2. Belgia – opinie o hotelach
  3. West-Flanders – opinie o hotelach
  4. Izegem – opinie o hotelu
Belgia Izegem Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Ogród , cisza spokój , piękny zabytkowy zamek . Swoboda i zaufanie do klientów . Basen, jacuzzi bez ograniczeń . Smaczne śniadanie . Restauracje w pobliżu .”

• Parkhotel Izegem Ocena: 8,9

„Pokój bardzo przestronny, jasny i czysty z dużą łazienką i osobną toaletą. Sprzątany każdego dnia, codziennie wymieniane ręczniki i uzupełniane kosmetyki. Dobre śniadanie, każdy znajdzie coś dla siebie. Dużym udogodnieniem jest bezpłatny parking tuż przy hotelu. Bardzo miły, uśmiechnięty i pomocny personel. Hotel usytuowany w dobrej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy.”

• Parkhotel Izegem Ocena: 8,9

„Bardzo przyjazna obsługa. Otrzymałem od Pana w recepcji wiele pomocnych wskazówek. Bardzo dobra atmosfera w obiekcie. Na pewno tu wrócę :)”

• „Przepiękny hotel i bardzo uprzejma Pani właścicielka. Zostaliśmy dobrze przywitani, śniadanie było bardzo smaczne. Dużym plusem było to, że Pani właścicielka zakupiła specjalnie dla mnie jogurt i mleko roślinne, ze względu na moją alergię na mleko. Z jacuzzi można korzystać nawet w okresie zimowym. Idealne miejsce na odpoczynek.”

5 najlepszych hoteli w mieście Izegem