3. Чернівецька область: відгуки про готелі

8,7

7,5

• Відгук від 17 вересня 2024

• Номер на мансарді з 2 спальнями

Радянські книги в номері російською й заклик поряд -- читати українські книги. То може є сенс обновити "бібліотеку" в номерах?

Найкращий краєвид села саме в цьому готелі, бо він знаходиться на вершині холма. Дуже мальовнича поляна перед готелем, велика гойдалка та місце під ватру. Поживні сніданки. Просторий номер на дві кімнати, між ними коридорчик та вбиральня -- дуже зручно, що ніхто нікому не заважає. Приємне SPA.

• Відгук від 6 вересня 2024

ХВОЙНИЙ РЕЛАКС
    • З домашньою твариною
    • Апартаменти з 2 спальнями

В двохкімнатних апартаментах, які ми бронювали, відсутній кондиціонер й, з урахуванням того, що було досить спекотно на вулиці, тож створювало деякі незручності. Проте, їх було вирішено одразу адміністратором - нам принесли два вентилятори, яких було достатньо для використання вдень, а вночі - відкривали вікна та насолоджувалися прохолодним чистим повітрям... Однак, для кого принципово наявність кондиціонеру, то враховуйте цей момент при поселенні, адже в деяких номерах було встановлено. З мінусів - відсутність нормальної справжньої кави в ресторані, якась водяна суміш...можливо є сенс встановити нормальний кавовий автомат, адже на сніданок хочеться пахучої кави, а вам пропонують березовий сік( Ше напрягало по ресторану навяність значної кількості ос, можливо в такий сезон приїхали... проте не комфортно сидіти і відмахуватися від них( Ще зупинюся на масажному боксі у ванній кімнаті - він не працює геть, тобто цих різних струмочків не буде - звичайний душ. Для нас це не принципово було, оскільки з постачанням води проблем геть не було, що дуже комфортно, а різні струйки та масажні приколи ми отримували в зоні СПА. Великий мінус, як на мене - це відсутність вуличного басейну для дорослих. Скажімо так - басейн є, гарний і з підігрівом, навкурги цікава зона з ліжаками, баром, місцями для відпочинку, поруч невеличке озеро, де можна порибалити... крайвид мальовничний. ПРОТЕ!!!! Цей басейн геть малесенький, для такої кількості відпочиваючих в досить великому комплексі. Він вміщає лише діток, яких було багато і це добре і приємно! Однак, дорослі теж хотіли б спокійно відпочити, поплавати і насолодитися водою, а виходило так, що можна лище зайти, окунутися і постояти... Порадила б зробити окремий басейн з різними масажними струйками, водоспадом саме для дорослих, щоб не заважати один одному... Тоді б це було взагалі КРУТО!

Розташування комплексу надзвичайно класне - навкруги гори та хвойний ліс, повітря п"янке та таке, що хочеться прям з"їсти)Територія досить компактна та цікава... Вміщає в себе гармонійно і безліч альтанок з мангалами та пічками, і дитячий майданчик, і ігрові атракціони, і зону каль"янну, і ресторан, і СПА зону, і гойдалку, і місце відпочинку з вогнищем... все круто! Неподалік є зона з купіллю і видом на хвойний ліс та зона з чаном. Продумано до дрібничок. Великий респект тому, хто прибирає територію - вона прям вишколена, чиста-чиста! Пораджу обов"язково сходити в СПА! Ціна досить демократична, а насолода від СПА неймовірна -зона атмосферна, моднява та класна - там є і хамам і бані і басейн і джакузі, цікава зона відпочинку, все підсвічується та виблискує чистотою. Сніданки чудові, ситні та дуже смачні, персонал приємний та створює гарний настрій з самого ранку. Взагалі декілька разів замовляли в ресторані - насолодилися гарним приготуванням і подачею. Адміністратори чітки, доброзичливі та намагаються миттєво виконати прохання. Приємно вразило можливість перебування в комплексі з маленькими тваринками, наш собакуся отримав справжній кайф гуляючи стежками, драбинками, долинкою... На території гарна гойдалка, яка підсвічується ввечері й поруч зажигають затишне вогнище, що створює атмосферу комфорту та теплоти. Взагалі на території безліч місць для відпочинку та фото - сподобалася альтанка з гойдаючими лавочками. Великий плюс - наявність генератора, якого майже не було чути, проте перебоїв зі світлом майже не відчувалося. Декілька разів з дітками робили шашлик - це ж ціла магія в такому місці ( хоча в ресторані можна замовити і він досить смачний, як і дерунчики з м"ясом). Завчасно зверталися до адміністратора і через хвилин 20 вже мангал був розтоплений та дрова приготовлені - дуже зручно ( входить у вартість).

Дата проживання: Вересень 2024

• Відгук від 31 серпня 2024

Вцілому все сподобалось!
    • Покращений двомісний номер із диваном

Сніданки. Раджу продумати меню і якість сніданків. Кава навіть не пахла кавою, стручкова фасоль була в меню, але насправді її не було, майже завжди не було напоїв на сніданок

Сподобався персонал! Люди просто неймовірні) доброзичливі і привітні! Вцілому все дуже сподобалось. Продумано багато дрібниць ( наприклад генератор від готелю розташован подалі, від нього немає шуму. Правда в сусідньому готелі так не подумали , нажаль) Басейн з підігрівом , можна половити рибку, покататись на велосипедах

• Відгук від 29 серпня 2024

Карпати Мигово- в самісіньке серце
    • Будинок із 3 спальнями

Я потрапила в чудову атмосферу, затишний котедж, умови - кращих не буває, дуже привітливий, усміхненний колектив ( бо назвати словом "персонал" язик не повертається). Кухня- нямчік!!! Басейн, чан- то все для душі....А природа, гори....- це окрема розмова... Все на найвищому рівні!!!! Карпати Мигово - для мене - це насолода, спокій, затишок, все, що потрібно для відпочинку в одному місці. Дякую Всім, за незабутній відпочинок!!!! Ви- найкращі!!!!❤️❤️❤️

• Відгук від 29 серпня 2024

• Номер на мансарді з 2 спальнями

Ідеальне, як на мене, розташування для підʼїзду авто, гарні види прям з балкону номера! Їжа заслуговує окремої похвали! Одна з найсмачніших у Прикарпатті!

• Відгук від 8 серпня 2024

Місцезнаходження, територія

• Відгук від 7 серпня 2024

Гарний готель, щоб відпочити від насиченого місцевого життя
    • Будинок із 3 спальнями

В помешканні вже можна оновити ремонт по співвідношень ціни та якості ( в душі відпадали деталі, підлога скрипить, чутно з 3 поверху на перший, матрас та подушки були незручні, на ранок боліла спина та шия)

Дуже гарне місцезнаходження, готель на горі, з вікна чудовий вид на гори, поруч басейн, на території готелю все продумано для того, щоб відпочиваючі не потрібно було нікуди їздити (колиба, чан, купіль, спа, басейн, гарна територія з озером, зонами для фото та відпочинку)

• Відгук від 21 липня 2024

Чудовий готель! Дуже рекомендую!
    • Стандартний двомісний номер

Дуже класне розташування, гарні і чисті номери, неймовірно привітний персонал,смачна кухня. Сподобалось абсолютно все, обовʼязково будемо приїжджати ще.

• Відгук від 18 липня 2024

• Люкс

Для такої кількості проживаючих басейн замалий і не вистачає на всіх лежаків. У номері Люкс не було питної води

Гарне, затишне місце. Смачна кухня, привітний персонал

• Відгук від 14 липня 2024

• Покращений двомісний номер із диваном

Найбільше не сподобались рускогАвАрящіє відвідувачі, які на третьому році війни дуже комфортно розмовляють москальською мовою і вважають, що вони МАЮТЬ на це право!!!

Чудове місце для відпочинку душі і тіла! Хороший сервіс та неймовірно смачна кухня!!! Багато приємних вражень!

• Відгук від 13 липня 2024

• Покращений двомісний номер із диваном

Неймовірно привітний і гостинний персонал. Усі локації чудово продумані для комфортного відпочинку. Чистенько і охайно. Бездоганний сервіс! Дуже сподобалось, повернусь неодмінно!

• Відгук від 10 липня 2024

Дуже красива і охайна теріторія, чудовий краєвид

Трохи стара душова кабінка

Дуже задоволені, чудовий краєвид. Доволі просторий номер з балконом, є все необхідне, тапочки, чайник, мікрохвильова піч, холодильник, телевізор дуже маленький але ми його не дивилися. Видно що зроблено все зі смаком, автентичний інтерʼєр, є навіть книжки а номері почитати, і їх можна обміняти на свої. При відключенні світла одразу переключають на генератор, вай-фай ловить на всій території. Окрема подяка адміністратору, приємна дівчина, завжди рада допомогти у вирішенні питань. При нагоді обов'язково повернемось ще раз.

• Відгук від 30 червня 2024

Все чудово !
    • Покращений двомісний номер із диваном

басейн супер, але години роботи з 9, влітку можна було б і з 7 чи хоча б 8. СПА супер. персонал чудовий, привітний. вай фай хороший. будиночки прекрасні. Попали на свято Івана купала - море задоволення від цимбалістів та баноша і фуршету! Гарне відношення до гостей. Все супер. приіду обовязково знову!

Сніданок дуже хороший. трохи мало хліба ( одна грінка ) чи потрібна ще одна грінка. Колиба супер. не відповів моїм запитам лише бограч , був без перцю та томатів. банош та кремзлики і форель відмінні!

• Відгук від 8 червня 2024

Готовий порадити Карпати Мигово будь кому,і не буде соромно😉

• Відгук від 2 червня 2024

все чудово!

Враження тільки позитивні! Що стосується розташування - чудове місце. Неперевершені краєвиди які не можливо забути, гори, чисте повітря, навкруги природа. Мігово-Карпати" - це затишні дерев'яні будиночки з комфортними кімнатами. В будинку та на подвір’ї чисто, акуратно, є дитячий майданчик, басейн, СПА і ще дуже багато зручностей. А сніданки які смачні, це не передати словами. вид просто нереально красивий, захоплюючий, особливо світанок і захід сонця. Все зроблено з любов'ю, тому відчуваєш себе як вдома, в комфорті та затишку. Привітні, доброзичливі і щирі працівники. Все продумано до дрібниць. Це саме те місце, куди хочеться повертатися. Всім рекомендую, не пошкодуєте)))

• Відгук від 11 травня 2024

• Стандартний двомісний номер

Незначний час відпочинку, але це можна виправити

Ми отримали те, що бажали. Гори, природа, весняний ліс, струмки, дощ і сонце, спокій, повагу до клієнтів з боку персоналу, чудові водні процедури і масаж, вино з гранатовим ароматом і духм'яний вечірній чай, і звичайно тільки позитивні враження, які надихають на повторне відвідування саме цієї бази відпочинку.

• Відгук від 13 березня 2024

Відмінне місце для родинного відпочинку.
    • Сімейний номер

Єдиний недолік, яки загалом не зіпсував відпочинок - незрозумілий температурний режим у приміщенні, інколи батареї гріли так, що приходилось відкривати й вікна й балконні двері (регуляція на батареї ніяк не впливала на її роботу)

Розташування гарне, привітний персонал, сніданки відмінні, СПА зона на хорошому рівні та за доступну ціну. Готель і персонал на 100% dog-friendly!

• Відгук від 3 лютого 2024

• Сімейний номер

Все було чудово. СПА, сан, джакузі на вулиці. Все продумано до дрібниць, рушники, мішечки для мокрих речей та т.і. Навіть в чан поклали ялинові гілки для запаху та настрою. Дякуємо за відпочинок

• Відгук від 7 січня 2024

• Напівлюкс

Немає такого

Все: сервіс, відношення, комфорт

• Відгук від 29 грудня 2023

• Сімейний номер

За пʼять днів жодного разу не було прибирання! Навіть коли нарешті на четвертій день зʼявилась покоївка і спитала чи треба прибирати, ми сказали звісно.Пішли на сніданок потім гуляли, думали що у нас в кімнаті прибирали, коли повернулися побачили що тільки сміття винесли.

Гарні деревʼяний комплекс, тихе симпатичне місце, ситні сніданки. Хороший і не дорогий SPA, інстангармні місця для фото.

• Відгук від 20 грудня 2023

• Покращений двомісний номер із диваном

При проживанні і відвідування SPA нема халатів

Все чудово,персонал хороший,кухня смачна

• Відгук від 9 грудня 2023

Нам дуже сподобалось.
    • Апартаменти з 2 спальнями

Недоліки дрібні але все таки є, це дуже жарко в номерах і не має витяжки в санвузлах.

Доброго дня! Сам отель знаходиться на вершині 500 м від основної дороги, різко в гору, в надзвичайно гарному місці. Коли випадає сніг, або ожеледиця - то краще поставити свою машину в низу, на центральній парковці і подзвонити в адміністрацію отелю, Вас на спец машині підвезуть до отелю. Дуже зручно. Заселення проходить швидко. Сам отель дуже компактний, на його території знаходиться ресторан, спа-зона (басейн, турецька баня, сауна, джакузі, масажна і т.д.) Ми вибрали на 5-ть дорослих - апартаменти з двома спальнями. Що сказати - уютно, красиво, є свій санвузол і кухня. Міні бар, чудові ліжка, два балкони - і надзвичайно красивий вид на гори. Ресторан супер, сніданок включений в вартість проживання. Вибір великий і сніданок дуже ситний, повару респект і повага. Офіціанти молодці, все гарно обслуговують і з посмішкою.Не шукайте де краще пообідати і повечеряти в с.Мигово, повірте краще не гаяти часу і насолодитися карпатськими обідом в ресторані даного отелю. Можна спокійно взяти із собою шашлики - Вам підготують безкоштовно в умовний час мангал і розпалять вогнище. Так що не потрібно з собою брати вугілля, шампури і т.д. Спа -зона окремо можна довго все розписувати. Нам дуже сподобався басейн, різноманітні бані, сауни, джакузі, чани на дворі і т.д. До центра с. Мигово всього 500 м з'їхати з крутої місцевості і ти вже в центрі. є підйомники, ресторани, магазини і послуги з катанням на квадроциклах. Ми вибрали квадроцикли і набралися ярких емоцій. На слідуючий раз із задоволенням вернемося в даний отель.

• Відгук від 25 листопада 2023

• Апартаменти із сауною.

Не сподобався водій Петро на синьому фольцвагені з номером 8485 який має проросійські погляди і ватну голову, не реагує на прохання помовчати і постійно розказує що не має різниці під яким прапором жити тільки щоб його хату не тронули і не забирали воювати, вихваляєтся знайомствами які допомагають відкупитися від армії і сам особисто не розуміє, а може і розуміє на що він агетує. Постійно розповідає що треба підійматися проти влади проти воєнкоматів і їх діяльності, і не розуміє що під час війни це не доречно

Все дуже комфортно приємно і затишно

• Відгук від 13 листопада 2023

• Покращений двомісний номер із диваном

Хороше розташування, прекрасний сервіс і чудове спа та чани. Дуже задоволені. Рекомендуємо!

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: