3. Івано-Франківська область: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
  4. Микуличин: відгуки про готелі типу "ліжко і сніданок" та міні-готелі
  5. Відгуки про Садиба "Маланка"

9,9

8,8

• Відгук від 8 травня 2024

Хочеться повернутися знову

Все було якнайкраще

Неперевершена господа, відмінна господиня Галина! Враження, як потрапив у родину. Смачні сніданки, приємні бесіди, душевні люди. Рекомендую всім відвідати Маланку.

• Відгук від 8 травня 2024

Найкращий готель в Карпатах! Неймовірно затишно, тепло і гостинно, все продумано до дрібничок. В готелі гарний ремонт, а

Мінусів немає

Сподобалось все

• Відгук від 2 травня 2024

Все сподобалось

Гадзиня будинку дуже привітна та чарівна пані, яка вас зустріне на порозі як рідних . Сніданки в англійському стилі, дуже ситні та смачні, на десерт дуже смачний пиріг з кавою або травяним чаєм, за бажанням пані Галина може включити вам програвач. Інтер'єр будинку з антикварними меблями, можна розглядати годинами. А милі песики Люсі та Джені тішили нас весь час. Дуже вдячні за приємні та затишні дні відпочинку!

• Відгук від 19 січня 2024

Ми повернемось!🥰

Немає зауваг.

Перш за все варто оцінити любов пані Галини до своїх гостей. Вона завжди зустріне на порозі і якщо ви подорожуєте взимку, запропонує одразу випити чогось гарячого. Чудові сніданки, комфорт та чистота у помешканні, надзвичайна доброта та допомога з усім від власниці - це безумовні переваги проживання у садибі "Меланка". Без перебільшення можна сказати, що це найкраще місце, де можна відпочивати. Моя оцінка - 10000000000/10.

• Відгук від 15 січня 2024

Неймовірне місце, де насолоджуєшся кожною хвилиною
    • Двомісний номер

Прекрасний смачний сніданок, можна обирати серед декількох варіантів. До кожного сніданку господиня варить смачну каву і пригощає також пирогом :) Енергія господині заряджає, а все прекрасні деталі інтерʼєру можна розглядати годинами. Зручно добиратися поїздом чи автобусом. Песики господині дуже милі та дружелюбні!

• Відгук від 24 жовтня 2023

Дякую пані Галина - ви серце! 🥰

Усе сподобалось)

Тепер це моє одне з улюблений місць і Карпатах) красивезний будинок, зручне розміщення. І …атмосфера.❤️ тут вирує любов і турбота)

• Відгук від 18 жовтня 2023

• Двомісний номер із терасою

неймовірно затишне місце 💚 атмосфера, яку створила хазяйка, навіть трохи приголомшила) все охайно, дуже смачні сніданки, панує енергетика спокою і тепла)

• Відгук від 12 жовтня 2023

Дуже кайфвоий вайб !
    • Двомісний номер із терасою

Доброго дня, по перше, власниця просто серце цієї садиби, дуже привітна, добра, підкажіть куди сходити, де краще поїсти. Сама садиба дуже охайна, нагадує дім з американською атмосферою, вінтажні речі добавлять шарму, програвач та камін робили дуже вайбовий настрій. Галина до речі, готує дуже смачні сніданки, я б тільки їх і їла, і пиріг у неї просто смакота, хочу рецепт! До речі, можна з собачкою, що є тільки плюсом, бо я не мандрую без своєї собаки ❤️ Тому я взахваті, це була моя перша мандрівка у Карпати, і я дуже рада, що обрала саме цю Садибу. ❤️

• Відгук від 1 жовтня 2023

• Двомісний номер Делюкс з окремою ванною кімнатою

Дуже гостинна господарка. Надзвичайно смачні сніданки. Приємний інтерʼєр з антикварними меблями. Затишний двір з чудовою альтанкою.

• Відгук від 22 вересня 2023

• Двомісний номер

Вже було супер, все сподобалось. Обов'язково повернемось знову.

• Відгук від 11 вересня 2023

• Двомісний номер

Дуже гарний будиночок, особливо для тих, хто любить автентичність та гарні речі. Привітна ґаздиня Галина готує неймовірно смачні сніданки та має двох чудових песиків, які тішили нас увесь час. Дуже вдячні за приємні та затишні дні відпочинку!

• Відгук від 8 вересня 2023

Найкращі враження,атмосфера затишку і найприватніша господиня.Відпочили наче вдома,а чого вартий сніданок 10 з 10!

Сподобалось все,дуже затишно!

• Відгук від 17 серпня 2023

Дуже раджу, гарна локація. Підходить і для відпочинку і для віддаленої роботи

Такого не було

Розташування та подача, кожен номер має свій стиль. Хазяйка дуже привітна і інтелігентна. Гарні сніданки

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 15 серпня 2023

Це найкращий відпочинок за останні 2,5 роки. Дякуємо від всієї родини!

Абсолютно все

• Відгук від 11 серпня 2023

• Двомісний номер із терасою

Чудовий відпочинок у садибі!велика вдячність господині за такий затишний номер,за смачні сніданки!сподобалося усе,від атмосфери до розташування!краєвид з балкону був неймовірним!обов‘язково повернемося!дякуємо!

• Відгук від 6 серпня 2023

Рекомендуємо!
    • Двомісний номер

Атмосфера просто бомба... по-перше, в кімнаті і на ліжку Вас приємно порадують речі наших "дідів-прадідів" в сьогоденній ручній роботі, чистота на всі 100%, у вбиральнях Ви знайдете усе необхідне(особливо для жінок) безоплатно в хорошій якості. Кухня і відпочинкова зона просто "чіл"... Для відпочинку на дворі ( при тому що вид на гори)є під накриття класна зона, є без накриття , є і безнакриття, і для загаряння. А ще є бесідка в сучасному стилі, але вишукана, з ліжком відпочиковим, круглим столом з скатертиною, яка теж ручної роботи, піаніно...ми не вміли грати, тому не можу сказати чи робоче, але нам принесла Галина грамофон, на якому дала вінілові пластинки - було круто.

1. Гостинність власниці будинку - мегасупер, почуваєш себе "як вдома" завдяки гостинності.

• Відгук від 6 серпня 2023

• Двомісний номер

Все дуже сподобалося, кожен куточок казкового будинку зроблений з любов'ю власником Галиною.

• Відгук від 31 липня 2023

• З домашньою твариною
    • Двомісний номер Делюкс з окремою ванною кімнатою

Садиба "Маланка" - це ідеальне місце для перезавантаження, бо там відчуваєш турботу і спокій. Їсти фантастичні млинці на сніданок, читати у гамаку, гладити песиків господині, ходити у ліс, що зовсім поруч - як завжди, почуваюся наповненою після вікенду тут. Пані Галина та її помічниця зробили усе, щоб навіть не обов'язково було виходити за межі території садиби, аби відпочити :)

• Відгук від 28 липня 2023

Сюди варто повертатись

Що відпочинок закінчився

Відпочинок у садибі дуже класний. Пані Галина приймає своїх відпочивальників як особистих гостей. У садибі є декілька різних локацій, які продумані до приємних дрібничок. Відчуваєш себе гостем пані Галини. Бонусами маленькі класні собачки, які примушують постійно посміхатись.

• Відгук від 8 липня 2023

• Двомісний номер Делюкс з окремою ванною кімнатою

Гарна локація, комфортні номери, неймовірно привітна господиня. Планую повертатись.

• Відгук від 4 липня 2023

Це була казка .
    • Двомісний номер Делюкс з окремою ванною кімнатою

Немає такого, сподобалось усе,дуже.

Все було дуже гарно, набагато краще за очікування 🥰🥰

• Відгук від 3 липня 2023

Все просто чудово - слова тут зайві, треба їхати!
    • Двомісний номер

Все на вищому рівні, починаючи від розташування будинку, його оформлення, чистоти і завершуючи відношенням власниці будинку та її відношенням до гостей! Атмосфера просто чудова! Найкраще з місць для спокійного відпочинку та перезавантаження! Обов'язково повернемось туди ще раз!

• Відгук від 30 червня 2023

• Двомісний номер

Галина дуже доброзичлива ґадзиня, яка піклується про кожного гостя, підкаже які місця відвідати. Будинок тримає у чистоті, територія навколо будинку доглянута, краєвиди навколо будинку чудові, поблизу протікає струмок - це місце для душі! Дякуємо Вам за незабутні враження!

• Відгук від 29 травня 2023

• Двомісний номер Делюкс з окремою ванною кімнатою

Дуже душевно і приємна атмосфера

Дата проживання: Травень 2023