2. Belgie hodnocení hotelů
  3. Liege Province hodnocení ubytování k pronájmu
  4. Aywaille hodnocení ubytování k pronájmu
Belgie Aywaille Autentická hodnocení ubytování k pronájmu od skutečných hostů

• Au Paradis d'Ayli Průměrné hodnocení: 9,1

„Tohle ubytování je dokonalé v poměru "cena/výkon", když jedete do belgických Arden na pár dní (maximálně čtyřčlennou rodinou a psem), a máte v plánu být celé dny pryč za dobrodružstvím, a tohle používat jako zázemí pro přespání. Ubytování je plně výbaveno pro samoobslužné stravování. Je zde mikrovlnná i pečící trouba, indukční varná deska, kávovar (na polštářky), myčka nádobí, lednice s mrazákem. K dispozici máte vlastni, dostatečně velkou koupelnu se sprchovým koutem, a také si zde můžete vyprat prádlo v pračce a sušit jej na skládacím sušáku. Dále máte tipy na vylety do okolí, TV s programy, a můžete si taky vyřídit on-line "lehčí" práci/zábavu (WiFi internet není nejrychlejší - náš vlastní mobilní internet, byl bohužel uvnitř v tomto místě, pro nás nepoužitelný).“

• Le Coin Cocoon Bis Průměrné hodnocení: 9,5

„Toto je nádherný byt, skvěle vybavený, skvěle udržovaný, skvěle připravený a uklizený! K dispozici budete mít vše, co budete potřebovat vč. např. kávy! Příjemná komunikace s hostitelkou (neměli jsme možnost ji poznat osobně). Byt ideální pro rodinu s dětmi jako jsme my. Je v samém centru tohoto malého městečka, na snídani si můžete zajít pár kroků třeba do pekárny point chaud Aywaille, v okolí je i řada restaurací. Výtky z recenzí ohledně světla / hluku - osobně jsem nevnímal. Zavřu okna, zatáhnu rolety a pustím klimatizaci a bylo nám fajn :) Sousedy si samozřejmě nevyberete, v našem případě jsme byli ubytování dole, i hostitelka sama psala, že když jsou děti a je to možné, ubytovává je ve spodním bytě (byty má 2 nad sebou stejné). Schody mohou být pro někoho určitě náročnější, s tím je třeba počítat, ale nepřišly mi neobvykle náročné.“

15 nejlepších ubytování k pronájmu v destinaci Aywaille

podle 1 666 hodnocení na Booking.com napsaných pro ubytování k pronájmu