2. Rakousko hodnocení hotelů
  3. Horní Rakousko hodnocení hotelů
  4. Gmunden hodnocení hotelů
Rakousko Gmunden Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Ferienwohnung Sailer Průměrné hodnocení: 8,3

„Perfektni lokalita pro aktivni dovolenou.“

• Oranges Apartment Průměrné hodnocení: 9,5

„Pan hostitel je velmi ochotný, nic nebyl problém. Vše bylo připraveno. V apartmánu je hodně věcí, ale zase se vám nemůže stát že by vám něco chybělo. Lokalita apartmánu je skvělá. Sice jsme nevyužili, ale bylo nám nabídnuto že můžeme odjet z apartmánu jak se nám to hodí a klidně zůstat i o den déle. Proto dávám 10.“

• Seeblick Apartment/Zimmer Průměrné hodnocení: 8,7

„Ubytování je na perfektní lokalitě. Byt je sice malý, ale je v něm vše, co potřebujete na pár nocí. Pan majitel je moc milý a ochotný.“

• Seehotel Schwan Průměrné hodnocení: 8,6

„Lokalita, hotel, koncert Conchity Wurst! Všechno super! I počasí vyšlo!👍👏👏❤️“

• Seehotel Schwan Průměrné hodnocení: 8,6

„Snídaně klasická kontinentální 👍, poloha hotelu vynikající, pěkný výhled na jezero“

• Hotel Esplanade Průměrné hodnocení: 8,5

„lokalita ubytování byla úžasná. pouze výtahem bylo možné se svést na promenádu kolem vody. vyhled na jezero a hory pro východu a západu slunce. - moc pěkné ubytování včetně velkolepé snídaně. - doporučuji“

• „Snídaně byla skvělá, personál ochotný. Velká většina českých hoteliérů a personálu by se měla zde co učit. Moc děkuji a určitě se zase vrátíme.“

• „Wellness luxusní 💯 , turistické cíle nad hotelem, stanoviště lodí před hotelem, skvělá snídaně 😋 Určitě se vrátíme 😉“

• Modern Apartment, Full Kitchen, for 6 Průměrné hodnocení: 9,2

„Vybavení, čistota“

• Ferienwohnung Sailer Průměrné hodnocení: 8,3

„Jednodussi, ale plne dostacujici ubytovani, v klidne lokalite, vhodne i pro spolucestujici psy, (my meli 3), dobra moznost pro venceni, bezpecne misto. Nas apartman byl v prizemi, s terasou. Dobra dostupnost centra po ceste podel reky. Dobry pomer cena/vykon.“

30 nejlepších hotelů v destinaci Gmunden