3. Львівська область: відгуки про готелі

№3 з 4 готелів - Коростів

• Відгук від 12 травня 2024

Однозначно рекомендую
    • Будинок з 1 спальнею

Дуже красиве місце, затишне, чистота, вигляд з будиночку крутий в любу пору року та погоду, є все необхідне для комфортного проживання. 10 з 10

• Відгук від 10 травня 2024

Я прискіплива, але тут мені сподобалось все! Вдячна! 🤍

Нам з сім’єю дуже сподобалось це неймовірне місце! Тиша, спокій, зірки, які зазирали і розглядували нас вночі через величезні вікна 🥰 Гори могутні з усіх сторін! Природа просто ВАУУУ! Будиночки затишні! Все необхідне і навіть більше є! Окремо вдячна господиням- чистота на вищому рівні! Адміністратори завжди на звʼязку! Чан рекомендую від душі! Там вас буде чекати сюрприз! Вам сподобається і ви точно отримаєте насолоду 💫

• Відгук від 7 травня 2024

Чудове місце
    • Будинок із 2 спальнями

Супер класна локація і прекрасний вид. Будинок з усіма зручностями, усе добре продумано. На кухні є все, що треба, гарна тераса і місце для барбекю. Поруч є куди сходити на хайк. Мальовниче село, у якому знаходиться будинки, та поруч невелике містечко з супермаркетом. Казковий відпочинок!

• Відгук від 21 березня 2024

Найкращий відпочинок у Карпатах
    • Будинок з 1 спальнею

Гарний, сучасний, стильний та затишний будиночок зі всім необхідним для комфортного відпочинку та дуже естетичним інтерʼєром. З панорамних вікон відкриваються неймовірні гірські пейзажі, а велика ванна як у Пінтерест з захоплюючим краєвидом - це просто мрія, головна прикраса помешкання) Увага до деталей просто вражає: наявність свічок, книжок, різноманітних елементів декору створюють атмосферу затишку та відчуття, ніби ти знаходишся у себе вдома. Ввечері приємно було посидіти біля справжнього каміну на дровах з чашкою ароматного карпатського чаю. Порадувало, що будиночки знаходяться на відстані один від одного і не чутно як відпочивають інші гості. Також тут можна розслабитись у чані та помилуватися Карпатами з великої деревʼяної качелі.

• Відгук від 19 лютого 2024

• Будинок з 1 спальнею

Чистота, комфорт, вся наявна техніка, краєвид з вікна.

• Відгук від 14 лютого 2024

• Будинок з 1 спальнею

Неймовірні будиночок, все дуже стильне і красиве. Є вся необхідна техніка. Найбільше вразила тишина і природа... І велика красива тераса, де можна сидіти і насолоджуватися горами...