2. Austria – opinie o hotelach
  3. Salzburg – opinie o hotelach
  4. Bruck an der Großglocknerstraße – opinie o hotelu
Austria Bruck an der Großglocknerstraße Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Okolica”

• Samerhäusl Ocena: 9,4

„Wszystko nam się podobało”

• „Miła obsługa, smaczne śniadania, czystość, darmowy parking.”

• Haus Maria Ocena: 8,4

„Bardzo serdecznie polecam tę kwaterę. Nie pamiętam, kiedy spotkaliśmy tak życzliwych, ciepłych Właścicieli! Coś wspaniałego:) Czuliśmy się bardzo zaopiekowani, jak goście VIP:) Paweł sam z siebie zaproponował nam zmianę pokoju na pokój z łazienką, po naszym przyjeździe, gdy się zwolnił. Nawet tego nie oczekiwaliśmy:) Bardzo dobre śniadania, wygodne pokoje, świetna opieka nad gośćmi. W tak dobrej cenie nie wierzę, że można znaleźć lepszą opcje na nocleg ze śniadaniem.”

• „Duzy apartament, było wszystko co potrzeba, super widok z okna na góry. Dobra lokalizacja pod względem dojazdu do ośrodków narciarskich. Przytulnie.”

• „Fajne miejsce wypadowe na narty. Wyposażenie doskonale. Odpowiednia ilość lazienek i toalet. Polecam”

• Appartement Petra Ocena: 9,3

„Apartament posiada wszystko ,aby przyjemnie spędzić krótki czas, w pełni wyposażona kuchnia ,czystość i funkcjonalność, mały minus za słaby internet.”

• Haus Maria Ocena: 8,4

„Pyszne i świeże śniadania, w pokojach czysto i schludnie, blisko do popularnych stoków, miejsce na sprzęt, widok na góry, sympatyczni i we wszystkim pomocni właściciele.”

• „Miły gospodarz, przestronne pokoje. Dom świetnie wyposażony we wszystko co potrzebne. Idealny na wyjazd z rodziną”

• „pobyt bardzo udany, śniadania bdb, właściciele oraz personel miły i pomocny, obiekt w centrum miasta, blisko do sklepu, a tekże skibusa oraz wypożyczalni sprzętu sportowego, prywatne miejsca postojowe (pod dachem), narciarnia gdzie można było wysuszyć sprzęt sportowy pokoje w starym stylu, ale obiekt ma ponad 100 lat, co oczywiście dodaje mu klimatu w tym samym budynku (parter) znajduje się restauracja, bdb wyżywienie, świeże i smaczne (ceny przystępne), tylko kuchnia lokalna + własne, naturalne piwo”

20 najlepszych hoteli w mieście Bruck an der Großglocknerstraße