3. Львівська область: відгуки про готелі

С.Бандери 21, Трускавець, 82200, Україна

№1 з 54 готелів - Трускавець

10,0

• Відгук від 25 жовтня 2024

Стильний готель з чудовим персоналом
    • Стандартний двомісний номер

Розташування супер! Вишукані сніданки в затишному ресторані.В зоні СПА є все необхідне і навіть більше . В номері чисто , кожного дня міняють рушники, приносять водичку. Приємно було отримати на свій день народження комплімент . Головною окрасою готелю є чудовий персонал !

Дата проживання: Жовтень 2024

• Відгук від 14 жовтня 2024

• Сімейний люкс

Відмінне розташування готелю, дуже тихо, спокійно та затишно. Сніданки смачні, різноманітні, ресторанна подача та шампанське - це було неперевершено! Однозначно повернемося ще раз сюди)

Дата проживання: Жовтень 2024

• Відгук від 30 вересня 2024

• Стандартний двомісний номер

Чудове місце для відпочинку! Особлива подяка доброзичливому персоналу. Дуже комфортний номер. Супер смачні сніданки. Наступного разу знову приїду в цей готель. Рекомендую!

• Відгук від 28 вересня 2024

Все супер!
    • Напівлюкс

Готель дійсно піклується про своїх відвідувачів. Ми запізнювалися на вечерю через те, як було організовано екскурсію, і ми вже навіть не очікували на вечерю в готелі. Але з готелю нам зателефонували і спитали, чи ми будемо на вечері. Ми сказали, що, на жаль, ми не встигаємо. Але представниці готелю попросили в ресторані трішки зачекати на нас і не прибирати їжу. Також персонал готелю дуже привітний. Їжа дуже смачна, номер чистий. І взагалі все було ідеально. Окремий плюс ще в тому, що це маленький готель, і з іншими відвідувачами готелю бачишся вкрай рідко, навіть у SPA.

• Відгук від 27 вересня 2024

• Сімейний люкс

Надзвичайно комфортабельний готель! Привітний персонал, чисто і стильно ! Смачні сніданки, кожного дня щось новеньке!!! Дякуємо, !!! Обовʼязково повернемось знову!

• Відгук від 21 вересня 2024

Все

• Відгук від 19 вересня 2024

Сучасний готель, де можна відпочити душею і тілом
    • Люкс

Варто враховувати, що ліфту в готелі немає. Паркінг справді невеличкий (кількість паркомісць суттєво менша за кількість номерів), однак через дорогу від готелю (в 5-10 метрах) є купа місць, де можна запаркуватися, тож в крайньому випадку це не стане проблемою.

Raymond - сучасний готель, де можна відпочити душею і тілом. Розташування - майже в центрі, в 3 хв від центрального парку, але разом з тим, трохи в стороні від основного потоку відпочивальників. Номер - зручний та комфортний, звукоізоляція добра (принаймні в люксі), сніданки - неймовірно смачні та різноманітні, затишне спа на верхньому поверсі з видом на місто. Професійний масажист на першому поверсі.

• Відгук від 19 вересня 2024

Чудове співвідношення ціна/якість
    • Стандартний двомісний номер

Єдиним моментом були проблеми з температурою води у душі, яка часом різко ставала то холодною, то окропом, яким можна отримати опіки. Також побажанням було б додати одну поличку у ванну, оскільки немає куди поставити речі власної гігієни (можливо це є у номерах вищої категорії, проте у нашому це створювало невеликий дискомфорт, оскільки речі не було куди поставити). Загалом, суттєвих недоліків не було.

Чудове місце розташування - у центрі Трускавця. Готель новий; стильний екстерʼєр та інтерʼєр. Фото номерів повністю відповідає реальності. Дуже чисто у номерах. Якісна сантехніка та меблі. В номері всього достатньо. Дуже сподобалось, що була передплата на Netflix, що давало змогу переглядати фільми на різних мовах з високою якістю відео та звуку. Смачні сніданки, сподобалось, що змінювались кожного дня. Наявність власної безкоштовної парковки. Спа - невелике, проте затишне. Приємно було, що при вʼїзді готель на рецепції дають маленький подарунок-передбачення, а при виїзді - смаколики. Приємний та ввічливий персонал.

• Відгук від 13 вересня 2024

Загалом задоволена і зупинюсь ще раз, але вже враховуючи попередній досвід.
    • Покращений двомісний номер

Шумоізоляція відсутня. Мені запропонували взяти покращений номер. Але в ньому був несправний кондиціонер. Мені пощастило бо я кондиціонером не користуюсь, але першу ніч я не спала через дивний звук який він видавав :( Потім його просто вимкнули через автомати. Знову ж таки при одномісному поселені, брати покращений номер - не має сенсу. Писали про не ручний паркінг - але на ньому достатньо місця для комфортного паркування.

Новий готель. Розташовано в чудовому місці. Смачна їжа. Обслуговування номерів. Персонал. Все на рівні. Сувенірна продукція!

• Відгук від 27 серпня 2024

Класний готель з дуже смачною їжею
    • Стандартний двомісний номер

Кондиціонер в нашому номері видавав якісь звуки, працівники обіцяли поремонтувати, бо це заважало, особливо вночі. Наскільки я зрозуміла, в готелі немає ліфта, тому це може бути перешкодою для людей з інвалідністю.

Класний готель, комфортні умови, привітний персонал, смачна їжа. Хороше СПА і все необхідне для розслаблення та відпочинку. В номері дуже зручне ліжко, мінібар, блекаут штори, щоб добре виспатися. Повернуся точно.

• Відгук від 20 серпня 2024

• Стандартний двомісний номер

Гарне розташування, чудова спа-зона, смачні сніданки та ввічливий, уважний персонал. Все прекрасно!

• Відгук від 20 серпня 2024

Зупинилися в готелі за порадою, а тепер самі будемо радити своїм друзям та знайомим :)
    • Покращений двомісний номер

Все було супер. Єдине, що порадила б власникам готелю це поставити поруч зарядну станцію для електромобілів. Було б дуже зручно для тих, хто подорожує на електромобілі та зупиняється в цьому готелі, щоб не шукати зарядну станцію у місті. А так все чудово :)

У цьому готелі варто зупинитися хоча б для того, щоб скуштувати їхні смачнющі сніданки та вечері. Смак та подача просто неперевершені. Дуже дякую шеф-кухарю та всьому персоналу готелю.

• Відгук від 18 серпня 2024

Прекрасні враження
    • Покращений двомісний номер

Прекрасний готель. Готель у якого є своє обличчя, своя душа. Дуже сподобалось оформлення, стиль, ремонт, все просто супер. Дуже рекомендую. Бажана готелю тримати високий рівень і надалі ♥️

• Відгук від 18 серпня 2024

• Стандартний двомісний номер

Немає такого) Єдине побажання - замість маленьких шматочків мила в санузлі наявність рідкого.... було б взагалі ідеально)

Отель чудовий, обслуговування на вищому рівні, сніданки смачні та різноманітні . Щоденне прибирання, якісна постільна білизна. Замовляли в ресторані обіди, теж смачнющі.

• Відгук від 16 серпня 2024

• Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Єдиний недолік- це відсутність ліфта в готелі. Загалом лише 5 поверхів, то жити можна 😁

Чудове місце для відпочинку. Сніданки - то витвір мистецтва. Дуже комфортно в спа, та багато розваг: перегляд кіно, йога. Інколи навіть почували себе начеб то ми одні в готелі, тихо, спокійно. Персонал дуже привітний і турботливий.

• Відгук від 15 серпня 2024

Чудовий сучасний готель поруч з центром міста зі смачними сніданками.
    • Стандартний двомісний номер

Я зайняв останнє паркомісце, якби не воно, то не знаю де б я запаркувався. В будівлі відсутній ліфт, можливо для когось це буде великою проблемою.

Один з найкращих готелів в яких я був в Україні, хороший сервіс, новий ремонт, смачні і великі сніданки, простора сауна, хороші ціни в ресторані, щодня прибирають в номері, центр поруч.

• Відгук від 12 серпня 2024

Чудово! Однозначно рекомендую!
    • Стандартний двомісний номер

Відправила на відпочинок батьків! Вони дуууже задоволенні! Дуже приємний, привітний персонал ! Великий вибір їжі, смачно! Розташування супер! Чудова зона відпочинку в самому отелі ! Якби можна було поставити оцінку 10000000 я б поставила ! Рекомендуватиму всім знайомим! Персонал, якщо ви це читаєте ,батьки передають вам величезний привіт і ДЯКУЮ! ❣️

• Відгук від 9 серпня 2024

Найкращий сервіс у Трускавці
    • Люкс

Це був наш найкращий відпочинок у Трускавці! Ми відпочивали з маленькою дитинкою, нам надали дуже класне зручне ліжечко-манеж, дитячий халатик та косметику. У номері люкс є капсульна кавомашина, дуже зручно зранку перед сніданком випити чашку кави. Ідеальна чистота, неймовірні сніданки - витвір мистецтва, завжди усміхнений персонал…Можна перераховувати до нескінченності, але це по праву найкращий готель у Трускавці. І цей запах у готелі…Він фантастичний! Виїжджали з готелю з сумом, так не хотілось, щоб відпочинок закінчувався. Але це лише привід повернутися до Вас ще! Дякуємо ❤️

• Відгук від 7 серпня 2024

• Стандартний двомісний номер

Цей готель просто чудовий! Атмосфера тут неймовірна, персонал завжди доброзичливий і привітний. Номери комфортні та чисті, тут відчуваєш справжній відпочинок. СПА-зона продумана до дрібниць, справжній рай для душі і тіла. А міні-програма для відпочивальників просто вражає! Ми були в захваті від кожної миті, проведеної тут. Рекомендуємо всім, хто хоче відпочити на повну!

• Відгук від 5 серпня 2024

Класний готель для вікенду вдвох.
    • Стандартний двомісний номер з 2 односпальними ліжками

Цей готель не призначений для малих дітей - їм тут нічим зайнятися, тому вони вередують і заважають іншим гостям отримувати задоволення в СПА чи ресторані, створюючи шумове навантаження.

Гарний готель для поїздки на кілька днів вдвох. Смачна кухня (не лише сніданок, а й вечеря по шведській лінії варта уваги), чисте СПА. Власники дбають про дрібнички, які створюють настрій (кінопоказ на терасі ввечері, з попкорном і напоями, йога в суботу зранку). Якби ще був басейн - було б ідеально.

• Відгук від 3 серпня 2024

• Сімейний люкс

Чудове місце для воркейшена. Сніданки/вечері на будь-який смак. Можливість відвідати спа в будь-який час 🥰 Раніше думала, що такий сервіс можливий тільки за кордоном. Обов'язково повернемося ще.

• Відгук від 3 серпня 2024

Рекомендую на 9 із 10
    • Представницький люкс

Відсутність ліфта

Вишуканий дизайн та інтерʼєр, неперевершений сніданок, приємний персонал

• Відгук від 31 липня 2024

• Напівлюкс

Найновіший готель в Трускавці, затишний номер, гарне спа, дуже смачна і різноманітна їжа!

• Відгук від 28 липня 2024

• Сімейний люкс

дуже не вистачає ліфта, це єдине, що спричинює незручності

Сніданок просто витвір мистецтва. Чудовий шеф! зручне розташування, гостинний персонал