2. Recenzije hotela u državi AUT
  3. Recenzije hotela u regiji Gradišće
  4. Recenzije hotela na destinaciji Nojzidl am Ze
Austrija Nojzidl am Ze Proverene recenzije hotela od stvarnih gostiju

• „Apartman, SPA, lokacija”

• Apartment Mia Ocena gostiju: 9,5

„Odlično”

• Sandy’s Home Ocena gostiju: 8,5

„Smestaj je 3 min vozje od Outleta, tako da je odlucan izbor lo dolazi zbog kupovine. Parking ima sto je takodje vazno.”

• „Domaćin je ljubazan, usluzan. Apartman je veliki, čist, svetao. Ima sve sto vam je potrebno za boravak. Spa centar je takodje čist i udoban za koriscenje. Blizu je Outlet Pandorf, blizu je jezero, blizu je Beč... Sve preporuke i vodimo se ponovo! :)”

• „Odličan smestaj 😊”

• „Apartman je na odlicnoj lokaciji, Beč i Bratislava su 30-ak minuta vožnje. Domaćin je izuzetno gostoprimljiv i ljubazan. Pomogao nam je za sva pitanja koja smo imali. Smeštaj je lepo opremljen, čist i sobe su jako tople. U prizemlju je picerija istog vlasnika za ukusnom hranom i pristupačnim cenama. U blizini postoji parking koji se plaća samo u radno vreme kada praktično i niste tu. Samo mesto je na prelepom jezeru koje nudi razne mogućnosti za uživanjem. Sve u svemu, velika preporuka, kako za sam smeštaj, tako i za samog domaćina, pa bih iskoristio priliku da se Samiru još jednom zahvalim na divno provedenom vremenu.”

• Boho-Chic-Wohnung Neusiedl Ocena gostiju: 9,6

„Apartman je savršen! Bez i jedne zamerke. Ovako opremljen stan još nisam videla. U jednoj recenziji je sve već napisano šta apartman sadrži. Kada bih sve to ponovo pisala, samo bi se ponovila. Treba ga posetiti da bi doživeli naše iskreno oduševljenje. Sve je savršeno: od apartmana, preko posuđa, sitnih potrepština u kuhinji i kupatilu, do korpe sa voćem na stolu i vinom u frižideru. Vlasnica Otilija je sve uredila i spremila sa srcem i puno ljubavi da se zaista odećate kao da ste kod kuće. Čak ima i sedeljka za dete, adapter za dete za wc šolju... Apartman je na 1.spratu. Terasa veli8ka sa nameštajem za prijatan odmor. Kraj je miran, garaža u suterenu pristupačna. I ja bih da čestitam Otiliji na načinu na koji se ophodi prema gostima!”

• Sandy’s Home Ocena gostiju: 8,5

„Lokacija je odlična ako planirate kupovinu u Parnodrfu, svega 3km od outlet centra. Kreveti vrlo udobni. Čisto i uredno. WiFi dobro radi.”

• „sve je bilo super”

• „Sve preporuke, ljubazni domacin, cist, komforan smestaj, mirno mesto.”

20 najboljih hotela na destinaciji Nojzidl am Ze

na osnovu 5 028 recenzija hotela na Booking.com veb sajtu