3. Київська область: відгуки про готелі
  4. Дмитренки: відгуки про готелі
  5. Відгуки про Koryakivskyi Rai

Відгуки про Koryakivskyi Rai

Богуславський район, с. Коряківка, вул. Перемоги 7 Київська обл., Дмитренки, 09750, Україна

№1 з 4 готелів - Дмитренки

9,8

9,3

9,9

9,5

• Відгук від 14 травня 2024

• Таунхаус із 3 спальнями

Відпочивала там втретє. Наче до рідних людей повертаєшся. Неймовірна атмосфера українського затишку і тепла! Коли вже від'їжджали то у дзеркало заднього виду побачили як господарі перехрестили нас...🥲 Чудові люди!

• Відгук від 30 квітня 2024

Місце надзвичайно затишне, якщо хочеться просто відключитися від міста на кілька днів - саме те.
    • Таунхаус із 3 спальнями

Лазня - топ, вуличка, двір. наявність власного ставочка - топ. Спальня під стріхою дуже сподобадася. Домашня їжа дуже смачна, господиня чудова й цікава особистість.

• Відгук від 4 січня 2024

• Таунхаус із 3 спальнями

Гостювали з друзями, всі дуже задоволені. Хата атмосферна і комфортна. Є все для гарного відпочинку. Раджу погуляти навколо села, відвідати баню та пригоститись стравами господині. Залюбки завітаємо ще!

• Відгук від 16 жовтня 2023

• Таунхаус із 3 спальнями

Чудове місце відпочити від метушні. Радив би з собою їжу брати, але зажди можна поїхати в Богуслав та купити все що потрібно)

• Відгук від 21 серпня 2023

• Таунхаус із 3 спальнями

Це рай на землі! Все просто чудово! Починаючи з зустрічі господарів і закінчуючи прощанням з ними - жодної хвилини ми не пошкодували , що приїхали сюди. В хаті така позитивна аура..... Тут відпочиває не тільки тіло , а й душа! Дякуємо ВАМ за чудовий відпочинок! Нехай щастить.

• Відгук від 12 серпня 2023

• Таунхаус із 3 спальнями

Чудова хатинка в тихому мальовничому селі, гостинні господарі, які приготують по запиту смачні страви, проведуть вас з собою в ліс за грибами, пригостять яблуками зі свого розкішного саду!

• Відгук від 29 червня 2023

Ідеальне місце, щоб відпочити від стресу, - тихе, затишне, з дуже гостинними господарями!

Все сподобалося, зауважень немає

Затишна традиційна хатинка в мальовничьому селі, з любов'ю збереженна та декорована, живописний садочок, гостинні господарі, які зроблять ваш відпочинок максимально комфортним та цікавим! Готують смачну українську їжу по запиту, та наливки свого виробництва. Є баня, гамак, мангал, ставок напроти, та дуже тихе мальовниче оточення. Ідеальне місце, щоб відпочити від проблем та тривог

• Відгук від 14 червня 2023

• Таунхаус із 3 спальнями

Нещодавно садиба була оновлена, тож, зараз навіть не знаю, що ще можна покращити. Може тільки що зробити сходинки на другий поверх більш грунтівними, щоб менш лячно було ними користуватись :) О! І було б добре зафіксувати стіл в бесідці, бо жодного разу не обійшлось, щоб його не штовханути і не розлити щось на білосніжну скатертину ;-) Ось такі ось "недоліки", а що ви хотіли? Ця садиба все ще найкраща :)

Все ще найкраща приватна садиба в етно-стилі для відпочинку на природі із шашликом, сім'єю та друзями. Привітні хазяєва, чудове розташування, зручна бесідка із мангалом, затишний сад, свій пруд із рибою і великий загальни ставок.

• Відгук від 5 червня 2023

• Таунхаус із 3 спальнями

Просто гарно відпочили великою компанією. Тихе чудове місце. Красива природа. Атмосферна хата.

• Відгук від 17 травня 2023

• Таунхаус із 3 спальнями

Дякуємо за чудовий відпочинок, нам дуже сподобалося в цьому мальовничому, затишному місці. Міцного здоров'я господарям та процвітання.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 7 травня 2023

• Таунхаус із 3 спальнями

В цілому все сподобалося. Особливо гостинність господарів і атмосферне горище-спальня 🤩

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 30 квітня 2023

Це як побувати вдома!
    • Таунхаус із 3 спальнями

Приїхали просто переночувати, а перебування стало ізюмінкою поїздки! Складно передати емоції від відвідування цього затишного місця. Це як повернутися додому після багатьох років! Господарі зробили все, щоб ми почувалися комфортно! Баня, антураж, скриня, вечеря... Все на вищому рівні! Дякуємо! Повернемося ще!

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 19 березня 2023

Рекомендую кожному

Все добре

Чарівні привітні господарі, смачна їжа на замовлення, чисто, є всі умови для комфортного життя і відпочинку, зручні ліжка і подушки, тихо. І все це оформлено в українському стилі в який хочеться повертатися! Це і справді райський куточок який сподобався і нам і дітям.

Дата проживання: Березень 2023

• Відгук від 9 серпня 2021

Назва відповідає дійсності

Однієї доби замало

Відпочивали сім'єю, усім дуже сподобалось. Колоритно, незвично, приємна гостинність, смачні страви, успішна рибалка і море задоволень!

Дата проживання: Серпень 2021

• Відгук від 22 липня 2021

Перший досвід зеленого туризму
    • Таунхаус із 3 спальнями

Дуже специфічна вода, тхне залізом, але до чого тут ґазди, це ж природа. Порада- взяти з собою пару балонів води.

Відпочивали три дні з онуком в липні. Жара, а в хаті прохолодно. Вас зустрічає Ігор і Наталя -ґазди. Ми не замовляли в перший день обід, але якщо замовите, то на столі вже буде все накрито і запропоновано привітальну чарочку домашньої горілки 65 градусів. В перший день ми з онуком обійшли озеро, що перед хатою, маршрут вийшов 6 км, 2 години. Об слідували сад малинка, порічки, і шовковиця до якої доводилося підходить три рази на день, дуже смачна. Ввечері смажили шашлики на мангалі-печі. Наступного дня о восьмій(треба було у сьомій) у супроводі Ігоря вирушили по гриби. Липень для грибів так собі, але травневий білий, дубових були. Набрали одне лукошко, кг з три. Був замовлений сніданок, тому по поверненні на столі були налисники, вареники з вишнями трав’яний чай, мед, сметана і т.п. Після сніданку вирушили у пригоди до Корсунь-Шевченківського і не аби як а через село Сидорівка. Мальовнича дорога полями і пагорбами. І на самому верху лавочка стоїть , щоб залюбуватися нашою Україною. В Корсуні відвідали маєток Лопухіних. Дуже цікаво, два музеї і галерея. На шосту був замовлений обід, так як грибів ми назбирали то була грибкова юшка, гриби і картопля смажені, котлети з чорносливом у малиновій заливці, смакота!!! День третій. На сніданок славетні налисники з сиром і ізюмом. Після вирушили у Богуслав де відомому гранітному оголені (місцеві кличуть Ямою) купалися цілий день. Ввечері смажили шашлики. В день від’їзду у шостій ранку (пізніше не можна) поїхали на базар до славного села Медвина, м’ясо гриби, фрукти все є. І до дому. Всім хорошого відпочинку.

Дата проживання: Липень 2021

• Відгук від 19 травня 2021

Найкращке місце для сімейного відпочинку чи компанією друзів на природі з усіма зручностями.
    • Таунхаус із 3 спальнями

Нажаль, є проблеми із місцевою водою - дуже жорстка й з присмаком, не кожному підійде. Я б рекомендував хазяївам включити питну воду в послуги. Наприклад, 5-6л бутиль за кожну замовлену ніч. Є певна проблема із гідрофором (водяним насосом), через проблеми із рівнем напруги може не вмикатись декілька хвилин. Я б рекомендував готелю додати стабілізатор напруги для цього вузла.

Привітний персонал, які завжди прийдуть на допомогу. Чудове розташування. Гарні мангал та бесідка. Затишна сільска хата, чиста та із сучасними зручностями. Сад, пісочниця для дітей, грібний ліс поряд. Непаганий Wi-Fi з інтернет-з'єднанням по оптоволокну. Бездоганна сауна із великим передбанником, гарною парильнею та душовоим відділенням.

Дата проживання: Травень 2021

• Відгук від 27 серпня 2023

• Відгук від 30 липня 2023

• Відгук від 21 вересня 2021

Дата проживання: Вересень 2021

• Відгук від 20 серпня 2021

Дата проживання: Липень 2021

• Відгук від 31 травня 2021

Чудовий варіант автентичного сільского відпочинку з усіма зручностями.

Дата проживання: Квітень 2021