2. Austria – opinie o hotelach
  3. Górna Austria – opinie o hotelach
  4. Gmunden – opinie o hotelu
Austria Gmunden Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Magerl Ocena: 9

„Super miejsce. Bardzo miły i pomocny personel, szczególnie Hana. Hotel rodzinny, prowadzony starannie, z troską o klienta. Śniadania: duży wybór, świeże produkty. Żałowaliśmy ze nie zaplanowaliśmy dłuższego pobytu.”

• „Piękny widok z balkonu,. na miejscu restauracja z dobrym jedzeniem. Dobre śniadania, które można zjeść na tarasie.Miła obsługa, parking pod hotelem.”

• „swietny klimat, przytulność”

• „Widok na jezioro, pyszne sniadanie”

• Seehotel im Weyer Ocena: 9,3

„Wszystko było doskonałe... śniadania niesamowite...obsługa wyjatkowa”

• „Znakomicie wyposażany dom. Kuchnia perfekcyjna: dwa ekspresy do kawy, przyprawy, welcome drinki, owoce. Sauna. Taras. Miejsce parkingowe. Bliskość jeziora (spacery) i miasteczka Gmudsen. Świetny punkt wypadowy na całą długość jeziora Traunsee i sąsiedniego Attersee oraz uroczego Altausseer o 1h autem. Gospodyni i gospodarz przeuroczy ludzie. Obiekt przyjazny psom 😊”

• „Piękne wnętrze, świetna lokalizacja, cudny widok.”

• Traunseeresidenzen Ocena: 9,2

„Komfort , wyposażenie - wszystko co potrzebne , kuchnia - akcesoria i wyposażenie powyżej oczekiwań. Czysto i przyjemnie. Duża przestrzeń. Bardzo wygodne łóżko. Obsługa świetna oraz pomocna.”

• „Swietne polozenie”

• Traunseeresidenzen Ocena: 9,2

„Tu nie ma się co rozpisywać - apartament w pełni zgodny z opisem, bardzo dobrze przemyślany dostęp do apartamentu, miejsce parkingowe - tego właśnie oczekiwałem. Dodatkowy plus za świetnie działające wifi, co nie jest częste. Komfort, czystość, duży balkon - wszystko to, czego oczekiwałem. Polecam i żałuję, że spędziłem tam tylko jedną noc.”

30 najlepszych hoteli w mieście Gmunden