2. Rakousko hodnocení hotelů
  3. Salcbursko hodnocení hotelů
  4. Wald im Pinzgau hodnocení hotelů
Rakousko Wald im Pinzgau Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Haus Grübl Průměrné hodnocení: 9,3

„Skvělé místo,super pan Richard který nás ubytoval a snažil se vyřešit vsechny naše požadavky. K tomu krásný výhled z balkónu do okolní přírody, vedle ubytování menší vodopád který krásně uspává. Klidně by jsme kdykoliv znovu přespali. Dekujeme“

• Haus Grübl Průměrné hodnocení: 9,3

„Krasny a novy apartmán, nadherne prostředí, milý a vstřícný majitel. Na začátku bylo chladno v apartmánu, ale majitel udělal vše proto, abychom byli spokojeni.“

• Appartement Reitlhof Průměrné hodnocení: 8,9

„skvělá lokalita s úžasným výhledem.“

• Brandtner Bauer Průměrné hodnocení: 7

„Kuchyně byla prostorná, pokoje také ok.“

• „Milá obsluha, vstřícné jednání, vše čisté pěkné, prima sauna.“

• „Příjemné ubytování, perfektní čistota, vybavení zcela dostačující, majitelé úžasní, lahvinka vína na uvítanou. Takový malý ráj v dnešním šíleném světě. 2 lyžařská střediska kousek autem, Krimmelské vodopády 5 km, v místě: wellness centrum, obchod s místními specialitami (špek, uzeniny, sýry, suvenýry,..), restaurace (sice nepříjemná obsluha, ale vynikající grillteller a pečené brambory) a to nejlepší byla domácí kuchyně paní domácí, která vaří tři dny v týdnu na objednávku a donese Vám její kulinářské speciality až pod nos. Musíte vyzkoušet!“

• „Příjemní majitelé, pěkný a výborně vybavený apartmán. Umístění blízko rodinného lyžařského areálu Wildkogel.“

• Ferienwohnung Lerchenhof Průměrné hodnocení: 9,6

„Krásné ubytování, prostorné, zařízená kuchyň. Dvě toalety, příjemně teplo, milá pozornost k ubytování. Lyžařská střediska v blízkosti.“

• Apartment Bacher Nr.4 Průměrné hodnocení: 9,8

„Velmi příjemné, čisté a klidné ubytování. Kryté stání pro auto. Zastávka skibusu 2 minuty od ubytování. Skvěle vybavená lyžárna se sušičkou na boty. Příjemným bonusem je herna v suterénu. Kuchyně v apartmánu nadstandardně vybavena.“

• lechner living apartments Průměrné hodnocení: 9,6

„Krásný. nově a designově vybavený apartmán na skvělém místě . Velmi ochotný majitel, parkování u apartmánů, v garáži lyžárna s vyhřívanými držáky na boty a lyže. V ceně pobytu volný vstup do Kristalbath. Cestujeme hodně a apartmán rozhodně není 3*, spíš 5*. Byli jsme nadšeni, rádi se vrátíme.“

20 nejlepších hotelů v destinaci Wald im Pinzgau