2. Austria – opinie o hotelach
  3. Styria – opinie o hotelach
  4. Deutschlandsberg – opinie o hotelu
Austria Deutschlandsberg Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Pieknie położony pensjonat, w uroczym otoczeniu, bardzo przyjazna obsługa. Świetne domowe dżemy.”

• „W hotelu spędziliśmy tylko jedna noc ale naprawdę byliśmy zachwyceni. Hotel położony w oddaleniu od głównej drogi, więc było naprawdę cicho i spokojnie. Powyżej hotelu zamek do zwiedzania z pięknym widokiem na Styrię. Bardzo wygodne łóżka i mięciutkie poduszki. Bardzo czysto i przyjemnie. Śniadanie było obfitei pyszne.”

• Hotel Garni Pölzl Ocena: 8,9

„Śniadanie kontynentalne, właścicielka hotelu serwuje przepyszne jajka na twardo/jajecznicę.”

• „- cicha,.spokojna okolica, - czysto, - miła właścicielka, - pyszne śniadanie.”

• „Super kontakt jeszcze z drogi w kwesti późnego przyjazdu. Personel czekał na nas. Śniadania w formie bufetu - bardzo dobre.”

• „ŚWIETNA RESTAURACJA”

• Gästehaus Lisa Ocena: 9,3

„Śniadania bardzo smakowite, czysto, schludnie podane, obsługa przy śniadaniu super. Pobyt naprawdę świetny i udany. Polecamy!!!!!”

• „Śniadanie bardzo dobre i możliwość zjedzania śniadania na trasie ze wspaniałym widokiem bezcenna. Lokalizacja znakomita, ale tylko na krótki pobyt, bo na wzgórzu. Oczywiście położenie zgodne z miejsem bo to był zamek. Pokój bardzo stylowy, a łóżko z baldachimem to hit.”

10 najlepszych hoteli w mieście Deutschlandsberg