2. Rakousko hodnocení hotelů
  3. Horní Rakousko hodnocení hotelů
  4. Altmünster hodnocení hotelů
Rakousko Altmünster Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Aktivhotel Wildschütz Průměrné hodnocení: 8,4

„Velice útulné, čisté a příjemné ubytování.“

• Hotel Altmünsterhof Průměrné hodnocení: 8,8

„V ubytování se mi líbil přístup recepční, vše nám do podrobnosti vysvětlila. Na snídani, krásný výhled na jezero a vrcholky hor. Krásná nová koupelna. Čisté pokoje.“

• Apartments Grabler Průměrné hodnocení: 8,9

„Pro nás super lokalita. Po mnoha pobytech v Rakousku jsme opět poznali další krásný kout - Salzkammergut. Zkrátka pohoda a mnoho zajímavých zážitků.“

• Hotel Altmünsterhof Průměrné hodnocení: 8,8

„Velmi milá paní na recepci i když jsme přijeli vcelku pozdě nic nebyl problém. Pokoj je malinký ale účelně a příjemně zařízen. Pro dva na jednu noc výborný. Po dobré snídani jsem si udělali krátkou procházku kolem jezera které je doslova přes cestu. Je fajn že se může ráno host odhlásit až v 11 hodin nemusí nikam spěchat.“

• Hotel Wirt Z'Minsta Průměrné hodnocení: 8,4

„Pokoj fajn, menší, ale na přespání není nutné cokoli více. Okna byla směřována do zahrady nad zurčící potok, což by někomu, kdo vyžaduje v noci absolutní ticho mohlo vadit, ale nám se to líbilo. Prostorný balkon na večerní posezení snad u každého pokoje. S pejskem nebyl problém (Rhodéský ridgeback), platí se za noc 10 EUR. Lokalita ideální na poznávání rakouský jezer. Obchod za rohem, k jezeru 5 minut, nicméně na koupání to lokalita úplně není. Na pokoji mikrovlnka a lednička.“

• Aktivhotel Wildschütz Průměrné hodnocení: 8,4

„Dobrá cena a dobrá lokalita hotelu. Sauna v ceně. Pokoje standardní, vtipná výzdoba pokojů a celého hotelu. Snídaně jsme nevyužili.“

• Hotel Wirt Z'Minsta Průměrné hodnocení: 8,4

„Příjemný hotel nedaleko jezera. Celý personál velmi milý a usměvavý. Bohaté snídaně a pohodlné postele. Při příjezdu jsme v hotelu i večeřeli a jídlo bylo moc dobré a porce velké.“

• Appartement Traunseeferien Průměrné hodnocení: 9,3

„Hostitelé jsou milí, laskaví, ochotní, vše nám vysvětlili, poradili. Ubytování tvoří velká místnost dohromady s kuchyní a ložnicí, a oddělená koupelna. Koupelna je moderní a čistá. K dispozici jsme měli zahrádku. V kuchyňce je kávovar, rychlovarná konvice, mikrovlnka.“

• Apartments Grabler Průměrné hodnocení: 8,9

„Byli jsme jen 1 noc, místo je odlehlejší, apartmán je plně přizpůsoben vozíčkářům“

• Gmundnerberghaus Průměrné hodnocení: 9

„Skvělý výhled na jezero. Výborná snídaně na terase a vyhřívaná podlaha. Skvělé“

15 nejlepších hotelů v destinaci Altmünster