2. Austria – opinie o hotelach
  3. Styria – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
  4. Haus im Ennstal – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Austria Haus im Ennstal Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo mili gospodarze, nowe i dobrze wyposażone apartamenty. Była też sauna z której mogliśmy w każdym momencie. Polecamy pobyt w tym apartamencie za równo zimą jak i latem”

• „Przemili właściciele, sporo miejsca na sprzęt narciarski. Możliwość zamówienia codziennie rano świeżego pieczywa do pokoju. Przepiękne widoki z apartamentu (z różnych pomieszczeń w trzech kierunkach), dwa balkony. Duże podwórko z miejscami parkingowymi. Rewelacyjnie wyposażona kuchnia. Dostępność do sauny z przestronną częścią relaksacyjną w budynku mieszkalnym.”

• „Lokalizacja,przestronny apartament.”

• Vive Diem Ocena: 9,2

„Duże,przestronne czyste apartamenty z dostępem do basenu oraz sauny. Obejście wokół budynku zagospodarowane pod biesiadowanie ,wiele stolików, miejsca do grillowania. Gospodarze bardzo mili i pomocni.”

• Forsterhof Ocena: 9,3

„Mili gospodarze, bardzo czysto, bardzo dobrze wyposażona kuchnia.”

• „Bardzo wygodny i komfortowo wyposażony apartament dla 3-5 osób (my byliśmy we trójkę znajomych) w doskonałej, cichej lokalizacji pomimo bliskości drogi. do wyciągu narciarskiego pieszo 5-10 minut. Wszystko było bardzo czyste dobrze zaplanowane. Przestronne pokoje, każdy z własną łazienką i wspólna sauna dla dwóch pokoi. Duża, w pełni wyposażona kuchnia z dużym stołem z wyciem na 1 balkon. Z drugiej strony apartamentu 2 bardzo duży balkon. Z obu balkonów widok na góry. Przemiła gospodyni pomocna i gościnna. Dostępna narciarnia z miejscem do suszenia do butów narciarskich. Przestronny parking.”

• Appartement Mama Ocena: 9,6

„Wszystko było super. Nie ma się do czego przyczepić;)”

• „FAJNE LOKUM DLA 4 OSÓB. BLISKO STOKU W CENTRUM .”

30 najlepszych obiektów na wynajem wakacyjny w mieście Haus im Ennstal

na podstawie 4 180 opinii o obiektach na wynajem wakacyjny dodanych przez użytkowników Booking.com