2. Belgia – opinie o hotelach
  3. Liege Province – opinie o hotelach
  4. Ferrières – opinie o hotelu
Belgia Ferrières Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Camping village SY Ocena: 7,9

„Przede wszystkim możliwość zameldowania w późniejszych godzinach niż podano. Dzięki temu mogliśmy pozwiedzać dokładniej Antwerpię. Personel bardzo miły i pomocny. Okolica przepiękna. Pracując na campingach 6 lat, jestem zachwycona warunkami jakie mnie spotkały w Camping Village SY. Okolica jest przepiękna i spokojna. Na pewno wrócimy jeszcze nie raz, jeśli będziemy w okolicy.”

• La Fagnoul Ocena: 8,7

„Uroczy domek położony w malowniczych Ardenach. Bardzo czysto, schludnie i komfortowo. Do użytku gości były nawet 2 rowery. Jest na wyposażeniu grill, stół na zewnątrz na tarasie. My co prawda z tego nie skorzystaliśmy, ale jest taka opcja. Gospodyni przemiła, dbająca o nas. Gorąco polecam.”

• Camping village SY Ocena: 7,9

„Korzystna lokalizacja z dobrym dojazdem. Urokliwa okolica - pełna natura. Dla miłośników turystki pieszej lub rowerowej miejsce idealne.”

• Camping village SY Ocena: 7,9

„Doskonała lokalizacja campingu, z dala od ruchliwej drogi, nad rzeką, blisko szlaków spacerowych i wśród zieleni, czyli wszystko to czego szukamy z mężem podczas wyjazdów. Pokój czysty, ogrzewany, w ciepłe dni można wypić rano kawę na zewnątrz z pięknym widokiem. Bardzo miły, pomocny i uśmiechnięty właściciel.”

5 najlepszych hoteli w mieście Ferrières