2. Albánie hodnocení hotelů
  3. Tirana County hodnocení hotelů
  4. Golem hodnocení hotelů
Albánie Golem Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Julius Hotel Průměrné hodnocení: 9,2

„Vse bylo v naprostem poradku. Vynikajici snidane!Velice milí majitelé vždy připraveni pomoci se vším.Umisteni hotelu hnedka v druhé řadě 2 minuty od moře. Z vyšších pater je more i krásně viditelné. Děkujeme moc za pobyt ;-)“

• Hotel Marika Průměrné hodnocení: 8,7

„Chutná snídaně. Vstřícný personál. Klidná lokalita blízko pláže, hotelová pláž s lehátky a slunečníky. Ideální místo pro pár dní odpočinku.“

• Hotel Marika Průměrné hodnocení: 8,7

„Hotel lze dobře najít, pěkně vyznačený, což není v Albánii úplně pravidlem. V recepci velmi milý personál, ochotný a usměvavý.“

• Hotel Marika Průměrné hodnocení: 8,7

„Hezký rodinný hotel v Golemu, blízko na pláž. Momentálně servírované snídaně, nejspíše z důvodu malého počtu hostů. Byly dobré, měli jsme vše, co bylo třeba. Pokoje jsou hezké, vybavené TV, AC i Wi-Fi. Pěkný výhled z balkónu. Na požádání nám vytiskli letenky a zařídili 2 lehátka na pláži.“

• Marbella Beach Hotel Průměrné hodnocení: 8,6

„Výborná a klidná lokalita, blízko moře. Pohodová atmosféra personálu, recepčních i majitele. Krásný menší rodinný hotel👍“

• Marbella Beach Hotel Průměrné hodnocení: 8,6

„Krásný výhled na moře z balkonu našeho pokoje v horním patře. Krásné západy slunce. Wifi fungovalo bezchybně. Dostatek volných lehátek u bazénu i na pláži (před letní sezónou). Výborné místo pro odpočinek u moře. Dobré jídlo. Domluva snídaně na cestu při brzkém odjezdu. Z první návštěvy Albánie jsme si přivezli velmi dobrý dojem. Děkujeme.“

30 nejlepších hotelů v destinaci Golem