2. Arménie hodnocení hotelů
  3. Garni hodnocení hotelů
Arménie Garni Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Rob B&B Průměrné hodnocení: 8

„Možnost objednat večeři. Personál ochotný. Apartmán je ve spodním patře rodinného domu. Všechno nové.“

• Guest House SAMAN Průměrné hodnocení: 9,1

„Velice milý manželský pár. Pěkný ovocný sad za domem, malé hospodářství s dobytkem. Opravdu odpocinkovy pobyt v hezkém prostředí.“

• Guest House GarniResthost Průměrné hodnocení: 8,6

„Výborná možnost, jak pobýt v tradičním domě, zažít domácí pohodu, posedět večer pod vinným loubím při lahvi vína s místními. Hostitelé jsou velmi sympatičtí lidé. Paní domu vyrábí skvělé domácí produkty (sušené ovoce, morušový sirup a další - lze ochutnat i zakoupit). Objednali jsme si večeří a sledovali opékání masa v krbu, k hlavnímu jídlu jsme dostali několik vynikajících čerstvých salátů. V době našeho pobytu byla přítomna hodně různorodá mezinárodní společnost - v tomto domě srdečných hostitelů lze posedět a podebatovat v poklidné atmosféře souznění se všemi, bylo to skvělé! Ráno jsme sbírali prádlo na střešní terase. Zůstali jsme o den déle, než jsme plánovali. Kdyby nám to umožnil čas, byli bychom tam dosud.“

• Harmonia Garden Hotel&Restaurant Průměrné hodnocení: 9,5

„Čistota a vstřícnost. Kuchyně ok.“

• Tatev Průměrné hodnocení: 8,7

„Moc milá paní domácí nám připravila fantastické snídaně - vše domácí a velmi chutné. Cítili jsme se opravdu příjemně, jako na letním bytě. Se vším jsme byli spokojeni, vřele doporučujeme.“

5 nejlepších hotelů v destinaci Garni

podle 913 recenzí na Booking.com