2. Rakousko hodnocení hotelů
  3. Tyrolsko hodnocení ubytování k pronájmu
  4. Brixen im Thale hodnocení ubytování k pronájmu
Rakousko Brixen im Thale Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Ferienwohnung Gabriele Průměrné hodnocení: 9,1

„Majitelka ochotně počkala přestože jsme měli hodinu zpoždění a přijeli až hluboko v noci. Velmi milá, přátelská, ochotná. Velikonoční překvapení udělalo velkou radost. Ještě jednou moc děkujeme.“

• Dreilärchenhaus Průměrné hodnocení: 9,6

„Vztřícnost a zájem.“

• REMIND Apartements Brixental Průměrné hodnocení: 9,3

„Ubytování je trochu dále od lanovky, pěšky asi 15 minut. Ale v sezóně jezdí přímo od ubytování skibus (my jsme byli před hlavní sezónou a ještě nejezdil), a lyže je možné nechávat ve skidepotu za 1Eur. Apartmán byl luxusní, kuchyň dobře vybavená. Majitelé komunikují kdykoliv přes WhatsApp. Vyhovoval nám přístup přes aplikaci nebo čipovou kartu.“

• Haus Erika Průměrné hodnocení: 9,4

„Vybavení na lyžařskou dovolenou bylo luxusní, zvláště si ceníme množství ramínek, věšáčků a pod….“

• Haus Elsa Průměrné hodnocení: 8,8

„Lokalita je perfektní, cca 50 m od stanice skibusu a 250 m od nádraží. Apartmány jsou vkusně a moderně zařízené. K dispozici je myčka včetně tablet, kávovar včetně filtrů, utěrky na nádobí, velká koupelna, ručníky (v polovině pobytu jsme dostali ještě čisté), pohodlné postele, balkon s nábytkem a krásným výhledem... Apartmán je tichý. Přes ulici je velmi dobře vybavený supermarket otevření od pondělka do soboty. Celá vesnička je krásná a upravená.“

• Das Christine Appartement Průměrné hodnocení: 8,1

„Umístění ubytování u sjezdovky, cena x služby, úschovna lyží, 2 velké balkóny, parkování přímo u apartmánu“

30 nejlepších ubytování k pronájmu v destinaci Brixen im Thale

podle 3 610 hodnocení na Booking.com napsaných pro ubytování k pronájmu