2. ZEA – opinie o hotelach
  3. Dubai Emirate – opinie o hotelach
  4. Dubaj – opinie o hotelu
Zjednoczone Emiraty Arabskie Dubaj Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Profesjonalna obsługa, czystość na każdym kroku. Bardzo przyjemna lokalizacja basenu ze świetnym widokiem. Przepyszne śniadania i darmowe picie codziennie dokładane przez osoby sprzątające.”

• orange hostel Ocena: 8,6

„wyjątkowo sympatyczna i profesjonalna obsługa ,bardzo dobre położenie ( centrum Deiry ) koło dwóch stacji metra Union i Salah al Din , mocne WiFi , chyba najniższa w Dubaju cena za nocleg”

• „Doskonale ogromny wybór dla “ różnych szerokości geograficznych”..”

• „Czyste pokoje, codziennie sprzątane Duży i dobry wybór na śniadania Możliwość przedłużenia doby hotelowej (niestety płatne 200 dirhamów, ale fajnie że w ogóle jest taka możliwość) Bliskość sklepów i metra”

• „Jadłem na mieście, bo cały czas w ruchu. Lokalizacja świetna, 5 min do metra.”

• „Znakomita obsługa oraz jedzenie.”

• „Obiekt nie spełnił moich oczekiwań! brud, brud i jeszcze raz brud. Właściciel przez okres 12 godzin nie odpisał na wiadomość, po przybyciu do budynku musieliśmy chodzić od mieszkania do mieszkania by znaleść hotel-tragedia (4 piętra), klimatyzacja tak mocna, że musieliśmy spać w kurtkach, łazienka w stanie tragicznym, pod prysznicem nie spływa woda, brud, brak papieru, jak spytaliśmy o papier, odpowiedziano nam że nie ma, ubikację nie myte nigdy, poprosiliśmy o umycie, nie spełniono prośby, brak ręczników, do spania dostaliśmy jeden wspólny koc, w pokoju syf i wszystko się klei, odrażające warunki!”

• „Gorąco polecam pobyt w Hotelu Hilton Palm Jumeirah. To już nasze drugie wakacje w tym miejscu i myślę, że nie ostatnie. Pyszne śniadanie, różnorodne kolacje - sałatka Cobba w Clawn BbQ to była moja najlepsza sałatka w życiu! Czysta plaża, mnóstwo leżaków, a widoki z hotelu to czysta magia. Obsługa dba o komfort pobytu, a pokoje sprzątane są z wyjątkową dbałością o szczegóły. ( Gia thank you! )”