид з вікна супер. Чисто завжди. Привітний персонал.

• Відгук від 15 вересня 2023

Дуже чисто, прекрасний вид на гори з балкона Привітний персонал Щоденне прибирання Гарна територія навколо і поруч ресторан, де можна смачно поїсти)

• Відгук від 14 вересня 2023

Шторка в душі, вода із запахом сірководню, і двері з поганою звукоізоляцією

Краєвид з балкону, великі вікна

• Відгук від 12 вересня 2023

Такого немає.

Гарний готель. Новий. Все чисто. Прекрасні краєвиди.

• Відгук від 11 вересня 2023

Дуже сподобалось перебування в Дачі. Якщо буде нагода побувати в Пилипці, то 100% зупинюсь знову.
    • Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками і балконом

Привітний персонал та велика увага чистоті в номерах та готелі в цілому. Регулярно замінювали рушники та прибирали в номері. Також від готелю зручно підніматись до чайовні Сурія та на гору Гимба.

Все сподобалось

Дуже сподобались номера, чисто , охайно . Свіжий ремонт .Кожного дня прибиралися в кімнаті , міняли рушники та постіль. Дуже мило та душевно зустрічав володар дачі. Продумані найменші деталі . Гарний вигляд з вікна , гори , ліс . Свіже повітря. Є де погуляти . Недалеко є магазини та ресторани . Рекомендую Дачу на Магурі від душі .

• Відгук від 11 вересня 2023

Відпочивали з дитиною. Помешкання дуже круте. Фото на сайті відповідають дійсності. Дуже привітний та уважний до гостей персонал. Гарний краєвид з вікна. Є всі зручності. Рекомендуємо.

• Відгук від 11 вересня 2023

Недолік в водопровідній воді, вона з сірководнєм, що не дуже приємно і за цього бажано мати свій запас води для вмивання. А ще недолік, в кімнаті наче є окреме місце з гачками для одягу але вони поламані, наче і дрібничка але вони були б незайві. О згадав, вхідні двері з скляними вставками, які в ночі дуже добре світяться на всю кімнату.

Романтичне місце з гарними краєвидами, чистий й охайний невеличкий номер з чудовим балконом та зі всім необхідним. Прибирання в кімнаті кожного дня.

• Відгук від 10 вересня 2023

• Люкс з видом на гори

Нам все сподобалося. Це був чудовий відпочинок. Тихо, красиво, зручно. Проста смачна їжа в сусідньому ресторані. Від отелю пішки піднімалися на гору Гимба. Нетренованим було важко, але це того коштувало. Полонина Боржава - прекрасна. Літали на пароплані. Їздили до водоспаду Шипіт, їздили на Синевирський перевал і на озеро. Відпочинок у Карпатах - це рай. І жити в раю у "Дачі на Магурі" нам сподобалося))