2. Albánie hodnocení hotelů
  3. Shkoder County hodnocení penzionů a B&B
  4. Theth hodnocení penzionů a B&B
Albánie Theth Autentická hodnocení B&B a penzionů od skutečných hostů

• Bujtina Vellezerit Grrela Průměrné hodnocení: 9

„Nádherné ubytování na překrásném místě! Pokoje čisté, personál velice milý a pohostinný. Opravdu skvělá volba.“

• Guest House Rrashkadoli Průměrné hodnocení: 9,6

„Skvělé místo, neuvěřitelně milí lidé, ochotní, skvělá domácí večeře, snídaně.. doporučuji“

• Rupa Guest House Průměrné hodnocení: 8,8

„Krasny vyhled na hory,parkovani“

• Bujtina Kometa Průměrné hodnocení: 9,2

„Bujtinu Kometa vybral muž, abychom mohli bydlet přímo v srdci horského masivu Thethu. To se mu opravdu povedlo. Celý komplex apartmánů je nový, vybavení jakbysmet. Majitelé jsou velmi milí, paní majitelka vaří a komunikuje s hosty, má velmi dobrou angličtinu a její muž obsluhuje u snídaní a večeří. Ubytování je i se snídaní, stojí za to si dát tradiční horské pokrmy z domácích surovin, jako je sýr, máslo, fikova marmeláda etc. Místo je pro klasické auto hůře dostupné, tedy nesmíte se bát, že pojedete cca 3 km tankodromem, cesta zpevněná ale bez asfaltu, štěrkovitá, budete brodit řeku. Ale i my s naší Škodovkou jsme to zvládli. A místo stojí za to. Když je krásné počasí můžete rovnou z chaty vyrazit na výlety po okolí. Velmi jsme ocenili, že se večer topilo, venku bylo pod 10C a dostali jsme i další deky, aby nám nebyla zima. Rádi se zase vrátíme, pokud naše kroky povedou do Thethu. Děkujeme“

• Bujtina Carku Průměrné hodnocení: 8,1

„krásná lokalita, příjemný majitel, skvělá snídaně v ceně“

• Rupa Guest House Průměrné hodnocení: 8,8

„Hezké místo, veľmi milý lidi“

• GUEST HOUSE “ Center Theth “ Průměrné hodnocení: 7,8

„Přivítala nás milá paní, pokoje byly útulné a čisté. Lokalita přímo úchvatná a i samotné stavení působilo v okolí velmi přirozeným dojmem, ne jako pěst na oko jako některé resorty v okolí.“

• Shpella Guesthouse Theth Průměrné hodnocení: 8,7

„Hned při příjezdu nabídnuty welcome drink Dobře dostupné autem s vlastním parkovištěm zdarma Příjemný bar/restaurace v areálu“

20 nejlepších B&B a penzionů

podle 13 978 hodnocení na Booking.com napsaných pro B&B a penziony