3. Київ: відгуки про помешкання для відпустки

• Відгук від 18 травня 2024

Додайте іще 1 каструлю і на двох осіб треба по 2 рушника на кожного

Чисто. Комфортно

• Апартаменти з 1 спальнею

🥺 погана звукоізоляція. Це, звісно, питання не до ФОП. Але. Ніч була жахлива: сусідка до пізної ночі іржала по тел, сварила когось, знову сміялась. Я декілька раз стучала в стіну. Та вона проігнорувала. Конфліктів я не хотіла. Вранці вона знову почала гамоніти. Ця ніч була для мене важлива саме для відпочинку перед важливими справами. Сподіваюсь, вам пощасить більше. Якщо б не цей фактор, поверталась би тільки в ці апаратаменти🙏

🌞Класна підтримка онлайн! Ціную такий сервіс. Навіть поза робочим часом працівники відповідали на питання🙏 Дуже приємні люди💛 🌞Хоч апартаменти і нано розміру), але в них є все необхідне: пралка, фен, праска, електроплита, кераміний обігрівач, додатова ковдра, кастрюлька, пательня, кава, чай та інше. 🌞Помешкання на першому поверсі, що зручно у разі сирен...та на мою думку безпечніше. 🌞Є витяжка у кімнаті та у ванній кімнаті. 🌞Недалеко пішки від залізничного вокзалу🥰

• Апартаменти з 1 спальнею

Локація, чистота, доступ до апартаментів, продумані деталі (предмети гігієни, кухня)

Взагальному дуже сподобалось.
    • Апартаменти з 1 спальнею

Стіни тонкі, часом було дуже чути сусідів, але не критично. Обіцяли капці кімнатні, їх не було. Підлога холодна, тому тут питання до менеджера, чому на моє питання про кімнатне взуття була не правдива інформація надана, ми б взяли з собою не проблема, якби ж попередили. Я була з дитиною, про що говорила при бронюванні, але нам дали лише 1 рушник, було не дуже зручно. Могли попередити, коли я запитувала що взяти, тому що один рушник лише для мене, але і той на всі частини тіла)) Для обличчя не передбачувано, тому краще взяти свій.

Були всі необхідні для комфорту речі: фен, праска, мікрохвильовка, чайник з чаєм та кавою, електрична плита, яка швидше газової готує, чистий туалет та ванна, дуже приємний дизайн кімнати, білосніжна постільна білизна.

• Відгук від 15 травня 2024

Для пари або на одного чудовий варіант
    • Апартаменти

Мало місця, на фото здавалося більше. Штора в душевой кабіні не зручна та вода, бувало, багато витікала за поріг. Рушник під ноги через це став дуже вологим. Далеко від метро, а міський транспорт чекати довго.

Є набір посуду, пательня та кастрюля. Телевізор працює та має канали для перегляду. Доволі близько до вокзалу 15-20 хв пішки. Тихий район.

• Відгук від 11 травня 2024

Невеликі апартаменти
    • Апартаменти

Далекувато від вокзалів,пішки йшла значно довше,аніж про це писали в оголошенні

Кімната та ванна кімната були чистими,посуду та приладів було достатньо,навіть пральна машина.Апартаменти невеликі,але зручні

• Відгук від 12 квітня 2024

Повна відповідальність ціни і якості

Швидке закінчення перебування)

Вічливий персонал. Швидке підтвердження бронювання. Чистота. Комфортне ліжко. Можливість випити горячої кави після дороги.

• Відгук від 3 квітня 2024

Все чудово! Комфортні апартаменти👍

• Відгук від 12 березня 2024

• Апартаменти

Чистота, продумано до дрібниць (засоби гігієни, кухня), доступ до ключів, розташування.

• Відгук від 21 лютого 2024

Якщо буде необхідність відвідувати Київ і працювати у цьому районі - обов’язково зупинюсь на цьому варіанті. Чудове спі
    • Апартаменти

Критичних зауважень немає, але було б чудово, якщо б встановили хоч єдину приліжкову тумбочку, а також або торшер, або світильник, або нічник.

Скромно, але чисто і комфортно. В наявності є все необхідне: міні-кухня, плітка для приготування, мікрохвильова піч, невеликий, але достатній настінний ТВ, праска, посуд, фен тощо. Навіть герметично запаковані зубні щітки та паста. Чиста сантехніка , свіжі білизна, комплект рушників. Нормальне співвідношення ціни та якості. Ідеальний варіант для тихого відпочинку після денних прогулянок по Києву або робочого дня у столичному відрядженні.

• Відгук від 26 січня 2024

• Апартаменти

Вже почала зʼявлятися пліснява у ванні. Треба звернути на це увагу

Чисто, охайно. Нічого зайвого. Не потрібні з собою ніякі речі по типу (капці, зубна щітка). Шикарний варіант для недовготривалого проживання

• Відгук від 22 січня 2024

• Апартаменти

Спілкування з менеджером і ідеальна чистота.

• Відгук від 14 січня 2024

Дякую МайФрідом за гостинність) нам було приємно і комфортно перебувати у вас.
    • Апартаменти

Все сподобалось. Невеличка студія, але має все для комфортного перебування. Ліжко зручне, без якихось дефектів чи скрипіння, спати було досить комфортно. В наявності чайник, фен, плита, мікрохвильовка, пральна машина. Не багато, але достанньо посуду. Окрема подяка за воду і каву))) Все чисте, свіже. Вайфай був досить швидкий і стабільний. В пішохідній доступності від залізничного вокзалу. При в'їзді отримали детальні інстукції, як дістатись, де взяти ключ. З менеджерами та покоївкою спілкувались тільки по телефону. Коротко, доброзичливо, ввічливо і по-суті. Опис і фото приміщення на букінгу повністю відповідають реальності.

• Відгук від 30 грудня 2023

Добре
    • Апартаменти

Дуже маленька площа приміщення, холодна підлога. Дуже великий мінус, що немає дзеркала у весь зріст, було тільки маленьке в ванній, через це дуже некомфортно збиратися

Було чисто, багато кухонної техніки, є пральна машина

• Відгук від 13 грудня 2023

• Апартаменти

Чисто, є необхідні речі (посуд, полотенця...)

• Відгук від 8 листопада 2023

• Апартаменти

Було страшно перекидати кошти на картку невідомій людині та дивно що ніхто не зустрічає на заселенні, лише скидають інструкцію. На щастя, все гаразд

Класно що у номері є власна пральна машина, холодильник та посуд. Були змушені виїхати раніше на 1 день, нам повернули кошти за цей день. Дякую

• Відгук від 3 листопада 2023

• Апартаменти

У душі тільки шторка тому вся вода на підлозі біля раковини, оскільки невелика перегородка не рятує від цієї ситуації Спати з прочиненим вікном неможливо, оскільки зовсім поруч дорога і чути гул машин, та і навіть як люди йдуть тротуаром розмовляють. А оскільки кімната маленька то там швидко стає жарко. Кондиціонера в номері не було

Фото відповідає дійсності

• Відгук від 1 жовтня 2023

Все було добре

Мінусів не знайшла )

Все було супер,в апартаментах чисто,все є для зручності,не далеко від вокзалу)Мешкала тиждень всім задоволена ))

• Відгук від 12 вересня 2023

класний варіант для відрядження зручне розташування в номері ж все необхідне
    • Апартаменти

невеличкий мінус,що в номері не було дзеркала великого

все було добре

• Відгук від 11 вересня 2023

• Апартаменти

Вказана звукоізоляція але на привеликий жаль її просто не було. Чутно як в посівній кімнаті хлопʼята люди і кожен їх рух. Дуже мало місця але в цілому 9/10 навіть враховуючи ці недоліки

Якість обслуговування, чистота, зручність . Приїду ще раз обов’язково

• Відгук від 17 серпня 2023

Чудово!
    • Апартаменти

Єдине, чого не вистачало, це гачків для рушників, але це не критично, просто було б гарним доповненням зручності у номері

Дуже гарне помешкання, ідеальна чистота, весь необхідний посуд і засоби гігієни, нові капці. Зручне розташування поряд з вокзалом, також неподалік супермаркет та ринок. Як буду в Києві обов‘язково повернусь до вас!

• Відгук від 24 липня 2023

Добре
    • Апартаменти

Постіль небула добре вистірана, були великі коричниві сліди, і під матрасом була рожева упаковка від презирвативів

• Відгук від 12 липня 2023

Все добре !