2. Austria – opinie o hotelach
  3. Burgenland – opinie o hotelach
  4. Frauenkirchen – opinie o hotelu
Austria Frauenkirchen Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Przemiła właścicielka, czysto. W apartamencie jest wszystko czego można oczekiwać, a nawet więcej. Pierwszy raz spotkałem się z tak wyposażoną kuchnią. Jest tam wszystko, co jest potrzebne do życia, jak we własnym domu. I tak też tam się czuliśmy. Brawo !!! Polecam wszystkim 😃”

• „Apartament dla dwóch osób zupełnie wystarczający - czysty, wygodne, szerokie łóżko, duża łazienka z prysznicem. Aneks kuchenny zredukowany do minimum, ale również wystarczający. Ogród z tarasem, miejscem do zabaw dla dzieci, parasole tarasowe, garaż na rowery z możliwością ładowania e-bike'ów. Miejsce parkingowe albo od głównej ulicy, albo od tyłu posesji. Fantastyczna baza wypadowa na wycieczki rowerowe. Kontaktowy i niezwykle pomocny gospodarz - przekazanie karty dostępu do mieszkania odbyło się zdalnie (smart home - również sterowanie klimatyzacją, ogrzewaniem odbywa się przy pomocy tabletu w pokoju). Polecamy - bardzo nam się podobało!”

• APPART SOMA Ocena: 8,4

„Wszystko było przygotowane. Dobra lokalizacja wszędzie blisko.”

• „Bardzo miła atmosfera piękne baseny termalne, czyste jezioro w którym można pływać. Hotel przyjazny dla zwierząt. POLECAM”

• „Luksus, znakomite jedzenie, Obsługa, Miejsce urokliwe i ciche, miejsce dla dzieci.”

5 najlepszych hoteli w mieście Frauenkirchen

• Peter Lamster Top2