Direct la pagina principală
  1. Pagina principală comentarii hoteluri
  2. Comentarii despre hoteluri în Kosovo
  3. Comentarii despre hoteluri în Priștina
  4. Comentarii despre Hotel Prima

Comentarii pentru Hotel Prima 3 stele

LIdhja e prizrenit nr 224, 10000 Priștina, Kosovo

Nr.14 din 88 hoteluri în Priștina

Preferinţa clienţilor

Scorul comentariilor

Pe baza a 6 comentarii pentru acest hotel

9,4

Repartiţia scorului

  • Curățenie

    9,6

  • Confort

    9,5

  • Locaţie

    9,3

  • Facilităţi

    9,3

  • Personal

    9,9

  • Raport calitate/preţ

    9,6

  • WiFi gratuit

    8,5

Evaluări verificate 100%

Clienți reali. Sejururi reale. Opinii reale.

Citiți mai multe- deschide o căsuță de dialog
Scrieți un comentariu

Rezultate 1 – 6

  • Comentariu trimis pe 22 aprilie 2025

    8,0
    Hotelul e perfect pozitionat pentru o zi de turism in Pristina. Personal amabil si placut
    • Călătorie de plăcere
    • Grup
    • Cameră dublă sau twin
    • A stat 1 noapte

    Parcarea nu este ceva ferm, daca gasesti loc in fata hotelului e ok. Baia nu are geam si canalizarea are ceva probleme (miros neplacut in baie), camera are prea multa mobila. Spatiu mic si la receptie,

    Amplasarea perfecta pentru a putea vizita toate obiectivele din oras. Personalul deosebit de amabil si saritor, Mic dejun proaspat si bogat. Paturile sunt bune, saltelele comode. Perfect pentru o noapte ca turist.

    Sejur în aprilie 2025

  • Comentariu trimis pe 9 august 2023

    10
    Locatie super ....cam greu de gasit cu GPSul
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Cameră triplă cu balcon
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    -

    Buna

    Sejur în august 2023

  • Comentariu trimis pe 24 iulie 2023

    8,0
    Bun pentru o noapte.
    • Călătorie de plăcere
    • Grup de prieteni
    • Cameră dublă sau twin
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    A fost bine.

    Locația.

    Sejur în iulie 2023

  • Comentariu trimis pe 22 august 2024

    5,0
    Satisfăcător
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Cameră triplă cu balcon
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    În cameră frigiderul nu funcționa, tv cu media player foarte vechi, greu de utilizat, nu au fost suficiente prize și care erau nu funcționau, pe balcon nu era nici un scaun, lipsa gelului de duș, micul dejun sărăcăcios.

    Poziționare în centru, camera mare și curată, loc de parcare monitorizat

    Sejur în august 2024

  • Comentariu trimis pe 28 iunie 2023

    8,0
    Foarte bine
    • Călătorie de plăcere
    • Călător singur
    • Cameră dublă sau twin
    • A stat 2 nopți

    Nu există text aferent acestui comentariu

    Sejur în iunie 2023

Rezultate 1 – 6

Echivalăm prețurile
Echivalăm prețurile
Preţuri mici • Fără comisioane de rezervare • Găsiţi mai ieftin? Vom rambursa diferenţa!