3. Київська область: відгуки про готелі
  5. Відгуки про Загородный дом с камином и ванной у окна с видом на лес

9,3

• Відгук від 29 квітня 2024

• Будинок з 1 спальнею

Відпочивали з чоловіком в будиночку загалом неділю. Залишились у захваті комфортом, затишком, гостинністю та привітністю хазяїв Сергія та Тетяни. Дякуємо щиро, все просто чудово, без перебільшення!!! Камін, комфортне ліжко, ну а ванна у спальні, це окреме ваааау!!!! Ви робите людей щасливішими!!! З повагою , Марк і Юлія.

• Відгук від 14 квітня 2024

• Будинок для відпочинку

Затишно, чисто, гарне розташування біля лісу, чудовий свіжий дизайн приміщення, є все що потрібно

• Відгук від 8 квітня 2024

Все дуже сподобалось
    • Будинок з 1 спальнею

Наявність всіх необхідних речей для проживання. Комплектація будинку. Чудовий дизайн. Чистота. Атмосфера в домі.

• Відгук від 5 березня 2024

Неймовірний вид із ванної і шикарний матрац
    • Будинок з 1 спальнею

Дуже близько до сусідів, але я розумію, що це вже не змінити і було декілька незначних моментів по чистоті

Неймовірний другий поверх із НАЙКРУТІШОЮ кроваттю. Прийом ванної із таким видом це мрія. Зручний мангал і багато інших зручностей на кухні. Це місце, де хочется продовжити свій відпочинок

• Відгук від 30 жовтня 2023

• Будинок з 1 спальнею

Будинок прекрасний у кожній дрібничці, дякуємо за чудовий відпочинок!

• Відгук від 9 вересня 2023

• Будинок з 1 спальнею

Прекрасне місце для відпочинку! Дуже охайне, зручне і комфортне помешкання і неймовірна ділянка, окремі зони для відпочинку, барбекю. Окремо треба виділити: Будинок - є все для комфортного відпочинку, вітальня, столова, кухня, 2 окремі санвузли, ванна (це любов) із видом на ліс. Ділянка - є зона для барбекю (готування) із усім необхідним приладдям (дуже зручно!), є зони для відпочинку, є зона для розведення багаття і навіть фонтанчик:) Освітлення ділянки в темну частину доби це щось, продумана кожна деталь і спостерігати за цим видом із другого поверху на балконі, разом із лісом - просто неймовірно) Рекомендуємо провести тут не менше 3х ночей, це того вартує)

• Відгук від 1 вересня 2023

Чудовий відпочинок у затишному тихому місці

Жодних нарікань.

Дім повністю відповідає усім захопленим відгукам, які про нього пишуть. Найбільше вразила висока якість усіх елементів та неймовірна чистота. А також те, що в будинку є все необхідне для будь-яких потреб. Люди, що створювали це місце, дійсно зробили його душевним. Все продумано до дрібниць для максимально безтурботного відпочинку.

• Відгук від 5 серпня 2023

• Будинок з 1 спальнею

Вже втретє проводимо вихідні в цьому чудовому місці. Закохана в нього без тями) Відчуття релаксу, умиротворення, відновлення енергії. Чистий, затишний, атмосферний дім, незвичайний, з тонким почуттям стилю та смаку. Є абсолютно все для комфортного проживання та відпочинку! Красива доглянута територія, шикарна мангальна зона. Приємні власники. Унікальне розташування з виходом в ліс. Величаві сосни, спів птахів, галявини чебрецю, гриби, зарості дикої малини. Природа та тиша просто зачаровують. Це ідеальне місце для усамітнення. Також хочеться відзначити відмінний звʼязок та швидкий інтернет (довелося поєднувати відпочинок з роботою) Від душі дякуємо Тетяні та Сергію за турботу та гостинність. До нових зустрічей!)

• Відгук від 4 серпня 2023

• Будинок з 1 спальнею

Не вистачає тільки басейну, щоб з території взагалі не хотілось виходити тижнями😁

Ідеальне місце для тихого відпочинку недалеко від міста. Будинок перевершив очікування, все дуже продумано і зручно, приємна доглянута територія. Окремий величезний плюс, що можна з собакою (навіть з вівчаркою)!

• Відгук від 11 липня 2023

• Будинок з 1 спальнею

Було багато комарів всередині. Не завадила б сітка на двері

Гарно відпочили, великий двір

• Відгук від 29 травня 2023

Ідеальні вихідні! Дякуємо ❤️
    • Будинок з 1 спальнею

Єдине застереження - це купи комах, тому обов’язково брати спрей та одяг. Хоча навіть спреї хазяї надають :)

Це фантастичне місце! Продумане в деталях, красиве, супер чисте і доглянуте, зроблене з душею. Ідеальний варіант відпочинку за містом маленькою затишною компанією. Дуже люб’язна хазяйка, яка все пояснила, відповідала на всі питання та завжди була на зв’язку. Це одне з найкращих місць, в яких я колись бувала. Відчуття ніби ти вдома. Прокидатися зранку з таким видом безцінно) Окремо хочу виділити супер продуману кухню, на якій можна готувати що завгодно.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 20 травня 2023

Є абсолютно все для ідеального відпочинку!
    • Будинок з 1 спальнею

Будинок перевершив всі очікування!! Неймовірна атмосфера, краса, увага до деталей, вишуканий інтер‘єр, романтична аура. Господарі дуже люб‘язні!

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 22 квітня 2023

Затишний будинок біля лісу
    • Будинок з 1 спальнею

У будинку є всі зручності і навіть більше :) найбільше сподобався камін та ванна з видом на ліс

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 18 квітня 2023

Все сподобалося

Дуже красиве місце, досить недалеко від Києва, зручно добратися на авто, гарна дорога. Сам будинок і територія вишукані. За будинком одразу сосновий ліс, такий акуратний, ніби штучний, приємно прогулятися, подихати. В будинку є все необхідне, навіть те, чого не очікуєш (спеції, кухонне приладдя, електровіник, косметичні засоби для всіх і всього і навіть два види гелю для прання 😊). Дуже спокійна атмосфера навколо, сусідів не чути, тому ми повисипалися нарешті. Є патіо, є окрема зона відпочинку біля мангалу - аби була гарна погода, то можна в дім не заходити і насолоджуватись красивим двором. Але нам з погодою трохи не пощастило, зате було доречно запалити камін і погрітися. На тв є підписка Нетфлікса. Здавалося б, така дрібниця, і кому треба тв на відпочинку, але ми вечорком залюбки подивилися фільми, бо вдома на це ні сил, ні часу. В 5 хв від будинку є Фора, великий маркет. тому наша порада - не тягнути за собою купу їжі і іншого, як зробили ми, бо все можна купити на місці за потребою. Велика подяка чудовим господарям за привітність, уважність і гостинність. Окреме дякую, що дозволили нам відпочивати з собакою, бо це реально проблема, навіть зі спокійною чемною собакою непросто знайти хороше місце для відпочинку. Будемо раді приїхати ще не раз!

Дата проживання: Квітень 2023

• Відгук від 3 квітня 2023

Це фантастичний будинок, який вартий ціни!
    • Будинок з 1 спальнею

Це просто якийсь рай в ці важкі часи! Привітні господарі, чудове місце, дуже і дуже чисто, картинка на сайті відповідає дійсності і перевищує очікування. А найпрекрасніше, що нам дозволили відпочивати разом з собакою і за це господарям окремий уклін. Просто молодчинки, що створили такий адекватний, з людським ставленням бізнес! Молодці!

Дата проживання: Березень 2023

• Відгук від 5 березня 2023

Все було ідеально
    • Будинок з 1 спальнею

Будинок прекрасний, чистий, затишний. господарі ввічливі . Ліжко і диван дуже зручні. Є весь необхідний посуд, всі зручності, хороша косметика у ванній, дуже багато декору, що дає відчуття ніби ти у дома в затишній атмосфері. Є настільні ігри, з радістю зіграли з подругами. Великий чистий двір з терасою і видом на сосновий ліс. місце просто ідеальне для відпочинку.

Дата проживання: Березень 2023

• Відгук від 1 березня 2023

Максимально позитивні враження від будинку і від господині
    • Будинок з 1 спальнею

Стильний інтер‘єр, наявність великої ванної та каміна, зручні меблі.

Дата проживання: Лютий 2023

• Відгук від 23 лютого 2023

дуже затишна оселя ♥️🥰

Дата проживання: Лютий 2023

• Відгук від 30 грудня 2022

• Будинок з 1 спальнею

Чудове помешкання для відпочинку, починаючи від спілкування з власниками, закінчуючи враженнями від перебування. Будинок справді набагато краще, ніж на фото, все в ідеальному стані. На рахунок ванни, то справді круто, до речі, бойлер великий і швидко гріє воду, то як би ви не старалися вичерпати теплу, у вас це не вийде) що дуже великий плюс. Поруч гарний ліс, є стежки для прогулянок навіть в несприятливу погоду. Мангал зона також дуже зручна, можна смажити та варити що завгодно. 11/10

Дата проживання: Грудень 2022

• Відгук від 20 листопада 2022

Дуже рекомендую для всіх, хто хоче комфорний спокій, ліс, шашлик, багато сексу з коханою людиною.
    • Будинок з 1 спальнею

Чарівне місце і дуже романтичний і комфортний будиночок! Що би я змінив - це подушки, вони не дуже зручні. Все інше продумано до деталей!

Зручно добиратися на машині. Будиночок дуже красивий і зручний. Комфорт в кожній деталі. Камін неймовірний! Можливості готувати їжу на вогні. Ванна в спальні це щось фантастичне. Романтика, спокій, релакс. Чудове місце для відпочинку. Думаю, ми ще повернемося.

Дата проживання: Листопад 2022

• Відгук від 9 жовтня 2022

Перевершив очікування
    • Будинок з 1 спальнею

Той випадок, коли будинок перевершив очікування. Все набагато краще ніж на фото. Ідеальний варіант.

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 2 жовтня 2022

• Будинок з 1 спальнею

Будинок дуже затишний, все продумано до дрібниць. Дуууже чисто, є все необхідне та навіть більше. Дрова у вільному користуванні для каміну та барбекю. Гарний відпочинок тут гарантовано!

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 27 вересня 2022

• Будинок з 1 спальнею

Все було дуже чисто, але на кухні літали мошки. Немає мікрохвильової печі. Бойлера ледь втстачає набрати вану на двох.

Дуже чисто, готові дрова. Затишний будинок. Тепла підлога

Дата проживання: Вересень 2022

• Відгук від 11 серпня 2022

Супер для заміського відпочинку
    • Будинок з 1 спальнею

Розташування. Чистота. Природа. Продумана кожна деталь.

Дата проживання: Серпень 2022