3. Львівська область: відгуки про помешкання для відпустки

9,9

9,8

• Відгук від 24 лютого 2024

Усе сподобалося

Чудово було абсолютно все!!!

• Відгук від 9 лютого 2024

Все сподобалося

Дуже гарні господарі. Дуже чисто, затишно, все прораховано до дрібниць, молодці. Особливо сподобався собака Джек)Обов'язково повернемось. Успіхів і скорійшої перемоги!

• Відгук від 25 січня 2024

• Вілла з 2 спальнями

Житло все як на фото, є все необхідне для проживання та відпочинку (все до дрібниць). Господарі дуже привітні, готові допомогти та підсказати по любому питанню. Будиночок новий, все сподобалось.

• Відгук від 30 грудня 2023

Комфортний та затишний відпочинок
    • Вілла з 2 спальнями

Усе на вищому рівні все продумано до дрібниць,дуже акуратно та комфортно зроблено,чистенько затишно як вдома,Рекомендую на всі 💯

• Відгук від 19 грудня 2023

• Вілла з 2 спальнями

Є сирість у ванній, в перший день трошки підмерзали (ймовірно будинок трохи охолов і треба був час, щоб його прогріти). Але це аж ніяк не псує помешкання, скоріше це порада для вдосконалення. Будиночок супер. Дуже задоволені! Дякуємо!

Дуже комфортне помешкання, чисте, нове, все продумано до найменшого вішачка. По факту це спальня з двомісним ліжком на другому поверсі і диван на кухні (перший поверх), який для одного можна навіть не розкладати. Кухня обладнана всім необхідним, кавомашина була приємним бонусом. Тепла підлога. Господарі привітні, дозволили користуватись жаровнею й альтанкою. Собака Джек - то любов!

• Відгук від 22 листопада 2023

Я бажаю вам класних відвідувачів, бо ви зробили все, щоб у котеджі було так приємно знаходитися♥️
    • Вілла з 2 спальнями

Єдине, можна було б замінити диванчик на більш новенький на першому поверсі, але і на ньому було зручно лежати.

Усе сподобалося! І навіть не хочу ділитися контактами, бо у житлі неймовірно класно продумані всі речі та дрібниці для комфорту та спокійного відпочинку та роботи😍

• Відгук від 22 серпня 2023

• Вілла з 2 спальнями

Відпочивали сім'єю з 2 дітьми 9 днів, молодшій надали дитяче ліжечко. Будиночок охайний, новий, компактний, але так з розумом збудований, зо всім місця вистачає, всі зручності є. Господарі дуже привітні люди. Розташування дуже зручне, центр близько, але не шумно. Якщо будемо їхати ще в Трускавець, то тільки сюди

• Відгук від 20 липня 2023

• Вілла з 2 спальнями

По-перше, цей будинок переходить у власність на термін відпочинку. По-друге, у 35 градусну спеку у будиночку прохолода та комфорт скрізь. По-третє, якщо Трускавець, то тільки у «Анютки». Хозяєви супер, та і взагалі все супер, санаторії буду ігнорувати! Раджу усім!

• Відгук від 15 травня 2023

Затишний відпочинок в Трускавці
    • Вілла з 2 спальнями

Компактний, зручний будинок. Охайний, чистий, є все для комфортного проживання (опалення, пральна машина, кондиціонер, тепла підлога). На кухні знайдеться все, що потрібно для приготування їжі. До центру Трускавця 7 хв (навіть менше) пішки. Власники дуже приємні, товариські люди. А найбільшою окрасою (для тих хто з дітьми, та і не тільки) є песик Джек, майже пес Патрон.В цілому, дуже задоволені, що обрали це помешкання для проживання. З радістю повернемось ще не один раз.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 5 травня 2023

Все чудово)
    • Вілла з 2 спальнями

Було мало часу для відпочинку;)

Відпочивали родиною (ми з чоловіком і син) все дуже сподобалось. Прибули потягом до Трускавцю, нас забрали, прям з вагону))) що дуже приємно після тривалої подорожі. Заселилися, все чисто і охайно, с самого початку відчуваєш себе, як дома, є все для комфортного проживання, мебля вся нова і якісна, є вся побутове техніка. З балкона відкривається чудовий вид на гори. Можно також поставити машину біля будинку (зявилося трохи пізніше) Є прибудинкова теріторія, де можно відпочити і зробити барбєкю. До центрального парку не далеко, хвилин 10 пішки, до центру, риночку і кафе так само і то меньше. Господарь Сергій дуже привітливій і вічливчивий, якщо ми щось потребували все робилося в найкоротший час. Саме головне тихо і спокійно. Буду радити друзям і сподіваюся, що ми сюди повернемося))

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 8 квітня 2023

Все продумано до дрібниць. Нам дуже сподобалося. Дякуємо

• Відгук від 5 квітня 2023

Приємно вражена, якість перевищує ціну. Я задоволена, що обрала саме це помешкання.

все сподобалось

Зазвичай я не залишаю відгуки після поїздок, але в цій відпустці помешкання в якому я зупинилась не залишило мене байдужою. Будиночок новий, пахне деревом, чистотою і затишком. Залишившись в ньому я відчула себе наче вдома, дуже приємна атмосфера, все зроблено з любов‘ю та турботою про гостя. Будиночок невеличкий, все компактно і продумано зроблено, простору достатньо навіть для 4 осіб, всі фото відповідають дійсності. Функціональна кухня, чистий гарний посуд, кухонний інвентар, все що потрібно на відпочинку є. Господар дуже приємний чоловік, ввічливий, турботливий, допоможе у вирішенні будь якого питання, максимально піклується про комфорт гостя. Дуже приємно мати справу з людьми, які вкладають в свій бізнес душу та професіоналізм, для яких їхній кінцевий якісний продукт - це задоволені гості. Тепер я знаю в кого мені зупинитись в наступний раз завітавши до Трускавця, рекомендую!!! вам точно там сподобається. Дякую господарю за такий теплий прийом.

• Відгук від 24 квітня 2023

Чудове місце для відпочинку. Обов’язково завітаємо ще раз
    • Вілла з 2 спальнями

Дуже гарне та затишне місце. Новий котедж з усім необхідним для сімейного відпочинку. Привітні хазяї.

• Відгук від 17 жовтня 2023

• Відгук від 23 серпня 2023